Ползвали ли сте Лидокаин?

  • 49 319
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 459
Момичета, използвали ли сте някога Лидокаина като обезболяващо средство, примерно преди кола да сте се мазали или нещо подобно  Rolling Eyes Една позната ми каза, че гледала в някакво предаване как на някаква жена я намазали, ама не разбрах със спрей, или с крема и след това и махнали космите на горната устна. Та, въпроса ми е свързан с това дали въобще има някакъв ефект. Аз преди време си бях купила някъв Лидокаин в тубичка, мисля че се води нещо Лидокаин маз или нещо такова и одеве случайно си го намерих, та ся се чудя дали евентуално може да ми влезе в приложение  Rolling Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 779
Има логика да помага, с него се пръска преди пробиване като се прави пиърсинг на някои части на тялото. Не съм го ползвала лично аз, а като си правих пиърсинг не са ми слагали. Ама да те пръскат с лидокаин преди кола на горната устна? Не боли чак толкова Grinning И не помага за зачервяването на кожата след това. Виж за триъгълника по-може.. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 307
Ползвала съм Лидокаин-спрей за кола на триъгълника. Има малък ефект. За горната устна-не мисля ,че е нужно.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз си го бях купувала за друго, но си го мажа понякога /под формата на гел/ след почистване с епилатор.

# 4
  • Мнения: 2 926
При мен лидокаина преди епилация няма ефект.

# 5
  • Мнения: 144
Имам лидокаин спрей взех си го точно заради колата на триъгълника. Ефекта е нулев. Лидокаина действа само на лигавица.

# 6
  • Мнения: 1 165
На мен като ми махаха бенките ми сложиха лидокаин. За първи път чувам обаче, че може да се използва в домашни условия.

# 7
  • Мнения: 1 152
Имам лидокаин спрей взех си го точно заради колата на триъгълника. Ефекта е нулев. Лидокаина действа само на лигавица.

Подкрепям 100%, точно така е. Ефектът през кожата е нищожен.

# 8
  • Мнения: 5 478
Изпреварихте ме. И аз знам, че действа само на лигавица.

Но пък съм се чудела, ако изпия 2 аналгина дали няма да ме боли по-малко  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
На мен като ми махаха бенките ми сложиха лидокаин.

И мен ме обезболиха с лидокаин като ми махаха бенка. Нищо не усетих. Значи може да се използва и на кожа, не само на лигавица.

# 10
  • Мнения: 223
Слагали са ми лидокаин във венеца когато ми правиха пломбите. Изтръпването е като парализирано, с часове след манипулацията нищо не се усеща та даже и лигите да ти текат не усещаш.   Crazy Mr. Green
Ако това се води за ползване- да  Mr. Green усетих що за изтръпване иде реч.

# 11
  • Мнения: 3 459
Явно си е до кожа - при някои действа, при други не.
Тва с горната устна го дадох само за пример, защото за него ми казаха, явно се ползва и при други части на тялото, но като чета повечето мнения изглежда че няма кой знае какъв ефект  Rolling Eyes

# 12
Аз съм ползвала лидокаин за обезболяване на изкълчен глезен. Добре, че на мен ми действаше, че иначе зверски болеше...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 34
Използвала съм Лидокаин-крем преди епилация - ефекта беше нулев. Мисля, че спрея има по-силно действие, но не съм пробвала  newsm78.

# 14
  • Мнения: 64
майката му е да се снабдите с Лидокаин - ампула.така да се каже,напълно чист.в тези спреьове и гелове има и други неща.само че не съм сигурна,но мисля че не се продава просто ей така.моя мъж си взема с връзки от спешното и го ползва вместо капки за очи когато се освети(заварчик е).аз пробвах тук-таме и при мен имаше ефект,но пък си е до организъм... Hug

# 15
  • Мнения: 2 323
A на триъгълника като ви слагат, почистват ли след това, защото от самия лидокаин като че ли не се захваща колата добре. Аз имам, ефект има като че ли някакъв, изтръпване, но има и  болка все пак...Не е избщо никаква. Има и един спирт анестезол, той действа също така.

# 16
  • София
  • Мнения: 164
С Лидокаин ми мажат лицето преди мезотерапия. За попълването на назолабиалните гънки  и устните с хиалорунова киселина също ме мазаха. При мен определено имаше ефект - изтръпване и обезчуствяване на кожата, но имаше клиентки, които чакаха по 30-40 мин., за да ги хване.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 978
Но пък съм се чудела, ако изпия 2 аналгина дали няма да ме боли по-малко  Mr. Green[/color][/b]

Една приятелка казва, че се щипела, до като и правят кола маска! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 164
Но пък съм се чудела, ако изпия 2 аналгина дали няма да ме боли по-малко  Mr. Green[/color][/b]

Една приятелка казва, че се щипела, до като и правят кола маска! Laughing

 Laughing това направо ме уби!

# 19
  • Мнения: 3 459
Но пък съм се чудела, ако изпия 2 аналгина дали няма да ме боли по-малко  Mr. Green[/color][/b]

Една приятелка казва, че се щипела, до като и правят кола маска! Laughing
Аз съм пробвала с лед да се мажа, преди да действам с епилатора. Много облекчава  Peace

# 20
  • Мнения: 212
Лидокаина е с различни проценти.2 и 5 има в аптеките,10 беше по-силен (ползва се и от спортисти),но вече е спрян.Според мен 2% няма никакво действие...или поне много нищожно.Сигурно с високите проценти го има само при лекарите.Така си обяснявам,че в домашни условия не ви действа.

# 21
  • Мнения: 87
Да ползвала съм,ако може така да се каже.Преди няколко месеца си направих перманентни вежди в Магама.Момичето което ми ги направи каза че ще ми сложи лидокаин спрей и го направи но ефекта беше нулев.Болеше зверски,незнам на какво действа -на кожа,на лимфа или на тъкан но направо ми се препика с извинение   Shocked Но съвет от мен,щом си го намерила вкъщи гледаи срока на годност!!!

# 22
  • Мнения: 10 758
Докато бях бременна с второто се пръсках с Лидокаин, като ходех за кола маска.Точно преди да родя отидох.Толкова много се напръсках, че освен че нищо не усетих, гъза яко ми беше изтръпнал и не можех дори и да седя Joy

Общи условия

Активация на акаунт