Какво е чесъна пред силата на любовта!

  • 3 353
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 712
 Съжалявам за заглавието Laughing Просто исках да попитам каква/какви биха били евентуалните причини да отвърнете глава, когато понечат да ви нацелуват? Фантазирайте на воля, моля  Grinning

Между другото аз обичам чесън, най-вече зелен. Полезен е и подсилва имунната система Crossing Arms Но, не бих се натискала за целувки след консумацията му...Освен ако и  половинката не е хапнала  Mr. Green

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ако преди това е казал нещо, което да ме отблъсне.

А ако ме целува любимия човек, дори в момента да има не толквоа добър дъх, няма значение.

# 2
  • Мнения: 2 161
Ще отвърна глава ако дъхът мирише лошо,също не обичам потно лице да се опира до моето,ако моето е сухо.

# 3
  • Мнения: 152
Ще отвърна глава ако дъхът мирише лошо,също не обичам потно лице да се опира до моето,ако моето е сухо.
ми ако лицето е на Брат Пит? (или на Кондьо - не знам кого харесваш повече)

# 4
  • Мнения: 4 712
Лош дъх  Shocked Бъдете милостиви, понякога кариесите цъфват ежемесечно.
О, Боже  ooooh! Сетих се за приказката за бабата и ланштото парче орех останало и между зъбите  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 161
Дондьо,Мондьо,никой не е с имунитет.

# 6
  • Мнения: 152
Дондьо,Мондьо,никой не е с имунитет.
ми ако се обърнеш с гръб...не става ли по-опасно,а?

# 7
  • Мнения: 5 647
Лошият дъх на първо място. Всъщност аз съм доста гнуслива и дори като видя мъж с мазна коса ми става гадно. Какво да се прави... Crazy

# 8
  • Мнения: 4 712
Е, фръцли. Само svetla каза, че ако обичаш човека все ти е тая на какво мирише Crossing Arms

# 9
  • Мнения: X
аз не съм гнуслива,особено от любимия,но ако е ял чесън или нещо от рода,гледа да не ми се навира много в лицето...много е тактичен Crazy

# 10
  • Мнения: 2 161
Дондьо,Мондьо,никой не е с имунитет.
ми ако се обърнеш с гръб...не става ли по-опасно,а?
Очевидно ще трябва да застана на хълбок.

# 11
  • Мнения: 2 070
С пушачи е гадно да се целуваш. Чесън тоже. И за потното лице съм съгласна.

# 12
  • Мнения: 2 161
А ако ме целува любимия човек, дори в момента да има не толквоа добър дъх, няма значение.
Всичко е от значение.

# 13
  • Мнения: 5 647
Е, фръцли. Само svetla каза, че ако обичаш човека все ти е тая на какво мирише Crossing Arms

Ми, може и да е права. За мен обаче това не важи. Обичам, не обичам, това е. Не трябва да ми мирише на гадно.  Crossing Arms

И за потното лице съм съгласна.

Да и това е доста гадничко.

# 14
  • Мнения: 4 712
Дефинирайте лош дъх  Thinking То е относително, на мен не ми харесва миризмата на ягодови дъвки. Сори ама за мен това е един от най-гадните видове лош дъх  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт