слънцезащитен крем

  • 12 066
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • някъде
  • Мнения: 979
Garnier 50+

# 106
  • Мнения: 30
Chicco спрей 30+ , много лесно се нанася.  Laughing

# 107
  • София
  • Мнения: 3 271
Виши 30 фактор

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета да се оплача и аз. Ползваме цялата козметика на Sеba Меd и съм изключително доволна. Затова се спрях и на лосиона им 30 фактор (бебешкия). На малката й се появиха ситни пъпчици, а аз се изринах до неузнаваемост (сега се връщаме от морето). Аз по принцип и предишни години съм се изривала (алергична съм явно към някоя от съставките, защото се изривам и от Виши и Неивеа), но за малката се притеснявам. Тепърва ще ходим още 2 пъти на море и то в големите жеги. Трябва да й купя нов лосион. МОЛЯ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ Praynig Чела съм за А-дерма, че ставал за такива чувствителни кожи, склонни към алергии. Някой ще сподели ли ако е имал такъв проблем и е намерил подходящ слънцезащитен лосион.

Ние тази година ползваме A-Derma, защото на Виктор му се появи някакъв обрив и ни го препоръчаха точно за чувствителна кожа. Ползваме го може би от около 2 месеца, доволна съм. Обрива по телцето изчезна, по лицето се появява от време на време, но съм сигурна, че не е от слънцезащитния спрей. Доволна съм, лесно се размазва, попива, остава лека лъскавина в началото, но след 5 мин и това попива. Общо взето съм доволна и мога да го препоръчам  Peace

# 109
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Chicco 40 фактор

# 110
  • Мнения: 2 231
Момичета да се оплача и аз. Ползваме цялата козметика на Sеba Меd и съм изключително доволна. Затова се спрях и на лосиона им 30 фактор (бебешкия). На малката й се появиха ситни пъпчици, а аз се изринах до неузнаваемост (сега се връщаме от морето). Аз по принцип и предишни години съм се изривала (алергична съм явно към някоя от съставките, защото се изривам и от Виши и Неивеа), но за малката се притеснявам. Тепърва ще ходим още 2 пъти на море и то в големите жеги. Трябва да й купя нов лосион. МОЛЯ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ Praynig Чела съм за А-дерма, че ставал за такива чувствителни кожи, склонни към алергии. Някой ще сподели ли ако е имал такъв проблем и е намерил подходящ слънцезащитен лосион.

Ние тази година ползваме A-Derma, защото на Виктор му се появи някакъв обрив и ни го препоръчаха точно за чувствителна кожа. Ползваме го може би от около 2 месеца, доволна съм. Обрива по телцето изчезна, по лицето се появява от време на време, но съм сигурна, че не е от слънцезащитния спрей. Доволна съм, лесно се размазва, попива, остава лека лъскавина в началото, но след 5 мин и това попива. Общо взето съм доволна и мога да го препоръчам  Peace
Вече не се надявах някой да ми отговори. Благодаря ти  bouquet А би ли споделила туй чудо дето ползвате, крем ли е или спрей, или пък лосион и кой фктор е newsm78. И нали е детски. Да знам за какво да питам в аптеката. Благодаря ти предварително пак smile3525

# 111
  • Мнения: 832
вече тествахме Виши 50 за малкия, доволна съм без забележки, ще коменитрам след морето

# 112
  • Мнения: 11 816
В момента имаме Виши 30 и Каротен 40. Ползвали сме Дейлонг, Мустела, Бюбхен. Харесвам тези, които са със спрей и се размазват сравнително лесно, но колкото е по-висок фактора са по-гъсти, разбира се.

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
В момента имаме Виши 30 и Каротен 40. Ползвали сме Дейлонг, Мустела, Бюбхен. Харесвам тези, които са със спрей и се размазват сравнително лесно, но колкото е по-висок фактора са по-гъсти, разбира се.

Виши 30 от новата опаковка ли е? И при теб ли е такова сухнесто newsm78
Иначе го ползваме и за сега не мога да се оплача. Само много ме дразни това сухо усещане. Като намажа малката и моментално трябва да си измия ръцете...
Като гледам рекламата, която върви на Гарние за прозрачния спрей, който не лепял пясък... се чудя дали тази сухост не е някаква врътка за да не лепи пясък  newsm78

# 114
  • Мнения: 132
ние сме с атопична кожа,ползваме Avene бяла серия 100% минерални екрани,имат и за тяло и за лице,гъсти са ,разнасям го  не много лесно,остава като бяло по кожата,100 мл. е за тяло,50 мл. за лице,цена-22 лв,но в друга аптека ги видях за по 29-31 лв.

# 115
  • Мнения: 2 231
Понеже в предишните си 2 поста в тази тема пооплюх Seba Мед, понеже си мислех, че щерката се е изринала от него, сега трябва да се поправя Embarassed.  Както се зарекох направих едно пробно мазане вкъщи при това много обилно и този път не се изрина. Явно обривът преди се е дължал на нещо друго Mr. Green. Та не ми се налага да го сменям. Значи и слънцезащитния им лосион е добър Peace Страхотна козметика.

# 116
  • Мнения: 795
Аз в крайна сметка взех Еuserin 40 и вече на 2 пъти го изпробвахме, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт