БЯЛ СПИСЪК-продукти,кото са ни помогнали да отслабнем.

  • 49 906
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 423
Sunbeam, стискам палци да успееш!  Hug
А някаква ориентировъчна цена да кажеш, а също и за колко време стига една опаковка?

# 91
  • Мнения: 226
Момичета, аз пък съм много доволна от Carboslim
Днес свалих 9ия си килограм с него, за което съм много щастлива  Joy Joy

# 92
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Sunbeam,по колко прахчета си пила във началото.Аз днес питах във аптеката при нас и ми казаха,че могат да ми го доставят ,но нямат никаква информация как и по колко се пие на ден.А не искам да рискувам да го взема,ако трябва да давам куп пари след това,защото казаха ,че са 22 прахчета и ако трябва да се пият по няколко на ден няма да мога да си го позволя финансово. Sad

# 93
  • Мнения: 226
мисля че след последните новини за капуслите Лида, най-добре би било да се изтрият от белия списък. Все пак здравето преди всичко   Peace

# 94
  • Мнения: 287
Zweti2 ,
какви са новините за капсулите даи малко повече инфо!

# 95
  • Мнения: 145
Ето ме и мен - да се изкажа по темата!  Peace Сега съм бременна, но преди да забременея пих известно време Редуктил от 10 мг. Убиваше ми апетита и се хранех по малко, предимно плодове и зеленчуци. Бях доволна от него, отслабнах около 5-6 кг., но аз и нямах нужда от повече. После за известно време спрях Редуктила и продължавах да отслабвам, защото бях свикнала на по-малко храна и лакомията ми се беше затихнала. Party
Сега вече съм  бременна, станах прасенце, но се надявам, че като родя ще възстановя предишната си форма. Имам останали капсули от Редуктила и живот и здраве мисля да си ги доизпия, когато им дойде времето. (т.е. като родя и вече не кърмя).

# 96
  • Мнения: 226
hriseq ,  за кое от двете питаш  newsm78. За Лида се разбра, че са вредни за здравето и ментета, изтеглят ги от пазара и ги забраняват и за България, както са ги забранили в много други страни.  А за Carboslim ако се интересуваш, има тема, там пише всичко.  Peace Party

# 97
  • Мнения: 287
За Лида питах не съм чувала за тях за това поисках инфо!!!

# 98
# 99
  • Мнения: 12
някой пробвал ли е маера аз го пия от 3 дни и за сега чувствам само положителен ефект намаля драстично апетита особено нощната лакомия

# 100
  • Мнения: 287
маера напълно непознато за мен!Ама то всеки ден излиза по някое ново слабително!

# 101
  • Мнения: 12
не е слабително просто не ти се яде което в моят случай направо е странно за 4 дни съм свалила 1,5 кг като се въздържам от хляб и сладко не особено стриктно за сега отрицателни страни не забелязвам

# 102
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ще следя темата, аз нямам личен опит за сега, но моя позната отслабна с Хербалайф за 1г. с цели 35кг. Ама тя и имаше страшно много за сваляне. По едно време даже не ядеше нищо друго освен това, което на мен ми се струва подвиг. "Нещото" изглеждаше гадно Sick

# 103
  • Мнения: 1 531
Sunbeam,по колко прахчета си пила във началото.Аз днес питах във аптеката при нас и ми казаха,че могат да ми го доставят ,но нямат никаква информация как и по колко се пие на ден.А не искам да рискувам да го взема,ако трябва да давам куп пари след това,защото казаха ,че са 22 прахчета и ако трябва да се пият по няколко на ден няма да мога да си го позволя финансово. Sad

това май е доста старо, но чак сега си прегледах в пощата какви лични съобщения имам. в началото се пият по две пликчета на ден и когато вече си в режим на отслабване, по твое желание можеш да продължиш известно време по две или да минеш на едно. после можеш да направиш задържане на постигнатото с по едно на ден. в пликчетата има течност. аз си я разтварям в една малка бутилка минерална вода от 500 мл и когато водата е студена е доста освежаващо.

Общи условия

Активация на акаунт