Във Варна блъснаха майка с бебе в количка!

  • 3 391
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 187
Cry Вчера на обяд! На пешеходна пътека Sad ! Там където всеки ден пресичам и аз! И майката и бебчето са в тежко състояние. Дано се оправят Praynig ! Обръща ми се стомаха като си помисля. Още не мога да се осъзная! Минах от там малко след случката, цяла нощ не можах да спя!
Моля Ви бъдете бдителни и внимателни! Пресичайте само на зелено и ако колите са достатъчно далеч! Почти всички убедена съм и шофират, карайте внимавнимателно Sign Exclamation

 Нека да се помолим за тази жена и детето и да се оправят!


P.S.Моля за извинение, ако темата не е за тук!

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
О, боже, просто нямам думи!
Дано се оправят, дано!

# 2
  • Мнения: 2 575
Само дано се оправят милите!!!! Cry  Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 2 686
Олеле, ужас! И на пешеходна пътека! Това е отвратително. Нямам думи просто. Стискам палци да се оправят.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 686
Странно, че никъде не пише за инцидента. Иначе се пишат какви ли не маловажни идиотизми, а като става дума за нещо сериозно и важно - нищо!

# 5
  • Мнения: 3 200
Кошмар Close
Все едно сме на война Close

# 6
  • Мнения: 411
Е направо нямам думи. Напрво наструхнах като прочетох.
Само дано се оправят , а виновниците да се накажат.

# 7
  • Мнения: 4 187
Цитат на: Tintiri-mintiri
Странно, че никъде не пише за инцидента. Иначе се пишат какви ли не маловажни идиотизми, а като става дума за нещо сериозно и важно - нищо!



Да и на мен ми стана много странно! Как може? Ако не бях видяла сигурно и аз нямаше да знам!

Тук навсякаде се говори, но от уста на уста! Дано да се оправят! Нямам никакви сведения. Ако разбера нещо веднага ще пиша!

# 8
  • София
  • Мнения: 8 275
Дано се оправят милите

# 9
  • Мнения: 3 562
Дано да хванат чудовището, което ги е блъснало  #Cussing out
Ужас  #2gunfire

Дано да се оправят майката и детето и да няма лоши последствия  Praynig

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ужас! Дано да се оправят!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ужасно! Дано се възстановят напълно! #Puppy dog
Знаете ли, преди да родя, докато пътувахме с кола с любимия, все се чудехме, защо при пресичане, разни отвеяни майки стоят на тротоара, а количката с бебе е почти цялата на платното за движение... Голяма част от майките си мислят, че на шофьорите им дреме за тях... (Аз избягвам кръстовища например,щото там стават какви ли не нелепи инциденти.)
Затова бъдете много, много внимателни!
Поздрави!

# 12
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Леле, ужасно е Sad Дано се оправят майката и бебенцето Praynig
Интересно, че никъде не видях или чуж нещо за случая.

Стар, моля те информирай ни за състоянието им при възможност

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 628
ано да го пипнат тоя изрод и да го затворят. Такава ни е културата. Ние сме като на война като сме на разходка. Кога ще се научат да уважават пешеходците мама му стара. На пешеходна пътека са били

# 14
  • Мнения: 5 140
Много гадно и неприятно.Дано се оправят и възстановят бързо newsm17
Знае ли се сега какво им е състоянието?

Общи условия

Активация на акаунт