Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
абе аз желание имам, ама той малко бяга по тъч линията

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз съм на периоди на фригидност и нимфомания  Whistling Желанието на мъжа ми не се е променило ни най- малко през годините.

# 17
  • Мнения: 64
Хем си Розов хем си Пухчо.И през ум не би ми минало да ти крещя. Изглеждаш ми лесно раним и чувствителен

# 18
  • Мнения: 25
При съпругата ми се промени доста, почти никакво желание няма или много рядко. Когато има пък почти никога не стига до край, все и се прекъсва удоволствието по някое време, изчезна и овлажняването. Направо се видяхме в чудо, как може едно раждане да разбърка толкова хормноните, то май е в съчетание и с преумората от ежедневните грижи за малкия а той е един палавник невиждан  #Crazy Надявам се че сега като тръгне отново на работа и поче да се разсейва от грижите по детето, нещата да се нормализират.

# 19
  • Мнения: 743
Еми колкото и да ми се иска, няма начин. Цял ден търча по дребния звяр, а когато мъжа ми се прибере към 18 часа, аз гледам да свърша нещата които не съм успяла до тогава. После вечеря, къпане на малката и приспиване. Когато приключа и с това часа вече е 23:30. Сядам да запаля цигара, той започва да дреме на дивана, накрая си лягаме заедно, но без секс.

# 20
  • Мнения: 417
Да промени се PeaceСамо че положително CrazyВажи и за двамата Wink

Общи условия

Активация на акаунт