И още за мечтите...

  • 3 769
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 029
Мислих да не пускам тема, не знам дали съм готова още да се хваля чак, едва ли някога ще бъда истински готова всъщност...Реших да го направя, защото само вие знаете цената на тази мечта- да бъдеш майка.И просто да споделя различния път, който сме поели... понеже винаги съм вярвала, че ще бъда майка в истинския смисъл на думата, по какъвто и начин да стане това.
 След 4 години опити, операции, 1 яйчник, спонтанни аборти, после още повече проблеми, проблеми с пукане и непукане на фоликули, много сраствания, 2 инсеминации, после ИКСИ- недовършено, отново от прекалени емоционалности и  ето от второто съм бременна.
Благодаря на невероятния ми мъж, който винаги се държи мъжки и успокоява невероятните ми емоции и че винаги е бил на мнение, че не е важно да родиш, а да го направиш Човек с главно Ч!!!
Също и на д-р Владимиров, д-р Тачева и целия им екип, че са до нас по всякакъв начин освен всичко, което направиха, за да ни помогнат.
Благодаря и на доц.Конова и тяхния невероятен екип в Плевен, че все още треперят заедно с нас и се борят за тази мечта!
Също и на всички мацки, които са ми повече от приятелки, на които мога само да кажа, че дори един ден да не сме толкова близки, вие сте момичетата, които винаги ще помня и благославям, защото го заслужавате, дори само щом ми търпите всичките "овнешки", първосигнални емоции. Mr. Green
Може да е глупаво, емоционално и простичко, но ви обичам толкова много... всички вас, част от сърцето ми хора!!!  Heart Eyes

Надявам се и се моля,всяка една от нас тук да постигне мечтата си да бъде майка, по какъвто и начин да стане това прекрасни  бъдещи майчици, защото всяка една тук заслужава да бъде МАЙКА!И повярвайте ми, ние ще сме най-добрите, защото знаем какво е да се бориш за мечтата да бъдеш майка, но в истинския смисъл на думите... а не просто защото си родила...
Дано Бог е винаги до всички нас!!!

Успех, момичета!

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 14:57 от Danidan

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Данидан,честито,миличка!Много ме разчувства!От сърце ти пожелавам от тук на там спокойствието,радостта и щастието никога да не напускат теб и твоето семейство!Прекрасна бременност ти желая,изпълнена с положителни емоции радостни трпети Hug

# 2
  • Мнения: 945
Данидан, СТРАХОТНАААА НОВИНА! Хей, само така да върви!
Ще стискам палци всичко да е наред докрай. Борбата е голяма работа. Когато не се отказваш от мечтите си, те се сбъдват. Ти също го доказваш.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Това се казва страхотна новина!!!!
Честито мила danidan, ще стискам силно палци всичко да е наред с мечтата ти и вярвам в успешни и финал- сладък бебок!
Пази се  Hug Hug Hug Hug
Много се развълнувах да прочета, че ти си автор на темата!

# 4
  • Мнения: 4 324
Danidan браво Simple Smile Честито миличка Simple Smile Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и още по-леко раждане Simple Smile
Чудесна новина Simple Smile Направо страхотна Simple Smile
Още веднъж ЧЕСТИТО миличка Simple Smile  Hug Hug Hug

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Миличка, не мога да се стърпя и тук да не ти честитя и да се зарадвам на прекрасната ти новина!  Hug Лека и щастлива бременност!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 950
Ех днес съм истински щастлива newsm44 newsm68 newsm44
Чакам тази темичка от месеци, непрекъснато подканях Данидан да пише, за да даде кураж на момичетата тук, а тя все казваше, че не е готова.
Дани миличка, радвам се бекрайно, че сега вече си поне малко по-спокойна и искрено ти пожелавам да се насладиш на всеки миг от оставащото време до срещата с твоето бебче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
Обичам те и много целувки Hug

# 7
  • Мнения: 471
Скъпо Даниданче, май вече мога да кажа Честито, а? Simple Smile Нека бременността ти е лека, безпроблемна, изпълнена с хубави емоции и с много приятни спомени! Пробвай да мислиш само и единствено позитивно (без да позволяваш разни "съмнителни" мисли да се прокрадват)!
Една голяма прегръдка от едно голямо слонче  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 4 272
Даниии, Миличка, чудесна новина!  Hug
Толкова много се радвам, че един толкова хубав, добър и позитивен човек като теб сбъдна мечтата си! Желая ти щастлива и спокойна бременност и хубав бебешки завършек!   bouquet

# 9
  • Мнения: 989
Данидан, ЧЕСТИТО! Много лека и безпроблемна бременност до срещата с малкото човече!   bouquet

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Danidan, много се радвам за теб!  bouquet Разчувства ме дълбоко и в същото време ме зареди с надежда и положителна енергия. Като чета някои момичета през какъв ад са минали в продължение на години и после са успели все пак да достигнат мечтата си, някак си се чувствам по-добре и повече ме изпълва вяра.
Желая ти всичко хубаво! Имай най-леката и безпроблемна бременност и накрая гушкай най-сладкото и здраво бебе на света! Със сълзи на очи ти го пожелавам...! Hug
Убедена съм с цялото си сърце, че децата, които са заченати и родени след толкова мъки, са най-обичаните на света!

# 11
  • Мнения: 1 335
ЧЕСТИТО, МИЛА ДАНИ!!! Новината е прекрасна! Пожелавам ти безпроблемна бременност и леко раждане!   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 029
Мерси много, момичета!Не мога да спра да рева от такива прекрасни пожелания!Банално, но наистина дано всички сбъднем мечтите си!
  bouquet  bouquet  bouquet
Цвете, престраших се.  Crazy Hug Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 80
Danidan ти успя миличка. След всичко преживяно се пребори за своята мечта. Грижи се за малката шушулка вътре в теб. Желая ти най-леката и безпроблемна бременност и най-сладката среща с твоята мечта.

# 14
  • BG
  • Мнения: 793
Ех, прилив на добри новини тия дни  Party
Данидан, пожелавам ти леко и спокойно бременеене   bouquet

# 15
  • Мнения: 1 441
Дани  Hug
Ти го заслужаваш, заслужаваше го отдавна - радостта позакъсня, но все пак е тук!
Пожелавам ти винаги да си останеш с титла "творец" и "бебешкото" ти творчество да не спре до тук!
Обичам те!
 newsm51

# 16
  • Мнения: 27
Дани  честито  Hug  Лека, спокойна бременност и здраво и пухкаво бебче Simple Smile И сълзи от радост самo Simple Smile (щото аз и за хубавите работи си поплаквам)

# 17
  • Мнения: 4 305
Е, най-накрая, дойде времето за  "Честито",  Даниданче!
Как се радвам, че се отпусна да се похвалиш  Heart Eyes
Много спокойна бременност, хубави емоции и здраво, хубаво бебенце, ти желая!
Тревогите трудно се контролират, но не е невъзможно!
Пази се!  Hug Hug Hug

# 18
  • до морето
  • Мнения: 494
Искрено ти честитя радостта, която всички ние чакаме да ни се случи с голямо нетърпение!  bouquet
Представям си смесицата от чувсва на радост и страх, които са събрани в теб и ти желая да се отдадаш на блаженно бременеене и със спокойно сърце да посрещнеш малкото сладко бебеце растящо в коремчето ти! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 763
Danidan толкова мило ми стана от разказчето ти, толкова се зарадвах на твоята тема  Hug Честито, миличка, захвърли страховете и се радвай на щастието, което те сполетя. Заслужаваш го, и то вече е твое. Пожелавам ти леко бременеене, и здраво, пухкаво бебче на финала  Praynig

# 20
# 21
  • Мнения: 3 294
Данидан , честито мила , хубаво е да има повече такива истории , сигурна съм че бременността ти ще мине леко и безроблемно    bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 821
ДАНИДАН, ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!  Grinning ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ ТИ ЖЕЛАЯ, МНОГО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ!!!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 23
  • Мнения: 1 951
Хайде вече официално честито, миличка  Laughing  Пожелавам ти една прекрасна и напълно безпроблемна бременност от тук нататък и, естесвено, най-сладкия бебок на финала   Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 209
Danidan ЧЕСТИТО мила!!! Ти си силна жена...   bouquet Лека и пълна с положителни емоции бременност.

# 25
  • Мнения: 2 422
Данидан честито миличка лека и щастлива бременост и всички страхове да забравиш Hug Hug Hug

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Честито и от мен Danidan  Hug .
Много се радвам за теб   bouquet  Всичко най-хубаво ти пожелавам - нека бременността ти бъде усмихната и слънчева, каквато си ти и на края ти пожелавам едно здраво и послушно бебе  Peace

# 27
  • Мнения: 1 062

Голямо честито и тук, мила Дани !
10 теми да пуснеш, 10 пъти ще пиша,
толкова много се радвам за новината Heart Eyes
Ще стискам палци всичко да мине леко
и безпроблемно до края !
целувки и прегръдки: Вени
 

# 28
  • Мнения: 1 765
Данидан, честито! Бъди много здрава, желая ти лека и успешна бременност с най-сладкото и здраво бебче накрая!  Hug  bouquet

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Мила моя слънчева Дани,
не мога да опиша с думи колко много се радвам на новината  bouquet
Двама души направихте тази седмица най-щастливата и най-радостната за мен!
Плача от щастие и радост за това, че успя!
Стискам ти палци да изкараш до края леко и да се появи така чаканото и жадувано бебе без проблеми!
Прегръщам те силно, Ганка Hug

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Даниданке официално честито и от мен Heart Eyes Много се радвам...и продължавам да стискам палци за вашето семейство Heart Eyes Ти успя в твоята борба а сигурна съм си дала надежда на много момичета тук с твоя успех Heart Eyes
Прегръдки от нашето семейство  Hug Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 284
Дани,Честито! HugЛека и безпроблемна бременност,и най-сладкото бебче на финала!

# 32
  • Мнения: 7 716
Данидан, тази вечер съм щастлива за теб, много щастлива, и съм ти благодарна за това.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Тия дни си мислех за теб, Дани, и за това колко дълго се бориш и през колко препятствия минаваш.
Често, мила!!! Всяка подобна новина пълни очите ми с радостни сълзи.
Пожелавам ти това дълго пътуване да завърши с едно малко, сладко, позово бебче.  Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 3 453
Честито, Дани!  bouquet

Поредното доказателство, че чудеса се случват! Hug Лека и безпроблемна бременност и сладко бебче на финала! Praynig Много, много силно те прегръщам и ти благодаря за надеждата! Hug

# 35
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДАНИ, ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!
   Нека оставащите месеци бременност бъдат изпълнени със спокойствие и усмивки. Малката сладурка, която  чакате да ви радва безкрайно много. Поздрави на гордия бъдещ татко!

# 36
  • Мнения: 1 329
Ех, откога те дебна да напишеш нещо Wink

Пожелавам ти много любов и много кураж.
Безоблачни и слънчеви оставащи месеци и съм сигурна, че ще е така, тъй като идва лятоооо Wink
Обичам те и те прегръщам

# 37
  • Мнения: 3 010
Прочетох заглавието на темата и като забелязах кой е авторът, затаих дъх и отворих.............  Hug Данииии много се радвам за теб миличка, многооооо браво, че най-после и на теб се случи, твоята история ми вдъхва още надежда. Бъди благословена и се радвай на една много красива и лека бременност Прегръщам те силно и се вълнувам за твоята радост, защото си ми много на сърце  Hug

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 00:05 от Dendy

# 38
  • Мнения: 547
Дани,честита радост!  bouquet

Много,много се радвам за теб,за твоята прекрасна сбъдната мечта,която скоро ще те подритва отвътре  HugЖелая ти следващите седмици и месеци да минат леко и безпроблемно и да изживееш пълноценно всеки миг с малкото съкровище още преди да се видите очи в очи!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Ааааааааааа, направо ми иде да крещя!!! Не знам какво по-напред да пиша, толкова се зарадвах!
Миличка, обърни гръб на страховете, говори на малкото слънчице, мисли само хубави неща за него и то ще усеща, ще знае как го чакаш и ще трае на топло  Heart Eyes. Наслаждавай се на всеки миг 2 в 1, а след това и на здрава, умна, щастлива рожбичка!


 bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 3 823
Леле, Дани, голям съм шемет doh, въобще не забелязах, линийката ти Embarassed.
Нищо друго не ми остава освен да ти кажа, едно голямо честито!
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и на финала най - красивото и добричко бебче.
Ти, сега си най - щастливия и богат човек Grinning.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 561
Мила Danidan,

Голямо честито и нека оставащите месеци да са само началото на една ново прекрасно и така дълго чакано начало за теб и твоята половинка.   bouquet
Ех, обичам денят ми да започва с усмивка от такива новини  Sunglasses

# 42
  • Мнения: 83
Честито и тук, Дани! Hug Лека, безпроблемна бременност и здраво бебче! 

# 43
  • София
  • Мнения: 289
Честито Danidan.
Страхотна новина. От сега нататък само хубави неща да Ви се  случват. Peace

# 44
  • Мнения: 553
Еееееееее, това се казва чудесна новина  Grinning Grinning Grinning
 Hug Hug Hug миличка Дани   bouquet  Стискам палци от тук нататък всичко да е без проблеми  Praynig Praynig Praynig  Hug Hug Hug

# 45
  • Мнения: 1 029
Благодаря ви, милички...всяка дума ми е ценна и специална...наистина не знам какво да кажа, освен отново и отново да ви пожелавам щастие и всичко да ви се връща!!!!!
Не е лесен пътя и докрая, но дай Боже всички да сме щастливи наистина!!!
   newsm20

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 12:35 от Danidan

# 46
  • варна
  • Мнения: 53
Честито,Дани Grinning Желая ти многооооо прекрасни моменти оттук нататък,лека бременност и едно сладко-пухино бебче после   Hug . newsm51 за теб и само позитивни настроения Simple Smile

# 47
  • Мнения: 740
Специална прегръдка и поздравления на сладичката Данидан и нейния мечо Пух   bouquet Hug

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Честито миличка Дани! Hug
Трудно ми е да опиша колко се радвам за теб!
Желя ти лека да е и безпроблемна, много спокойствие и здраво бебче на финала...
.. или иначе казано, каквото пожелавам на себе си, това и на теб! Hug Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 7 242
Мила Данидан, толкова много ме зарадва!!! Много, много се радвам за теб!!! Лека и безпроблемна бременност и скоро да гушкаш най-сладкото бебче  Grinning

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Дани, миличка  Hug Hug Hug


# 51
  • Мнения: 264
Дани,  Hug Hug Hug  bouquet
пожелавам ти чудесни бременни месеци и щастлив финал!
да изпратиш малко стъркели към нас  Wink
наслаждавай се на пролетта и малката точица!

# 52
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Дани, честита ти сбъдната мечта! Желая на всички ви много щастливи мигове!

# 53
  • Мнения: 1 029
Hug Hug Hug
Честита Баба Марта, милички!!!И дано с нея започнат да идват щъркелите за всички!!!
 stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy
Исках да ви пожелая и още нещо- такава подкрепа, каквато имам аз и от семейството ми!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 224
Честито Дани!
Много се зарадвах!В този форум напоследък е много ведро, пълно с надежда, с добри новини с очакване!Толкова ми става леко на душата като влизам тук - дай Боже винаги да е така!!!!
 Heart Eyes  bouquet

# 55
  • Мнения: 290
Честито Danidan !
Желая ти много щастие!
Толкова се радвам,когато някоя от нас успее  Praynig

# 56
  • Мнения: 1 029
Благодаря, момичета!Да ви се връща, от сърце ви желая! Hug  Praynig Heart Eyes
Аз не се чувствам успяла още, но дай Боже всички тук да разберем какво е това чувство!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТО Danidan - ДАНО СИ УСПЯЛА И ДА ИМАШ ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ.

# 58
  • Мнения: 1 143
Ей, щурчо!  Най-сетне да се престрашиш!  Силна, мнооого силна прегръдка имаш и от мен!  Леко бременеене и щастлив финал! 
Ще успееш, миличка! Hug Hug Hug   Хоп, едно подаръче, избирай    Wink   



# 59
  • Варна
  • Мнения: 841
 newsm51  Мечтите се сбъдват, затова са Мечти!  remybussi

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 22:17 от М'e н о

# 60
  • Мнения: 3 246
Данидан честито толкова е хубаво да се четат такива прекрасни новини  bouquet лека бременност  newsm51

# 61
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дани, нямам думи колко се радвам
помня от къде тругна познанството ни и сега няма мдуми да изразя щастието си
имам идея само колко преживяя за да стигнеш тук, и се радвам че най-после успя...чакам и аз със вас!!!!
чакам и ще се моля за теб и бебето ти всеки ден...дано сте добре и дано когато дойде момента гушнез дздраво и хубаво бебе

# 62
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ето една тема, в която просто не мога да се въздържа и да не се разпиша!
Ех, Дани! Така ми оправи настроението. Бях пропуснала страхотната новина, но ето че днес научих за това! Трудно е да опиша с лексикалния си запас колко много се радвам да видя в подписа ти лентичка, отброяваща гестационни седмици.
Благодаря ти, че ме разплака от щастие!
Винаги съм знаела, че ти ще си страхотна мама. Наслаждавай се на всеки ден от бременността си. Пожелавам ти да гушнеш здраво и хубаво бебе през юли. Моето изстрадано щастие, което нарекохме Филип, точно тогава, живот и здраве, ще направи една годинка. Няма нищо по-прекрасно от мига, в който на този свят се появява детето! Приятно очакване на срещата, заради която си струва всичко, през което минаваме, всяка сълза, която проливаме!  Hug Hug Hug
Ама че хубав месец е юли!

# 63
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
И тук да ти честитя, миличка.
 Бъдете живи, здрави и се радвайте на щастието, вие го заслужавате.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 067
Леле, Дани, ти си преполвила вече, а аз чак сега разбрах!
Много хубаво ми стана, защото макар и да те познавам малко, мисля че си страхотен човек и заслужаваше това щастие да ти се случи много отдавна. 

Да сте живи и здрави всичките и лека бременност до края!

 Hug

# 65
  • Мнения: 1 925
Дани, миличка, толкова много се зарадвах на новината  Hug Ти си страхотна, силна, през толкова много неща мина и както ти казах - чудото ще се случи и се случи - пожелавам ти лека бремнност, много хубави емоции и на финала здраво бебоче  Heart Eyes Целуваме те с Мая!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт