пролетта дойде, хайде да се съберем

  • 5 003
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 589
Здравейте момичета,

какво ще кажете да си направим една среща скоро? Времето се пооправи, настроението се приповдигна....

Можем да го направим след празниците.

Хубав ден

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами добре  Grinning Аз съм ЗА! Който е съгласен, моля да гласува  bowuu

# 2
  • Мнения: 1 209
Оооо-хоооо бройте ме и мен за срещичка  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 422
ооо София срещичка си правите може и ние да дойдем от Пловдив кога ще е....

# 4
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Страхотна идея! Бройте и мен! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, аз съм нова тук, но идеята за среща е супер! Laughing Дано успея и аз да се включа.
Много усмивки на всички пожелавам и няма начин пролетта да не ни донесе нещо хубаво, вярвайте в това!  EFP

# 6
  • София
  • Мнения: 595
 И аз съм ЗА Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 272
Такааа, много ЗА, а темата беше изпаднала на 2-ра стр. Предлагайте ден и час. Може да се сложи и анкета и да гласуваме.

# 8
  • Мнения: 945
Аз съм "за" с две ръце гласувам.

Николина нямаш ли предложение за ден и час. Може би четвъртък е удачен ден, но следващия четвъртък или по-следващия трябва вие да решите, момичета!

# 9
  • Мнения: 3 246
ами аз освен да ви пожелая да си изкарате страхотно и да правите снимки Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Николина, пусни една анкета за ден и час да гласуваме.

# 11
  • Мнения: 945
Пак е изпаднала темата. Момичета, дето сте по в час, пускайте тая анкета, че е срамота.
Аз предложих четвъртък.

# 12
  • Мнения: 85
А приемате ли "новобранци"?

# 13
  • Мнения: 945
Приемат се всички, които искат да дойдат.

Николинче, къде си да си движиш темата? Трябва да изберем ден и час и някой да предложи заведение.

# 14
  • Мнения: 1 209
За мен четвъртък е удобно. Бройте ни две Аз и Рал4е.

# 15
  • Мнения: 945
Ама този ли четвъртък, че нямаме време да се организираме.

Записвайте се, куклички, нямам търпение да си побъбрим на воля.

# 16
  • Мнения: 85
Щом приемате и новичките като мен, аз съм на линия по всяко време







# 17
  • Мнения: 1 209
Момичета аз нямамн нищо напротив да е още този четвъртък /06.03.08 г./, но утре след посещението при доки ще мога да потвърдя за удобния за мен и Рали час.
А за място на срещата нямам претенции. Аз работя в центъра и ако трябва и резерве мога да направя някъде.

# 18
  • Мнения: 268
Искам и аз пък  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 945
Ми ела, де.

# 20
  • Мнения: 140
Момичета, ако приемате новобранки от провинцията и аз съм желаеща. За съжаление мога да бъда в София от 22-ри до 29-ти март /като изключим 26-ти когато ми е лапарото/. Но не се съобразявайте с мен. Ако не сега мога да се включа следващ път.

# 21
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Бройте и мен. Няма ме от неделя до сряда включително. Останалото време съм на ваше разположение след 17.30 часа

# 22
  • Мнения: 1 950
Е хайде де, нали уж утре ще правим срещата? Що се умълчахте така? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 945
Никито зачезна и не пуска нито анкети, нито предложения за ресторанти.
Май ще остане за следващия четвърът, ако сте съгласни.
Цветунчо, помогни, като по-опитна из форума.

# 24
  • Мнения: 1 950
Е какво ни пречи и този да се съберем Laughing. Само трябва да дадете идея за ресторнт и време. Аз мисля, че 18,30 - 19,00 часа е удачно.

# 25
  • Мнения: 1 209
На мен 19:00 - 19:30 часа ми е удобно.

Хайде да се преброим, кои ще сме утре за да решим удобно място за всички:

Veri4
Ral4e
zvetun4o


iglikalika, JeniS, lea и другите желаещи кажете къде ви е удобно, защото ние тричките кукони ще сме около Красно село май  newsm78 Цвети поправи ме ако бъркам...  Laughing Цвети поправи ме ако бъркам  Laughing

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 15:11 от Veri4

# 26
  • Мнения: 945
Пишете ме и мен. Ще ми е удобно около Красно село, защото следобяд ще ходя до клиниката. Но кой се ангажира да резервира маса или ще разчитаме на късмета? Не се сещам и за ресторант там. Някъде към спирка Павлово имаше една механа, която не беше лоша.

Зазолинка, Мелодия, Скай, Галисис и Николина, пишете ли се и вие за утре?

# 27
  • Мнения: 1 950
Не, Верич не бъркаш Laughing. Но аз нямам проблем да бъде и в центъра срещата. Само да каже още кой ще дойде. За Леа и Иглика знам, че Красно село няма да им е удобно Wink.
Опс Иглика ме опроверга Laughing
Хайдееее, много мераклийки имаше, а сега.....? Mr. Green

Ресторанти има, има точно срещу клиниката на Гоце Делчев едно "Добро". Но трябва да запазим все пак.

# 28
  • Мнения: 945
Ми запази ти, ако можеш да извлечеш телефона им отнякъде.

Супер, да е точно срещу любимата ни клиника.

Таня, новобранката, хайде и ти!

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз не се отказвам  Wink Само казвайте последно за утре ли остава? И къде? В "Добро"?

# 30
  • Мнения: 945
Дори и да се изключа от форума, да знаете, че аз оставам. утре ще проверя дали сте навити на ДОБРО. Цветунчо, дай по-точни координати за незнаещите и не посещаващите нашата клиника.

# 31
  • Мнения: 334
И аз бих дошла!  Час - след 19.00ч. където и да е! Утре ще погледна темата да видя къде е мястото.

# 32
  • Мнения: 85
Момичета, аз живея в Бъкстон и мога да запазя места като се прибирам

# 33
  • Мнения: 1 209
Суперррррр... Голяма активност... Ние с Рали ще сме към 18:30 часа на инжекции в любимата клиника и след това веднага пристигаме  Joy

Цвети ще запазиш ли в Добро на Гоце Делчев?


Ето го и списъка част от   hahaha ООД-то :

1. Veri4
2. Ral4e
3. zvetun4o
4. Сунар
5. iglikalika
6. lea
7. tanyaap

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
А в колко часа е срещата? Аз утре съм при док, и на зъбар..и въобще се очертава много екшън ден  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 209
Момичета, аз живея в Бъкстон и мога да запазя места като се прибирам

Запазила съм 10 места в: Пицария "Добро" на бул. "Гоце Делчев" N 67 за 19:00 часа!!! На името на Станева

1. Veri4
2. Ral4e
3. zvetun4o
4. Сунар
5. iglikalika
6. lea
7. tanyaap
8. Гризката
9. galisis

Очакваме още съдружнички  Joy

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 11:48 от Veri4

# 36
  • Мнения: 85
+359889257507 това е телефона на Добро, ако искате аз ще се обадя да направя резервация. Само да уточним бройката

# 37
  • Мнения: 85
Ох, на видях, че тази работа вече сте я свършили

# 38
  • Мнения: 1 950
Нямаше ме, но ето че Верич се е справила прекрасно Hug, за което и благодаря Hug
Може би и Гризката ще дойде.

# 39
  • Мнения: 1 209
Може би и Гризката ще дойде.

Няма "може би" записвам я в списъка  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 353
Мдааа  newsm78, кофти е да си сам мъж в женски форум - никой не те кани  rotfImbo

# 41
  • Мнения: 1 950
TATKO BARBA , заповядай ще видиш колко добре ще се чувстваш сред нас Laughing. Дори ако искаш мога да си осигуря компания в лицето на мойто мъж. Той и без това е свикнал да ходи по подобни сбирки Mr. Green
На последната ми дудна цяла вечер защо не съм го взела, но се виждах с повечето момичета за първи пит и не му позволих да дойде Laughing

# 42
  • Мнения: 1 209
Мдааа  newsm78, кофти е да си сам мъж в женски форум - никой не те кани  rotfImbo

ОПС вината е моя, заповядай и ти съдружнико на великото ООД...  Joy Място има, желанието е важно   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 595
 Милички, аз отпадам...Много сте скоростни с организацията, не мога да ви смогна Simple Smile Много хубаво да си изкарате и ще чакаме снимки Hug

# 44
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Аз пък май ще се разсърдя - няма ме в списъка...... Cry

# 45
  • Мнения: 1 247
хайде мацки не остана нямам търпение вече  Hug да се видим Peace

# 46
  • Мнения: 2 422
Ще чакаме снимки да знаете Wink

# 47
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ех, който рядко успява да влиза, изпуска срещичките. А тази ми беше наблизо и удобно.
Следващият път ще се пробвам да дойда Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 209
Аз пък май ще се разсърдя - няма ме в списъка...... Cry

Гале извинявай мила... Ще черпя!!!

# 49
  • Мнения: 1 209
Запазила съм 10 места в: Пицария "Добро" на бул. "Гоце Делчев" N 67 за 19:00 часа!!! На името на Станева

1. Veri4
2. Ral4e
3. zvetun4o
4. Сунар
5. iglikalika
6. lea
7. tanyaap
8. Гризката
9. galisis

Очакваме още съдружнички и съдружници  Joy време не остана...

Мацки забравих си фотото  newsm12 ако някой има възможност нека поправи моята грешка   bouquet

# 50
  • Мнения: 1 950
Споко Верич, моят фотоапарат е винаги в чантата ми Wink

# 51
  • Мнения: 1 209
Споко Верич, моят фотоапарат е винаги в чантата ми Wink

 newsm10 smile3501

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Весело изкарваме,момичета!Ще чакам снимки!

# 53
  • Мнения: 264
мацки,срещата днес ли е?  Blush  Shocked  Laughing току виж и аз съм долетяла... кой ще ми остави един гсм за връзка на лични? Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 85
Ей, колко хубаво ООд- то се увеличава

# 55
  • Мнения: 945
E, хубава работа, обяснете накъде да хвана от клиниката. Сутринта бях там, но с просто око не видях такава пицария.
Дайте малко подробности да не се лутаме.

# 56
  • Мнения: 140
Veri4 на мен ми е удобно навсякъде, но ще бъда в София на 22-ри март. Ако решите в края на месеца да направите още една срещичка ще дойда с удоволствие. А сега ви пожелавам весело изкарване и да не забравите да направите мноооого снимки Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 209
E, хубава работа, обяснете накъде да хвана от клиниката. Сутринта бях там, но с просто око не видях такава пицария.
Дайте малко подробности да не се лутаме.

Заставаш с гръб към клиниката и тръгваш на дясно. Най-много 50-100 метра от другата страна на улицата. Пада се на ъгъл, има някакъв картонен чичо май  newsm78 на входа...

Ама как го обясних, лелеееее...

# 58
  • Мнения: 140
Перфектно го обясняваш... "чичкото - готвач" на входа е много добър ориентир Simple Smile

# 59
  • Мнения: 945
Мерсаж, няма как да го подмина тоя чичо.

Мацки с инжекциите, ние ще се видим и из лудницата, защото аз имам малко да се мотам на 4 етаж, но на дали ще ви позная.

# 60
  • Мнения: 1 209
Мерсаж, няма как да го подмина тоя чичо.

Мацки с инжекциите, ние ще се видим и из лудницата, защото аз имам малко да се мотам на 4 етаж, но на дали ще ви позная.

Е как няма да ни познеш бре... Аз съм с цайс, а Рали е слабичка/кльощава/ и готина мацка  Joy Ние ще сме на третия етаж, но можем да минем да те вземем  Thinking

# 61
  • София
  • Мнения: 639
ех, че съм заплес  #Cussing out , защо не видях по-рано за да дойда и аз  #Cussing out

# 62
  • Мнения: 67
Ееееех,момичета, благородно ви завиждам, че ще се видите.Весело да си изкарате и да разкажете. Дано следваштият път да мога и аз.

# 63
  • Мнения: 3 453
Весело изкарване на всички! Чакам снимки от сбирката! Hug

# 64
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
А снимки за любопитковците като мен  Mr. Green?

# 65
  • Мнения: 2 422
Софйските кокони дайте снимчици дееее Wink

# 66
  • Мнения: 945
Много бързате, бе хора, току що стават от сън след срещата преизпълнените с емоции форумски кокони.

# 67
  • Мнения: 1 950
Снимки имам само аз, обаче ще чакате Mr. Green

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Хайде,Цветунке,моля,че събота и неделя нямам нет и нищо няма да видя Mr. Green

# 69
  • Мнения: 353
Цветунке, Верич,

Благодаря за поканата момичета. Аз понеже не се и надявах на такава, след като си постнах закачката я писах тази темичка "мисията невъзможна" и не съм следил, че сте ми отговорили.

Цветунке,
извини ме пред мЪжо, ако си го довела, и особено ако е бил сам милия. Мога да си представя как се е чувствал, че и аз съм ходил с дъщеря ми на детски рожденни дни, на които присъстват само непознати майки  Joy

Надявам се скоро пак да организирате среща и с радост ще дойда - ще ми е приятно да се запознаем момичета   bouquet  bouquet  bouquet

Цветунке,
Не мЪчи "народо" ами метай фотото да "зъркаме", че да ни е яд, че сме го изпуснали и не сме дошли  Joy

# 70
  • Мнения: 1 950
 TATKO BARBA , не бях взела мъжа си защото ти не потвърди идването, но не се притеснявай, следващия път ако дойдеш даже по-сериозна компания ще ти заформим Wink.
Ето ви снимките, така и не се научих как се надписват в бг-фото Embarassed, затова тук ще напиша кой, кой е Mr. Green.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13215&AlbumId=112886

Снимка 1: Верич, Ралче, Иглика
Снимка 3: Иглика, Галисис, Сунар
Снимка 5: Таня, Гризката, Цветунчо
Снимка 7: Цветунчо, Ралче
Снимка 9: Верич, Ралче
Снимка 10: Лъчезарка, Цветунчо

Айде гледайте Mr. Green

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ей,мацки,много сте хубави!!!Така се надявам някой ден да се съберем!

# 72
  • Мнения: 740
Сладурани   Hug
Цеци ние с теб като първи воаьорки се курдисахме  Joy

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Сладурани   Hug
Цеци ние с теб като първи воаьорки се курдисахме  Joy

 hahahaАз ги дебнех,истински Бай Брадър съм Joy

# 74
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Много готини мацки, няма спор.  Blush

# 75
  • Мнения: 1 247
ЕЙ ГОЛЕМИ МАЦКИ БЕ  Heart Eyes А МА АЗ ЩО ТАКА  ПАК СЕ ЗЪБЯЯЯЯ Mr. Green ИЗВЕНЕТЕ МЕ МОЛЯ Blush

# 76
  • Мнения: 1 209
Куконииии   love001

Много ми беше приятно на срещата. Голямо дърдорене падна. Настроението беше на шест, то си личи и от снимките де.

Благодаря ви мацки за готината вечер   bouquet

# 77
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Много сте хубави ,момичета! А и отдалеч си личи,че сте се забавлявали както трябва Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 595
Страхотни снимки, момичета! Големи сте кукли  bouquet Много съжалявам, че не можах да дойда...

# 79
  • Мнения: 7 716
Страхотно насторение и страхотен позитивизъм. Изглеждате добре и има положителна енергия, тези снимки зареждат, дават надежда и криле. Peace Hug Grinning
Благодаря ви.
  bouquet  bouquet  bouquet


Гледах скоро едни други снимки на други хора от последна среща - такава злост, такава дебнене и напрежение, такова отрицателно излъчване, чак се изплаших Sad, а хора като нас - с репродуктивни проблеми. Извинявайте, не се сдържах, но разликата е впечатляваща.

# 80
  • София
  • Мнения: 4 272
Страхотни сте, момичета! Grinning Толкова усмихнати, слънчеви и красиви! Прекрасни бъдещи мами  Hug

# 81
  • Мнения: 353
Мдаааа, ако има следваща среща няма да мога да дойда сам момичета, че ако жена ми ме види сам мъж сред вас, макар да не е ревнива ще има да ме "съветва"  box bash  Rage в къщи после.
Много сте лъчезарни и весели  Hug Hug Hug
Радвам се, че сте изкарали толкова весело, заслужавате го   bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • Мнения: 945
Въх, отново са ми изтипосани всички сланини!

Но вие, другите сте фотогенични и готини. Wink

Татко Барба, ела с жената, бе.

# 83
  • Мнения: 1 950
Въх, отново са ми изтипосани всички сланини!


Аз друга със сланини освен мен не видях Embarassed

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Цветунка,какви сланини,ма пиле?!Много си готина и чаровна и имаш някакво много обаятелно излъчване Hug Hug Hug

# 85
  • Мнения: 2 422
Сладинките те много сте ми готИИнки бе сладурки настроението май от коктейлчетата идва аа ох завидях ви чесно  Hug Hug Hug Hug.

Лалинце тая срещичка и аз  я гледах ако говорим за едно и също какво им се учудваш Wink

# 86
  • Мнения: 83
Надявам се, че няма да ми се сърдите, но и аз прекарах едно око през вашите снимки Flutter. Много сте готини всички – пу, пу. Не видях нито зъби, нито сланинки, както някои от вас се описаха по-горе Laughing, а само едни млади, весели и много красиви момичета. Много хубава срещичка сте си спретнали, в скромен състав, но отдалеч лъха позитивино настроение Grinning. Към някоя от следващите, ако може и аз ще се присъединя. Flowers Bouquet 

# 87
  • Мнения: 3 453
Големи сте сладури всички! Радвам се, че сте си изкарали добре! Hug

# 88
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
е-е-е-,не знам защо,амо докато разглеждах снимките ви,само да ме бяхте видяли-ухилена до уши!Га че и аз съм била на купонЯ  Joy Joy Joy
То бива,бива толкова настроение,ама чак толкова... Hug Hug Големи сте сладурани! Heart Eyes
п.п.
мерсаж на иглика за жокера Wink(да ви намеря по-лесно)

# 89
  • Мнения: 3 376
Искам да кажа, че и на мен ми беше много весело и приятно снощи!  Peace Благодаря на Цветунчо, че ми каза за срещата и ме доведе, че аз напоследък не бях поглеждала тук и щях да я пропусна като едното нищо.

# 90
  • Мнения: 1 950
Искам да кажа, че и на мен ми беше много весело и приятно снощи!  Peace Благодаря на Цветунчо, че ми каза за срещата и ме доведе, че аз напоследък не бях поглеждала тук и щях да я пропусна като едното нищо.

Е пък кък си мислиш, че щях да та остава да не додеш??? newsm78 Mr. Green

# 91
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ей, че сте готини  Hug! Радвам се за хубавата срещичка  Hug!

П.П. Хоупче, много сладък аватар  Peace!

# 92
  • Мнения: 3 453
Мерси, Дари! Hug В крак е с настроението ми! newsm08

# 93
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Срещата беше супер. Благодаря ви, момичета, за настроението, което ми върнахте. Чувствам се заредена с положителна енергия. Гушкам ви всички. Hug

# 94
  • Мнения: 1 284
Браво момичета,страхотни сте! HugРадвам се че сте се забавлявали!Дано някой ден успеем да се съберем всички и да се запознаем Grinning

# 95
  • Мнения: 7 716
Майче, аха. Hug Grinning Hug

# 96
  • Мнения: 264
момичета,идеята за среща беше отлична!   bouquet много ми беше приятно да се видим на живо и да си побъбрим  Laughing  весел празник утре на всички!   bouquet  bouquet  bouquet

# 97
  • Мнения: 2 382
Много сте готини всичките Hug
Страхотни снимки и много се радвам,че сте изкарали така весело Hug

# 98
  • Мнения: 67
Браво, момичета, радвам се че сте изкарали супер!Аз нещо не можах да зередя страницата, все грешка ми дава  Close Cry
Важното е, че сте положително настроени и сме си подкрепа.Хайде сладурани, писани, следващия път - повече!!!!

# 99
  • Мнения: 3 246
момичета страхотно изглеждате    bouquet весели  зарадвах ви се като ви видях на снимките

# 100
  • Мнения: 140
Супер сте момичета... лъчезарни, изпълнени с положителна енергия. Ще гледам да се включа и аз следващия път.

# 101
  • Мнения: 945
Най-много ми харесва снимката на Цветунчо и Ралче, дето се хилят кат тикви.
Свалих си я на диск заедно с моите (за спомен).

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Много сте хубави всички!  bouquet И съм сигурна, че сте си изкарали страхотно!!!
Ако мога следващ път и аз ще дойда!

Цветунче, имаш страхотно излъчване, мила! И дори и няколко килца отгоре не могат да попречат на това! Simple Smile

# 103
  • Мнения: 1 950

Цветунче, имаш страхотно излъчване, мила! И дори и няколко килца отгоре не могат да попречат на това! Simple Smile

Мерси, мерси. Бях и убавица на времето, преди да почна с АРТ процедурите, ама какво да се прави, жертви се налагат Mr. Green

# 104
  • Мнения: 4 589
Момичета едно голямо извинявайте от мен. Хем поведох темата, хем този път не я докарах до никъде. Мъжът ми ми подари 4 дни екскурзия в Париж и тези няколко дни бях като в друго измерение.

Много сте сладки и съжалявам, че не можах да се включа. Ще се реванширам.

Хубав ден

# 105
  • Мнения: 7 716
Цветунчо, аз те харесвам такава, имаш излъчване и чар. Peace

Общи условия

Активация на акаунт