Къде продават зеленчуци биологично производство в София?

  • 692
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте. Детето ми е с атопичен дерматит и аз съм на диета, защото я кърмя. За сега владеем обрива, но идва времето на пресните плодове и зеленчуци, които аз много обичам. Позволих си да изям два домата и една краставица и обрива се влоши много. Знам, че сега не е най-подходящото време за зеленчуци, но и за после кой ще ми гарантира какви са? Затова докато кърмя искам да консумирам зеленчуци от биологично производство, но не знам къде се продават. Ако можете помагайте.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 299
 В Хит- Младост имат и сертификат Peace

# 2
  • Мнения: 9 814
В Хит- Младост имат и сертификат Peace

И наистина са с добро качество!

# 3
  • Мнения: 3 634
В Хит- Младост имат и сертификат Peace

И наистина са с добро качество!

Моят опит за съжаление не е такъв. Картофите бяха развалени, но по нищо не им личеше. Подбирай внимателно, дано имаш късмет. Аз не се доверявам вече. Купувам от село.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз съм взимала от Хит в Люлин Peace

# 5
  • Мнения: 4 555
Щом кърмиш бебе с АД, не би трябвало да ядеш никакви домати. Биологични или не, просто забрави за доматите поне още 6 месеца.
Ако смяташ да кърмиш и да ядеш силно алергенни храни, при това към които детето очевидно дава реакция, не знам колко му помагаш  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 475
Знам,че няма нищо по-добро от кърмата,но при това положение не е ли по-разумно да спреш да я кърмиш?! newsm78

# 7
  • Мнения: 4 555
Точно при това положение е по-добре да продължи да кърми.

Общи условия

Активация на акаунт