СЕПТЕМВРИйско слънце щом изгрее, мама бебенце ще залюлее!

  • 13 013
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 934
Някой  ако прочете това, без да знае предисторията, ще си помисли, че се зла и проклета Joy Joy Joy Hug
А така.... hahaha smile3533 smile3511 smile3508 newsm53
Много съм зла и проклета... Laughing Rolling Eyes Laughing

# 16
  • Мнения: 400
МуцЕ,не само мисля за любоФ,ами и попрайвам тайничко,че нали ембаргото не е паднало още Embarassed
Абе,мадамки,що сте толкоз далеч...и аз искам да чукна едно белотче Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 7 673
Embarassed Срам ме е, ама и аз си пожелавам ПОНЕЕ да не са повече от 32 Embarassed newsm78 Stop Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 171
ООО белотче, бройте ме, имам едни карти с изгледи от Венеция, нови-новенички! Ах каква картинка ще сме живот и здраве с големите кореми цъкат карти, можем да се изтипосаме пред Народния, на масичките  Joy   

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 27
Начи , Борянко, в неделя идваш Hugи ще обсъдим политиката:)!
 Уандо, бе, наш как ме е яд, че верно си толкова далечееее...освен догодина ти се дофтасаме една сюрия мами с чавенгяс, и на плажа- удри:)!

# 20
  • Мнения: 2 658
Леле ама как сладко,сладко си говорите пълните ми ду6ата,честно Mr. Green.АЗ по принцип съЩо не лягам рано,а и тука сме един час след БГто,та и аz Ще се пообаждам Wink

# 21
  • Мнения: 4 153
Хубаво е да си бъбриш вечер, когато все още не ти се спи.
Асе, моля те смени термина ми - окончателно ще е 11.09, а не 12.

Нашето бебе е вече 5.2 см. А майка му е +13 кг. Гинеколога не ми повярва, че преди да забременея съм била 62-64.

Не знам дали сте обсъждали за изследванията. В лабораторията, където ми правят кръвните изследвания се плаща за васермана. Но днес открих, че в "Национален център за венерически болести" (не знам точното име), изследването за васерман и спин е безплатно за бременни.
В този център си правих васерман през предишните бремености. А и не е далече от нас - близо е до Борово.

Големият ми син е болен от някакъв стомашен вирус и вече една седмица трябва да ходя на работа и вечер да се грижа за 3-те момчета. Че таткото уж ги гледа, но освен да им дава лекарства и по малко храна нищо не прави.
А аз едва гледам...

Лека нощ на всички.

# 22
  • Мнения: 391
Белотче в градинката с три кофи сладолед на лед и големи лъжици за всички.Е така най-хубави сланинки се гледат и кеф.
И аз тия дни шоколадов сладолед лапам всяка вечер. Ама поне тука е жега и си имам "извинение" а вие? Срам и позор.

Ох, как ме болят ръчичките...днес много ни тормозеха във фитнеса и малко ми треперкат клончетата. Ама ще е прекрасно кат си легна тази вечер.

Да, дъде изчезна Вечерница?

Утре отивам да ми изпият кръвчицата и си поръчах пълна картина, че като ще взимат кръв поне да видя че всичко си работи нормално в туй тяло мое.

# 23
  • Мнения: 3 926
СРЕЩА!!! - Неделя; 12.30 часа; пред Румънското посолство

Тъй де, да се вижда от всички Hug
Ние днес ще ходим на доктор, та после ще докладвам Grinning И аз най-накрая окончателно ще си разбера термина Laughing

За килограмите... на моя дружка майка й и двете бременности от 50 е ставала 100 кг. И после за три месеца - пак 50 Grinning Така че - въпрос на физиология Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 7 673
За килограмите... на моя дружка майка й и двете бременности от 50 е ставала 100 кг. И после за три месеца - пак 50 Grinning Така че - въпрос на физиология Hug
Асе, тази дама е от моята партия баш Joy Joy Joy
Като се разговорихте за термини, аз от първата тема забравям да ти кажа. Това 22.09. го бях сметнала аз, и то грешно. Всъщност отдавна знам, че терминът ми е 20.09. Моля те, като имаш възможност, да го смениш Hug

# 25
  • Мнения: 391
Някой да ме застреля моля - тука е като фурна и ми писна! Писна ми!

Асе, тези късметлийки където ги свалят килата ей така, не ща да ги чувам изобщо. Аз за всеки килограм трябва да се бъхтам като куче. Затова се боря да не ги качвам на първо място.

Stryper, ти с четвърто ли си бременна?

Ирина, как си?

# 26
  • Мнения: 934

Асе, тези късметлийки където ги свалят килата ей така, не ща да ги чувам изобщо. Аз за всеки килограм трябва да се бъхтам като куче. Затова се боря да не ги качвам на първо място.
Peace Аз съм от същата партия.... свалянето на всяко кило ми струва неимоверни усилия....затова се опитвам и да не качвам много... Hug

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 10:03 от sunshine3

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте смехорани!
Асе, ти цяла енциклопедия можеш да напишеш за количките. Аз гледах да запомня, но толкова много инфо ме наведе на мисълта, че най-добре да запазя линковете и като му дойде времето да ги търся Simple Smile
Иринче, аз преди си хапвах нормално (макар че всички ми казваха, че нищо не ям Confused), но спортувах адски много. Явно това ме е крепяло.
Имам и други притеснения от качване на килограми - имам разширени вени от 20 годишна и всеки кг отгоре се отразява. Ако не мога да пия детралекс направо съм загубена лятото. Имате ли идея дали е позволено по време на бременност. Засега поне не ми дават...
Шейли, и аз така всеки кг си го изработвам с много усилия на тялото и духа.

# 28
  • Мнения: 2 658
Здравейте на всички Joy .АЗ съЩо по едно време яко сладолед ядях,но ми премина желанието неЩо,За сега..Шийла,ти къде живее6,та се оплаква6 от жеги?Сигурно си писала,ама аz съм нова и не zнам,та иzвини ме.Аz тука друго(почти де)освен дъжд и пак дъжд рядко виждам..А За таzи среЩа в София,ако Знаете как бих доШла,ни6то,че не се поzнаваме..Ама не съм си там,а съм далечеееее..Прибирам се zа около 2 седмици на 17ти март,ако има друга среЩа,Ще дойда..Само дето вСофия нямам комп.та как Ще раzбера не zнам..Простете zа странния правопис с големите букви,но пиШа с кредор и някои просто не ми иzлиzат малки на кирилица..А За килата съм около 2 отгоре..

# 29
  • Мнения: 427
вече знам  коя е следващата дето ще тича до магазина за сладолед....еййй ни въ е срам,после ще се чувствам гузна ,че съм погълнала толкова калории Mr. GreenАз като бременна за първи път се страхувам много от качените килограми и свалянето им,щото на мойте качени килца много им харесва при мен,с мъка ги топя  newsm78.Сестра ми като роди беше с 30 кг отгоре и една позната като я видеше и викаше"страна агромная",та страховете ми са да не съм и аз една такава агромная newsm61
Асе,благодаря за инфото за количките,много си дейна Simple Smile
Заради вас ще взема да се науча да играя белот-така готино ми прозвуча цъкаш карти в градинката с кофа сладолед до теб newsm62
Деси,добре дошла Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт