Лесна,вкусна и бърза супа топчета!

  • 7 116
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Реших да споделя с вас как правя супата аз,защото наистина е много бърза и лесна  Peace и никога няма фал.
1грава лук
1по-голям морков или два по-малки
250гр.кайма
1 кафена чашка ориз
Маги-зеленчуков микс-една суп.лъжица(без връх,че е много солена)-може и пикантина
целина суха
чубрица
1яйце
1кофичка кис.мляко
Запържвам лука и морковите с подправката Маги,сипвам вода,през това време си правя топчетата,в които не слагам АБСОЛЮТНО нищо.С черпака ги заливам с врящага супа и ги пускам в тенджерата,добавям ориза и подправките.След 10 мин.супата е готова.Свалям от котлона и застройвам с яйцето и млякото към което съм добавила от супичката за да не се пресече.
Пилешката я правя по абсолютно същия начен,но ползвам бульона от пилето и рядко я застройвам,защото и така си е много вкусна  Peace
Да ви е сладко.

# 1
  • Мнения: 655
браво за хубавата идейка,направое ми спестиш доста време.само си избери какво да те черпия заради спестеното време Laughing

# 2
  • Мнения: 394
Само неразбрах както е написано -цяла кофичка кисело млеко се слага в супата в застройката ли?  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294

Запържвам лука и морковите с подправката Маги,сипвам вода,през това време си правя топчетата,в които не слагам АБСОЛЮТНО нищо.С черпака ги заливам с врящага супа и ги пускам в тенджерата,добавям ориза и подправките.След 10 мин.супата е готова.......


За 10 мин. ти увира ориза и каймата, или аз нещо не съм разбрала Thinking

Общи условия

Активация на акаунт