Търся особен гинеколог и особен дерматолог

  • 1 378
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 184
Моля ви да споделите, дали сте попадали на такива специалисти в София, които да са :
1. почтени като хора
2. почтени на работното място
3. гледат на организма на човек като цялостна система
4. опитни специалисти (подразбира се)
5. с нова информация за нови видове диагностика, лечение, комуникации
6. ПОЗНАВАЩИ ХОМЕОПАТИЯТА

Има ги, но аз не съм ги срещнала все още...

"Срещнала" съм  джи пи и  специалист УЗД. Дори работят със Здравната каса! (мога да дам телефони на лични)

# 1
  • Мнения: 4 414
да, срещала съм. но не са познаващи хомеопатията, а хомеопати.
иначе съм срещала и педиатри, УНГ, специалисти вътрешни болести, които отговарят на всичките ти условия, без 3. просто медицината, която практикуват няма такъв поглед върху нещата.

не разбрах каква е идеята на темата Embarassed
ако търсиш гинеколог и дерматолог, едва ли ще намериш специалист, гледащ холистично на нещата. очевидно имаш 2 проблема, които искаш да решиш при двама специалисти. това вече излиза от цялостния поглед върху организма като единна система. извини ме, ако не съм разбрала правилно.
 по скоро се обърни към хомеопат или някой друг, занимаващ се с холистична медицина - аюрведа, традиционна китайска медицина...

# 2
  • Мнения: 600
имам такъв гинеколог - д-р Димитров. не е хомеопат, много добре знае какво е хомеопатия, пращал ме е на невролог, заради течение, което имах, защото според него причината не беше гинекологична, а стрес и умора. знае, че се лекувам с хомеопатия, не ми дава алопатични лекарства, разпитва ме как вървят нещата, препоръчва билкови препарати. изключително разбран човек и много добър гинеколог. ако искаш ще дам координати

# 3
  • София
  • Мнения: 5 184
Благодаря ви, чакам координатите им.
Агнешка, наистистина имам 2 проблема и не си признавам, че класическия ми хомеопат не се е справил досега с откриването на конст. лекарства (дерматологът е за сина ми).
И двете състояния не са спешни и  в чакане лекарствата да подействат минават месеци...

От аюрведа и традиционна китайска медицина също се интереесувам, но хомеопатията досега дава много добри резултати. Щях да кажа отлични, ако не беше сегашното състояние. Хомеопатът иска диагнози на този етап, но без паника и  стреляне в тъмното. Много порочната практика да се изписват медикаменти между 5-6 основни за конкретната тясна специалност ме отвращава. Дори и да кажа че кърмя, не чуват. А като спомена хомеопатия, казват - аааааааааа, с билки няма да стане! Затова питам тук такива неща.

# 4
  • София
  • Мнения: 48
ОП - намери ли си дерматолог, отговарящ на изискванията ти?
Аз също се оглеждам за такъв - имам проблем с една екзема по ръцете...

# 5
  • София
  • Мнения: 5 184
radost_i_na , прочети внимателно, ако трябва и 5 пъти отговора на agneshka
изключително точен е
дерматолог не съм намерила, даже още по-лошо - уж най-най-добрата в Кожна клиника на МА се изложи потресаващо според мен. Диагнозата й беше, че е вирус и ще мине само, като в следващата минута ми написа рецепта за АБ Клацид. Е, аз попитах защо да пие, като ще мине само, попитах защо АБ, като е вирус... отговор нямаше.

хомеопат би направил това, търсех

# 6
  • Мнения: 2 176
ОП , в 3-та градска работи такъв гинеколог, който е завършил и практикува (не там разбира се) класическа хомеопатия. Но не и двете едновременно. Simple Smile
А ако ти трябва само за диагностика, може да ползваш който и да е с добра техника и опит.

Агнешка е права - трябва да решиш какъв подход ще избереш - холистичен или традиционен. Хомеопатията няма нужда от диагнози, така че е излишно да се търсят каквито и било други специалисти, за да се реши кожен или гинекологичен проблем. Аз даже за проблеми със зъбите на детето се обръщам към хомеопата ни.




Общи условия

Активация на акаунт