Мъжът ми иска нещо от което съм страшно объркана

  • 24 437
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
И каква е гаранцията,че пак не е някое тинейджърче,аман от тия нерегистрираните.........

# 16
  • Мнения: 3 423
Понякога в тези клубове има литературни
четения, не бих се учудила, ако мъжът ти
просто е един културен човек и искащ да
разшири и твоите познания и кръгозор!!!
Често в тези клубове се предлагат чудесни
плодове и близалки, и после ти е хубаво, дори
и да не ти е хубаво. Може и в БГ да е така.

# 17
  • Мнения: 756
ами никаква не - може да точно такъв случая , лошото е че понякога ако наистина имаш проблем от такъв тип няма да ти повярват

# 18
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Дааааааа  newsm78 според мен в този " пост-проблем " има скрито послание към всички тук, които практикуват суинг. Айде народе не изпускайте възможността, която ви се предоставя  #Crazy

# 19
  • Мнения: 4 733
Ако подобни сексуални забавления не са ти по вкуса, а твоя настоява или се примиряваш и го пускаш боща или пътищата ви се разделят. Не ми се иска партньора ми и живота да ме поставят пред подобна дилема. бих му угодила за много неща, но да се чекна и да го гледам как се чекне с други само защото сексуалните му апетити са претърпели метаморфоза...сори, ще го духа яко.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
В секса е позволено всичко, стига да доставя удоволствие на ВСИЧКИ партньори. Това е моето мнение. Ако не те влече, деликатно откажи.

# 21
  • Мнения: 4 841

Вече виждам следващия постинг от авторката: Момичета, посетихме клуб ххх, намира се на ххх, изкарахме страхотно, нищо страшно и неприятно няма, опитайте и няма да съжалявате.... Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 953
Не бих се вкл. в такива глупости,а доколкото познавам мъжо още по-малко.
Да се чекна с непознати,дето не му знам ни хигиената,ни здравето - това и на  двамата не ни е по вкуса.
Но хора разни,така че.......немога да съдя никого.
Колкото до четенето,то и в къщи можеш да се образоваш достатъчно.ЛИтература има колкото искаш и филми и какво ли не още.
А по тия клубове как да съм сигурна че няма и да се дрогирам с нещо и .........да свършим още куп глупости ,за които да съжаляваме после.
Имам здрав разум.
Ако не искаш ,кажи му че не искаш и толкова.

# 23
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
За целта има презервативи... ай сега ще разваляте рахатлъка на момичето. Ама едно не мога да разбера, защо се отправят питания за такива мръснишки неща в такива морални и целомъдрени форуми #Crazy Ей това не мога да стопля  newsm78
Ало авторката какво стана да не сте стигнали вече до 6- ца, че спря да пишеш  Shocked

# 24
  • Мнения: 3 423
Колкото до четенето,то и в къщи можеш да се образоваш достатъчно.ЛИтература има колкото искаш и филми и какво ли не още.
А по тия клубове как да съм сигурна че няма и да се дрогирам с нещо и .........да свършим още куп глупости ,за които да съжаляваме после.
Да, но понякога на премиери на разни книги
има и пърформънс, интригата се разиграва и
пред очите ти с живи тела, понякога кръв, но
и други техники - горене, набучване на кол...
Това, разбира се, не е за всяко око или вкус.
Както ви казах, информирайте се, преценете
си степента на желание да идете там, и готово.
Не може да си сигурна, че няма дрога, честичко
близалките, бонбоните, бисквитите и плодовете,
които се намират на всеки ъгъл, са модифицирани.
И по-горе написах, че е напълно възможно. Всичко
в този живот е риск, ако не сте готови, не го поемайте.

# 25
  • Мнения: 263
Лично аз категорично не мога да приема "суинг идеята" и не бих могла да приема подобно предложение. Сериозно бих обяснила на съприга ми, ако вземе, че ми предложи такова нещо, че в никакъв случай не може да мисли, че ще приема. Категорично съм против, не го възприемам и дори ми е гадно като идея! При мен нещата щяха да стоят така: или се отказваш от суинга, или се отказваш от мен и семейството ни.
Но това е защото аз не приемам тази идея!
Първо ти трябва да решиш колко категорично си за или против подобни опити и след това да говориш спокойно и открито с мъжа ти.

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Супер пързалка.   surpriseuu

# 27
  • Мнения: 243
Това си е обява, бе хора Laughing Търси се двойка или `още една жена` както е казала авторката.  Wink

# 28
  • Мнения: 950
 newsm78  Aко е пързалка от някое хлапе какво му е забавното да пуска някви измислени теми  Thinking  и как разсъждават другите .Е колко са изпростяли вече и няма с кво да се занимават ли  Shocked 

По темата все пак .  Mr. Green
Аз съм против всякакви видове излизания и изневери  Naughty  щото ако исках да си хоцкам/поживях си преди да се оженя/ или мъжлето да го прави то тогава какъв е смисъла да сме заедно /женени или не/ да правим деца и вместо да си гледам щастието с тях да се чудя с къде да отида да се чекна с еди си кой  Naughty 
Ако аз или той поиска промяна или харесаме друг човек то значи сме си омръзнали и веднъж направи ли се изневярата то тогава за какво ще остане цяло семейството щом вече няма тази обич и привързаност newsm78

Щом сте заедно не значи да се изпълняват всякакви прищевки и измишльотини на половинката . Ако имаш желание пробвай ,но ако си твърдо против си отстоявай мнението а не да ти казват какво да правиш. Wink

# 29
  • Мнения: 600
абе, нехигиенично ми се струва на първо четене. не стигам до там да мисля дали е пързалка или не. просто гледам и се чудя какви проблеми имат хората Rolling Eyes а после само си гледам...

Общи условия

Активация на акаунт