Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4

  • 13 901
  • 200
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Нова пролетна тема с пожелание щъркелите да ви донесат най-здравите, хубави и умни бебета! 

 bouquet  bouquet
 
                               Нека тук да запишем термините си, къде ще раждаме, какви бебета очакваме.
           А след това, когато гушнем своите бебоци, да разкажем нашите истории как станахме близнашки майки.
           Кога и къде родихме, как кръстихме децата си, как се появиха и други такива впечатления от раждането.
                                                              Надявам се да сме си полезни. 
       Предполагам, ще бъде интересно и полезно ако в темата се включат и вече станали близнашки майки. Hug



                                                             
Ето и какво показва нашата анкета досега. До момента очакваме:
- 5 двойки момченца                                         

- 8 двойки момиченца                                     

- 10 двойки момиченце и момченце         

-11 двойки, които още крият пола си               

- 1 тройка, на мама Velizaria                           

                                                                 

                                   А сега ето и нашите термини и дати на раждане по ред на очакваните бебета  Wink

01.01.2008г.  - МЕЛ                           -Стилян и Ивелина
27.01.2008г. -Zoq(19.02)             -Александра и Велизара
30.01.2008г. - mimozka23(19.02)   -Станимир и Мартин
31.01.2008г. - rumialka(27.02)      -Кристина и Силвена
02.02.2008г. -бубето 29(24.02)   -Вяра и Велизара
25.02.2008г.  -dobi_sh(11.03)      -Георги и Ивайла
03.03.2008г.  - slonchetka(13.04) -момче и момиче
08.03.2008г.  - ilenze(18.04)         -Димитър и Елица

25.12.2007г.  - viki_79                      - пол неизвестен
20.02.2008г.  -Veni_Bo                     - момчета
12.03.2008г.  -stefffiii                       - момче и момиче
14.03.2008г.  -PEPI 78                     - пол неизвестен
23.03.2008г  -DolceVita                    - момчета
25.03.2008г.  - aniji                          - пол неизвестен
13.04.2008г.  -мим4о                       - пол неизвестен
15.04.2008г.  -*vera                         - момче и момиче
29.04.2008г.  - hrispi                       - момичета
11.05.2008г.  -ani-r                         - пол неизвестен
15.05.2008г.  - plampetq                 - момче и момиче
16.05.2008 г. - fruit                         - пол неизвестен
17.05.2008г.  - galla99                    - момичета
22.05.2008г.  - Lale32                     - момче и момиче
26.05.2008г.  - avalena                   - момичета
04.06.2008г.  - kaka Maya              - момче и момиче
18.06.2008г.  -Аниto                        -момчета
30.06.2008г. - ole                            - момче и момиче
08.07.2008г.  -6milianka                - пол неизвестен
11.07.2008г.  - djini_selena           - момичета
26.07.2008г.  - rossin555               - пол неизвестен
01.08.2008г.   - velizaria                 - пол неизвестен
03.08.2008 г.  -feli4e                      -момчета
04.08.2008г.   - *MALENA                - момичета
14.08.2008г.   - kalu                        - пол неизвестен
16.08.2008г.   - elissa                      - пол неизвестен
28.08.2008г.   -magy_m78               - пол неизвестен


Линк към предишните темички:

Ще имам близнаци! Тема с продължение....
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 2
Ще имам близнаци! Тема с продължение...3


Телефон на щъркелчето - 0888296382 Нели - много съм щастлива като докладвам за такива невероятни новини!
Който желае да ме ползва - на разположение съм!  Hug
                 

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 12:13 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 471
Охооо, имаме си нова тема  Party Да ни е честита Simple Smile
Какви са тези музи за чистене? Аз обичам да ми е чисто, ама ако може някой друг да изчисти и  вчера мъжа основно изчисти кухнята Simple Smile Много съм доволна от него. Аз само гледах отстрани и давах нареждания Wink Чакам майка ми да дойде тези дни и нея ще я подхвана на тази тема - и тя малко маниачка си пада на тема чистота. Но най-вече се надявам времето да е хубаво и да ходим на разходки с нея.
Аз пък вчера усетих, че десният ми крак се е подул вечерта и сега съм малко притеснена. Дано да не се повтори. Мажа се с някакъв крем на Мустела за отекли крака, а другата седмица на консултацията ще питам и доктора. Сутринта усетих и някаква болка в същия крак - още докато бях в леглото - все едно нямаше приток на кръв към него. Дано да не се случва повече.
Лек ден от мен, момичета, не се преуморявайте, а почивайте Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 302
slonchetka , те нашите мъже вчера са били братя по неволя Mr. Green Моят ми чинии до несвяст. При нас е много кофти, че е много слаб дебита на водата в кухнята. Да измиеш пет чинии и три чаши ти отива половин час ooooh!
Обаче ми е старателен  Heart Eyes
Сигурно са се въртяли бебенцата и оттам ти идва усещането в крака. Едва ли е нещо сериозно.
Моите краци поспаднаха малко, не съвсем, но поне мога да си обувам обувките / с разкопчан цип/.
Утре съм на ЖК за болничния за майчинството ooooh!

# 3
  • Мнения: 291
ето ме и мен в новата тема   bouquet
блазеви че има кой да ви помага Sad аз нали съм си самичка и трябва да се справям сама 1ironing hang newsm28 1dishes
и бебетата сама ще си гледам Sad нашия тати ще си дойде само за 2 седмици и майка ми ще постои само месец:(
е имам си вас ще помагате със савети  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 306
Откакто съм бременна, съм пас със чистенето. Каката и таткото действат по въпроса. Тя каката, като пубер, здраво я мързи, ама таткото я организира от време на време. Иначе продължавам с готвенето, защото моите и двамата са много злояди и ако не сготвя нищо изобщо няма да им направи впечатление и могат да си вечерят спокойно само с кока-кола. Да ама аз не съм от тяхната порода и на това отгоре сега съм гладна непрекъснато, така че си угажам и си готвя и си хапвам, като се оправдавам, че бебетата са гладни Embarassed

# 5
  • Мнения: 67
О-о-о честита нова темичка момичета!
Аз почти една седмица не съм влизала, ама го закъсах. Отоците, които мислех за големи станаха страшни. Целите ми крака, от дупето надолу станаха двойни и твърди като камък, особено левия.  не мога изобщо да го свия, а вечер и не мога да стъпя на него.  Cry Май ще ходя на консултации по чехли, не виждам в каква обувка могат да влязат. Confused
 
Иначе в събота гледахме бебоците, които са вече по над 2 кг и за съжаление си нямат хич място и се гъчкат горките.  Sad Според док може и да не издържат още много, но каза че са си доносени.

Слончети, това изтръпване на краката и аз го имам и то от шести месец. Сега се засили и  като стана и краката ми стават морави с бели петънца и боцкат. Бебета притискат и кръвта не циркулира добре. Отоците ми и от това се увеличават още повече.    Дано при теб не се увеличи.

Верче и аз пия вече протеини, заради много нисък албумин - по 100 гр на ден.
Честит ви педиатър. Ние ще видим другата седмица дали джипката ни  ще измисли нещо в района.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 711
Честита нова темичка Simple Smile
slonchetka, ilenze тези болки и изтръпването е защото бебоците притискат кръвоносните съдове. И аз бях така горе долу на вашите седмици и не обръщах много внимание докато не получих бучки и се наложи да влезна в болница. Почивайте много с краката нависоко, още малко остана  Hug и ви чакаме в бебешката близнашка тема  Hug

# 7
  • Мнения: 4 302
Иле, от вчера почнах да пия чай от коприва /листа/. Трябва да ти кажа, че днес съм доста по добре с отоците. Имам, не като да нямам, но до това време на деня иначе краката ми щяха да са станали равни целите. Сега наблюдавам поне очертания на глезен Mr. Green
Не е толкова гадно. Пие се преди ядене по 100 мл, смятай три, четири глътки.

# 8
  • Мнения: 67
hellche , какви бучки? Опасно ли е?Аз имам цели буци зад колянната сгъвка. Левия крак не мога да го свия в коляното изобщо.
Верче, още утре ще взема коприва. дано и на мен ми помогне.

# 9
  • Мнения: 42
иле,правила ли си консултация с лекар  за тези оттоци.вижда ми се  доста страшничко.на мен пръстите на ръцете са  ми изтръпнали от месеци а и доста подути,но важното е,че изследванията са ок

# 10
  • Мнения: 67
Миме, консултирах се. Доскоро отоците си бяха нормални що годе, но от няколко дни стана страшно. Общият белтък е нисък, а албуминът още по-нисък. Пия протеини по 100 гр на ден, ама се замислям дали няма да се напомпат бебетата. В допълнение явно много притискат , понеже  ми изтръпват краката.
Урина пускам на 10-12 дни, досега не съм имала проблем.
В събота сме пак на преглед и ще видим с док нещо може ли да се направи.

# 11
  • Мнения: 173
Здравейте мили момичета  love001
Ние вече сме на линия,след четири месечен ремонт Whistling
През това време на очакване да свърши ремонта и отново да съм с вас,станах мама на две прекрасни дами newsm10  ylinfant  ylinfant
Александра-49 см и 2.500кг
Велизара-47 см и 2.400кг
Терминът ми беше за 19.02.2008,но дамите  се родиха на 27.01.2008г thumbsup

# 12
  • Мнения: 1 895
Йееее-ееее! Честито Зоя! Живи,здрави, послушни и красиви  bouquet

# 13
  • Мнения: 517
Зоя,

да са честити двете прекрасни дами... Да ви бъдат радост и гордост в живота  bouquet  bouquet  bouquet Laughing Hug Peace




Ох момичета, и аз вече не си виждам глезените, обаче като чета вашите Разкази ми става страшно някак. Все пак има осте доста време...

# 14
  • Мнения: 152
 smile3501  Честито Зоя!!! Hug Да са ти здрави и послушни малките принцески!  bouquet
 Аз вече нямам търпение да си гушкам моите! Rolling Eyes Ама ще трябва да почакам ...
Още веднъж ЧЕСТИТО!

Общи условия

Активация на акаунт