Работилница за Великденски чудеса 2008

  • 10 954
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 488
Карол, използвала съм обикновена леща, австралийска леща - оранжевата, ориз, ленено семе, пшеница, боб. Може да ползваш всякакви семена, за които се сетиш. Лепя ги с лепило С200, но го сгъстих с малко брашно.

# 31
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Карол, използвала съм обикновена леща, австралийска леща - оранжевата, ориз, ленено семе, пшеница, боб. Може да ползваш всякакви семена, за които се сетиш. Лепя ги с лепило С200, но го сгъстих с малко брашно.

И аз с С200 ги лепя, сега ще комбинирам с бобо да видя как става и ще се похваля по нататък   bouquet

# 32
  • Мнения: 6 460
Пиша от името на всички,които по една или друга причина не могат да правят неща за базара-предлагаме да се включим с материали,така ,че тези от вас ,които са способни,талантливи и имат свободно време могат да се възползват и да си поискат от нас необходимите материали. Това ще бъде нашия принос . Много моля не се стеснявайте да си поискате помощ каквато и да била,нека обединим усилията си !  Hug

# 33
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Mr. Greenние пък-от Видин толкова много сме готови, че довечера правим първия базар с танци и квото си требе Peace

# 34
  • Мнения: 2 614
За да спазя традицията, ще си остана просто пазаруващ  Hug

# 35
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Mr. Greenние пък-от Видин толкова много сме готови, че довечера правим първия базар с танци и квото си требе Peace
  ooooh! защо сте ми тоооооолкова далече  Hug бих дошла с удоволствие Mr. Green Успех   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 502
Видинската група на ДБМ - за сверяване на часовниците ,малко материал
това са снимки от предбазара ни !

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229643&photo=5

# 37
  • Мнения: 620
Имам останали чисто нови с етикет 5 панталона, 5 блузки в бонбонени цветове с къс ръкав и пет ризи от едно друго мое  дарение и бих искала да ги предоставя за базара. Не зная обаче дали е удачно  newsm78

# 38
  • Мнения: 908
Няма ли да е по-удачно да отидат за децата?  Thinking

# 39
  • Мнения: 620
малко са, а доколкото зная трябва да има за всички деца от нещото което се дарява  newsm78
Всъщност ако някой може да ме ориентира ще му ги занеса Peace

# 40
  • Мнения: 1 770
За базара не е удачно да се продават готови неща. Идеята е да се продават собственоръчно изработени неща.
Дрешките колко са големи?

# 41
  • Мнения: 863
Момичета, прекрасни неща сте сътворили..направо виждам как ще ми отънее джоба и този път Grinning Hug
Бройте и мойте 2 маси Peace

# 42
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Записвам и аз да плагиатствам  Mr. Green
Мисля да си опитам да направя престилки и свещници от черупки, но се чудя как да направя черупките по-здрави? newsm78Мислех да ги намажа с някакво лепило и да ги налепя с разни мъниста, пеперудки и каквото намеря подходящо, но не знам какво ще стане като се загрее черупката от свещта  EmbarassedЩе слагам чаени свещи.Ако някой има идеи да казва, че аз нищо не мога да измисля.  bouquetМерси в аванс!

# 43
  • Мнения: 555
Записвам и аз да плагиатствам  Mr. Green
Мисля да си опитам да направя престилки и свещници от черупки, но се чудя как да направя черупките по-здрави? newsm78Мислех да ги намажа с някакво лепило и да ги налепя с разни мъниста, пеперудки и каквото намеря подходящо, но не знам какво ще стане като се загрее черупката от свещта  EmbarassedЩе слагам чаени свещи.Ако някой има идеи да казва, че аз нищо не мога да измисля.  bouquetМерси в аванс!

Миналата година правих такива "черупки - свещници"  за Базара - не бяха много чупливи и много лесно работех с тях, но никой от купилите не се обади , за да каже дали и горят като свещници   Crazy 
Публикувам ги за .... път,  Embarassed http://tedym.multiply.com/photos/album/1  дано да са ти полезни като идея   Hug

# 44
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Миналата година правих такива "черупки - свещници"  за Базара - не бяха много чупливи и много лесно работех с тях, но никой от купилите не се обади , за да каже дали и горят като свещници   Crazy 
Публикувам ги за .... път,  Embarassed http://tedym.multiply.com/photos/album/1  дано да са ти полезни като идея   Hug

Страхотни са свешниците и аз си купих. Тази година няма ли да има  Cry
Виждам по снимките и топката с цветята, която направи фурор    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт