bremenna sam,ima li opastnost...

  • 2 705
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Честито и от мен!А витамините и фолиевата киселина така или иначе ще си ги пиеш

# 16
Честито!
Момичета и аз ще се вмъкна в темичката за витамините. За витамин А знам, че е вреден в големи количества за бебо, но на мен доктора ми изписа витамин Е 400 (освен 10 пъти по -голямото количество фолиева киселина което трябва да приемам). Търсих информация, за допустимото количество на витамин Е при планиране на бременност и евентуална такава,но не намерих. Моля ако някоя от вас знае нещо повече да пише.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 674
Не вредят PeaceЧестито,лека и спокойна бременност!  bouquet
Peace
Честито  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 362
Не вредят PeaceЧестито,лека и спокойна бременност!  bouquet

 Peace

# 19
  • Мнения: 4 335
Не вредят,аз пих витамини и фолиева до 4етвьртия месец.Лека бременност HugПиши как мина при лекаря Peace

# 20
  • Мнения: 50
zdraveite,ne znaq ot kade da zapo4na!v na4aloto na godinata zabremenqh no se okaza missed(dikolkoto mi obqsniha doktorite).tezi lekari 6tqha da me umorqt!li4niqt mi genekolog me zablujdava6e do 4 mesec e vsi4ko e nared dokato v edin moment ne mi saob6ti "ami trqbva da te kurtiram"i taka mina i amina i sega po sa6testvenoto!tozi mesec za pruv pyt pravime opiti za bebe.vsi4ko planirah iz4islqvah oba4e na 17 den imah leko zacapvane newsm78 pomislih si 4e mi doide.da ama...ne.ni6todo sega.zakusnqva mi s dva dena.krusta me boli,pi6ka mi se i mi e sanlivo.ne znaq za kakvo da si mislq!moje li nqkoi savet ako moje nqkoi da mi dade!utre 6te si napravq test za bremennost za da sam sigurna!!kasmet na vsi4ki Hug

# 21
Здравейте!Искам да попитам възможно ли е да съм бременна,ако сме правили секс с приятеля ми без кондом?И втория ми въпрос е дали може да се забременее ако кондома е останал вътре в мен?и в двата случая момчето е свършило отвън.Правих тест защото ми закъснява.Беше отрицателен но има една подробност:исках да оставя теста на земята за да изтекат 5-те минути , но го наклоних несъзнателно и го изпуснах.Резултата не се промени след 5-тата минута.Моля ви пишете

# 22
  • Мнения: 800
Иветамиро,
Само тестът може да даде отговор на питането ти. Зацапването може да е от имплантиране на оплодената яйцеклетка, особено ако овулацията е била по-рано, да речем около 10 ден от началото на цикъла. Може обаче да се дължи на хормонален проблем, на вътрешна инфекция или възпаление. Затова направи тест, както си решила, ако е положителен - честито! Ако не е, повтори го след два-три дни, за да си сигурна в резултата. Дотогава или ще ти дойде, или ще се окажеш бременна, или няма да си бременна, но има друг проблем. Тогава отивай на лекар да те прегледат и да ти направят изследвания. Все пак имаш някои симптоми на ранна бременност, но бъди търпелива, за да няма разочарование, а само хубави емоции. Успех, пиши как вървят нещата.
Анонимче,
Има много богата информация в интернет за това кога и как е безопасно да се прави секс. Ако си правила секс малко преди или по време на овулация и има дори много малък шанс в теб да е попаднала сперма, чисто хипотетично е възможно да се забременее. Въпреки това при обстоятелствата, които описваш, е много малко вероятно. Приеми следния съвет - информирай се преди да пристъпиш към удоволствията в любовта, за да не изпадаш в нежелани ситуации като тази. Ако си имала съмнение, че може да си забременяла, има таблетки, които се прилагат до два-три дни след секс и предотвратяват бременност. Ако си изпуснала този период, изчакай до цикъла и ако имаш дори един ден закъснение, си направи домашен тест. В твоя случай нека резултатът бъде такъв, какъвто го искаш, но в бъдеще бъди внимателна и по-отговорна към себе си!

# 23
  • Мнения: 69
Иветамиро успех ти пожелавам !През онзи февруари и аз имах такива симптоми сега вече си имам две прекрасни момчетаnewsm30 newsm30! Пожелавам и на теб такова щастие и знай мечтите винаги се сбъдват!

# 24
  • Мнения: 50
искам бебе пове4е от вси4ко на света!!в4ера си направих тест и втората 4ерти4ка беше много бледа затова ще из4акам оште два дена и ще си направя нов тест.дано да съм бременна!! Hugстискайте палци!

# 25
  • Мнения: 2 960
Честита бременност! Не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Радвай се!  bouquet
витамини и фолийка тепърва ще си пиеш.Така ,че ЧЕСТИТО!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт