До мамите в Пловдив.При кой лекар следяхте бремеността си.

  • 1 741
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Моля препоръчайте добри лекари в Пловдив които следят бремеността ви.Къде правихте феталната морфология и в коя седмица от бремеността.

# 1
# 2
  • Мнения: 154
и това е по темата,извинявам се ,че отделно пиша,но ми спря интернета
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269158.0

# 3
  • София
  • Мнения: 606
др. Минев - Селена Пловдив - при него и родих. Много съм доволна!

# 4
  • Мнения: 3 216
Моята бременност я следеше д-р Бачуров от Окрьжна. По-кьсно при него и родих. И на профилактични при него ходя. и не е такьв сметкаджия като повечето лекари.
Абе тая фетална нали не е задьлжителна. Защо всички са се юрнали да я правят?На теб лекар ли ти каза да я правиш?

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 18:52 от kremena

# 5
  • Мнения: 1 477
Моята бременност я следеше Шишкова(Военна болница).Фетална морфология не са ми правили.

# 6
  • Мнения: 30
  Моята я следи д-р Карагьозян.Фетална морфология знам,че се прави около 13г.с. и 22г.с. Аз не сам правила.а зя д-р Димитрова от ВМИ знам само хубави работи, но приема само на частно.

# 7
  • Мнения: 2 531
От ЗК - д-р Петров, 4-та поликлиника/ по скоро ми издаваше  болничните и иследванията/, а иначе д-р Ставрев! За ФМ преди съм ходила в С-я, този път се доверих на д-р Ставрев и д-р Минев! По принцип е редно ФМ за де прави при всеки УЗ- преглед / те от касата са май само два и то именно за тази цел , ама кой какво ще види - знаеш ли ooooh!/

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Моята бременност от самото начало я следеше д-р Карагьозян.При него и родих(по-точно той ме оперира де) и е малко да кажа,че съм много доволна.Единственото,което не харесвам у него е това,че НИКОГА няма да ти каже пола на бебето и до края ще мълчи.Повярвай ми,не съм само аз тая,която ще ти го каже това.
Иначе е перфектен лекар.И супер човек!Ако те интересува,кабинета му за ЖК е в ''Медицински Център Кючук Париж''.Намира се зад кафето ''Гладиатори'' в кичука,ако се сещаш.А иначе раждания води в 'Свети Пантелеймон''-това е бившата втора градска болница,до ''Нептун''.Бих се радвала,ако се поинтересуваш за повече информация.Може да ми пишеш на лични.Успех и лека бременност и раждане!!!

# 9
  • Мнения: 521
бременността ми следи др Топалова Селена горещо я препоръчвам Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 857
др. Минев - Селена Пловдив - при него и родих. Много съм доволна!
  И аз Peace

# 11
  • Мнения: 4 451
А моята я следеше д-р Патишанов от МЦ "Сана", но аз не съм доволна и не препоръчвам.

# 12
  • Мнения: 331
Аз бях при д-р Заимов - работи в отделението по стерилитет в Окръжна. Иначе по Здравна каса ходех при Шишкова (работи в клиника "Капана" също, както и във Военна болница), но от нея не съм особено доволна. Заимов мога да ти го препоръчам, защото е много внимателен и отзивчив. Ако искаш координати, пиши ми на лични, за да не спамя темата.

# 13
  • Мнения: 161
Аз ходя при доктор Даскалов
прегледите са в Медикус Алфа
изключителен специалист и човек
чакаме една малка принцеса в юли месец

# 14
  • Мнения: 161
феталната морфология
забравих да ти кажа правихме вчера
в 21 седмица
пак при д-р Даскалов

Общи условия

Активация на акаунт