красиви мигли..?

  • 3 093
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
момичета бях чела че има мацки които си слагат бадемово масло на миглите и имало ефект,моите мигли са гъсти,но са късички,знаете ли някоя хитринка с която могат поне малко да пораснат.. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 224
Според мен такова чудо няма  Naughty

# 2
  • Мнения: 4 496
Мазала съм си миглите с бадемово масло. Нищо не се промени-нито дължината им, нито дебелината. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 483
Изкуствени мигли! Друг начин няма.А това за бадемовото масло е мит.

# 4
  • Мнения: 491
Някой беше казал, че с рициново масло растели много. Един месец мазах, ама тц... не се получи нещо! no

# 5
  • Мнения: 165
Моята майка като малка ми е " подстригвала "  миглите и сега имам хем гъсти хем дълги мигли,но  трудно се извиват  newsm03 и даже и да ги извия се изправят  Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Скоро пуснах една темичка за един продукт.
Ако искаш метни един поглед.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=270276.0

# 7
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Най- доброто решение  Peace
 http://p9vfs9vf.vbox.bg/videos/Spirala_Na_Loreal/index.html

 Аз имам естествено дълги и гъсти мигли но не ми стигат  Laughing

# 8
  • Мнения: 483
И моите мигли са естествено хубави, но така е при почти всички момичета  Peace Въпросът е, че искаме още и още или направо да изглеждат изкуствени, да стигат до небесата  Laughing Т.е. супер огромни и обемни, а такива естествени мигли просто няма. Изкуственото е на почит! Както и при много други неща.

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
След раждането,миглите ми са....нямам думи....,мажа се с бадемово масло .

# 10
  • Мнения: 757
много харесвам дълги мигли,моите са много гъсти и от спиралата се спластяват много и затова си слагам изкуствени мигли за дължина newsm03

# 11
  • София, България
  • Мнения: 5 594
И аз съм го пробвала номера с бадемовото масло - никакъв ефект  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 255
Доколкото знам ефекта от бадемовото масло е заздравяване, т.е. миглите да не падат. За по-гъсти и дълги не съм чувала, ако някой знае да каже. Моите често падат и се разреждат.  Confused

# 13
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Всичко е до ген Flutter Успех на тези,които вярват в начина за удължаване и сгъстяване. Praynig

# 14
  • Мнения: 249
аз си ги мажа моите от два месеца с витамин А, има добър ефект при мен,защото много ми капят и стават едни ужасни дупки,никаква спирала не можех да си сложа ooooh! сега започнаха да  порастват пак

Общи условия

Активация на акаунт