Борба със сладкото

  • 1 496
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Здравейте всички! Имам голям проблем.Мога да се откажа от абсолютно всичко,но със сладкото така и не можах.Преди време нямах проблеми с това,но сега започвам наистина да се плаша... вие как се справяте с това??? Моля ви,помагайте...

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
как да ти помогна като и аз съм така,само че откакто се помня Joy

# 2
  • Мнения: 162
Лелее,ужас,какво ще правим  #Silly не е работа това. Време е да кажа край!!!  Naughty

# 3
  • Мнения: 1 197
На една моя приятелка вита голд,много й помогна да се справи.Надявам се да съм била полезна

# 4
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На мен също вита голд ми помогна преди, но сега кърмя и не мога да си позволя да пия нищо такова. В момента ми се яде повече сладко отвсякога и не мога да се спра.

# 5
  • Мнения: 5 362
Ограничи количествата до минимум,но не се отказвай напълно от сладкото.
За мен няма нищо по-блаженно от това да седна и да си изпапкам един фин млечен Wink Когато не го правиш всеки ден или няколко пъти на ден - няма от какво да се притесняваш Peace

# 6
  • Мнения: 162
Честита Баба Марта на всички!!! Слънчева и усмихната година на всички Simple Smile Да видим дали вече съм достатъчно мотивирана... Стискам ви палци на всички Hug

# 7
  • Мнения: 1 599
Аз също имам проблем със сладкото.... единственият начин , за да не ям е просто да не опитвам... понеже аз с едно не мога да се задоволя... и гледам около мен да няма сладки работи...

# 8
  • Мнения: 572
аз, когато ми се хапва сладко, замествам с плод Simple Smile
в повечето случаи се получава Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 372
и аз имам проблем със сладкото, всеки ден ми се яде и то не по малко Tired

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 176
Борбата със сладкото е въпрос на ВОЛЯ  Naughty Аз именно от този форум намерих решение.  Схемата , която аз приложих, е доста успешна (поне за мен де). Значи първо започвате да хапвате сладко през ден, следващата седмица разреждате през два дена, после на 3дни хапвате само веднъж и т.н докато стигнете с един ден в седмицата. Или си наричате ден, в който ще си позволявате шоколад, или хапнете ли веднъж, ще се наложи да чакате следващата седмица  Laughing
Дано съм ви била полезна. Нищо не пречи да пробвате.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз си правя режимно кремче с подсладител или пия пепси лайт!
Решават ми проблема, поне за моментам де Peace

# 12
  • Мнения: 160
Борбата със сладкото е въпрос на ВОЛЯ  Naughty Аз именно от този форум намерих решение.  Схемата , която аз приложих, е доста успешна (поне за мен де). Значи първо започвате да хапвате сладко през ден, следващата седмица разреждате през два дена, после на 3дни хапвате само веднъж и т.н докато стигнете с един ден в седмицата. Или си наричате ден, в който ще си позволявате шоколад, или хапнете ли веднъж, ще се наложи да чакате следващата седмица  Laughing
Дано съм ви била полезна. Нищо не пречи да пробвате.

Благодаря за идеята! не изглежда трудно като се замислиш. Именно за това съм се проваляла с ограничаване на сладкото защото се опитвам отведнъж да го откажа но не е възможно.

Кажи какво имаш впредвид като количество? Примерно парче торта, бисквитка или цял шоколад  Embarassed как точно си определяш какво сладко  да хапваш в тези дни? И за колко време постигна успех в смисъл да не ти се дояжда толкова много?

Мерси предварително.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз просто заменям вредните сладки неща с по-полезни. Wink

Рецепта за бонбонки Рафаело:
лешници
мед и сусамов тахан + кокосови стърготини.
Овалвате лешниците в приготвената паста от мед и сусамов тахан и поръсваш с кокосови стърготини.Вярвай като изям 3-4 от тях ми става доста сладко.Но поне няма скрити "лоши"мазнини.

Друго,което е като ти се прияде нещо сладко просто хапни малко плодове.
Повечето жени немогат без сладко.Така е. Thinking

Успех  Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 176
Hand Този ден в седмицата аз си го наричам Денят ми за сладко Хапвам си от всичко, което ми се прияжда и го има вкъщи разбира се. След вечеря задължително следва шоколад (обикновено 1/3, а може и повече  Embarassed ), а през деня си опитвам я бонбон, а някоя вафличка или шоколадави бисквитки. Общо взето аз понякога прекалявам в този ден, но се успокоявам, че е само един  Laughing .
Горе-долу след около месец свикваш с тази мисъл и всеки път , когато си помислиш за шоколада, си казваш :  Stop "остават ми още 3-4 дни, ще издържа!" 
Но, както казах иска се воля! При мен проблемът беше, че не се задоволявах само с един бонбон и затова приложих този метод. По-добре да не опитвам, защото опитам ли - трудно се спирам  Laughing
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт