Noi

  • 877
  • 14
  •   1
Отговори
zdraveite,izvinete che piwa na latinica,no..nqma dr.nachin v momenta.Kato vNoi ti sburkat parite za obeshetenieto,znae li nqkoi kolko dulgo proychvat neshata,dokato si opravqt GREWKATA????blagodarq

# 1
  • Мнения: 523
За съжаление понякога много дълго време . Дано да се оправят нещата .

# 2
  • Мнения: 2 131
Не знам за каква грешка става въпрос, може да поясниш, за да бъдем по-конкретни. Май тук повечето сме патили. Често обаче и в счетоводителите на фирмите е проблемът. Ако е така, не разчитай на кореспонденция между НОИ и фирмата, защото там положението е дълго и тъжно. Питай в НОИ какво е сгрешено и кажи на счетоводството да си го оправи.
За да си получиш парите, необходим е тормоз - звънене по телефоните, ходене на място, разговори и т.н. Това е начинът, иначе може много дълго да се проточат нещата.

# 3
  • Мнения: 311
При мен грешката беше, че ми превеждаха мноооооого по-малко пари, отколкото трябва(70-80 лева вместо 1400) и така в продължение на 7-8 месеца. Аз не си оправих нещата на време, но след като отида на място ми преведаха парите на куп за около 1 месец (малко по-малко). Трябва да се ходи на място, за да се реши проблема. За съжеление нещата не стават по тел.
Успех ти желая.

# 4
  • Мнения: 4 753
Ако искаш да ти свършат работа по-бързо трябва постоянен тормоз  Mr. Green
Пращай писма, искай обяснение как може такова нещо, бебе гледаш, грешката е тяхна, това само в България може да се случи и т.н. абе досаждай им иначе ще си питат ушите...

# 5
  • Мнения: 2 531
Всъщност си има официален ред - подаваш молба в деловодството в която описваш проблема и възраженията ти, последната се завежда с изх.№ и в едномесечен срок са ДЛЪЖНИ да ти отговорят! На мен след няма и 2 седмици ми звъннаха по телефона, служителката беше много любезна, уточнихма се и коригира нещата!
miaM ти сигурно си много търпелива?! Да чакаш толкова време преди да реагираш и то за такава сума  Shocked

# 6
  • Мнения: 936
Искам да попитам дали си получихте парите за Февруари, щото моите още не са преведени???

# 7
  • Мнения: 83
Не се ядосвай,аз за декември още нямам нищо!Моята счетоводителка "малко"се била забавила с осигуровкитеза декември,та ги занесла февруари #2gunfire

# 8
  • София
  • Мнения: 2 801
От декември насам и аз нямам нищо. Работодателят ми твъдреше, че ги бавят от НОИ, но като отидох на място и направих проверка (дадоха ми разпечатка), се оказа, че работодателят не ми е внесъл документите. Днес и дотам ще отида  Thinking

# 9
  • Мнения: 4 753
Искам да попитам дали си получихте парите за Февруари, щото моите още не са преведени???

Получих всичко за януари, за февруари още нищо няма...

# 10
  • Мнения: 66
Още чакам последния болничен за раждането и тепърва майчинството... Направо ужас  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 4 753
Още чакам последния болничен за раждането и тепърва майчинството... Направо ужас  #Cussing out

Провери дали работодателя ти е пратил документите, не ми се вярва от НОИ да се бавят толкова много  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 531
От НОИ официално срока е 30 дни от датата на постъпване на болничния! Понеже аз сама си ги нося моите, срока определено не е по къс Twisted Evil А съм сигурна че всичко ми е платено и в НАП ми е ОК! Какво толкова ги бавят - нямам идея? но ми ги плащат към 4-тата седмица след занасянето!

# 13
  • Мнения: 2 131
Още чакам последния болничен за раждането и тепърва майчинството... Направо ужас  #Cussing out

Провери дали работодателя ти е пратил документите, не ми се вярва от НОИ да се бавят толкова много  newsm78
Повярвай ми, възможно е. Аз си чакам парите за декември, а забавянето е по независещи от работодателя причини. Както от НОИ ми обясниха - проблемът е в тяхната система и не се знае кога ще бъде разрешен.

# 14
  • Мнения: 66
Още чакам последния болничен за раждането и тепърва майчинството... Направо ужас  #Cussing out

Провери дали работодателя ти е пратил документите, не ми се вярва от НОИ да се бавят толкова много  newsm78

Счетоводителката ми каза, че всичко е наред и всичко необходимо е занесла. Но пари за януари още не съм видяла  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт