До майките ползващи проходилка!!

  • 2 122
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 812
8 месец го сложих

# 16
  • София
  • Мнения: 928
Сложих бебоци в началото на 9-тия месец. В началото скачаше в нея като в бънджи hahaha, после ходеше настрани и назад, след това се светна как се процедира с това чудо. Вече почти си ходи самостоятелно. Държи се за пръстче или края на панталона ми, но когато имам да свърша нещо или имам нужда от 15 минутна почивка, все още я ползваме Peace

# 17
  • Мнения: 5 362
Здравейте,
бихте ли ми казали от кой месец сложихте бебето в проходилка и как се възприема от него?

Мерси Flutter
След навършени 6 мес. я сложих.
Възприе се отлично!Нямали сме проблеми с проходилката и прохождането Peace

# 18
  • Мнения: 6 274
Около 7-мия месец , но каката проходи много бързо (на 10 мес. вече ходеше) , а с баткото даже втора купихме , че първата я счупи . Чааак на 1г.и 5мес. ходеше самичък . Мързеливко . Embarassed

# 19
  • Мнения: 502
аз сложих Ивка когато беше на 6м. но в началото стоеше само по 5,10 мин. и я вземах. после взе да се застоява, но по принцип не я залюби тая проходилка и не стои много време.

# 20
  • Мнения: 3 719
И двамата ползваха проходилки от5-6ти месец,много се забавляваха,а и след като проходиха си им остана любима играчка.Нито им се изкривиха крачетата,нито проходиха по-късно Flutter,така че съм с две ръце "за" проходилките!

# 21
  • Мнения: 1 596
Благодаря ви момичета Hug
И ЧБМ!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 627
Ако е по-едричко бебето ни казаха,че чак след 9 месец може да се слага.

# 23
  • Мнения: 474
Като малкият беше на около9м. отидохме със свеки  в магазина само да видим проходилките, за да му подари за предстоящия имен ден. Продавачката разгъна 1 проходилка, сложихме сина ми в нея, той се нахили щастливо и направо направи няколко крачки.  Беше толкова доволен и очарован, че свеки моментално извади парите и купихме проходилката. Беше му любимото занимание, а аз - супер доволна, че имам поне за малко свободни ръце да свърша нещо.  Laughing 

# 24
  • Мнения: 266
На 7 месеца почнах да я слагам.В началото и беше много странно,но свикна с времето и сега много и се кефи,като я сложа.

# 25
  • Мнения: 1 217
Сложих го като навърши 8 месеца.
Много му хареса.Първо ходеше много назад,после се светна,че с проходилката ще се придвижва доста бързо и ще може да пипа каквото иска,и стана една фурия.
Проходи самостоятелно на 11 месеца и не искаше след това хич да сяда в нея.
Но определено за мен това е полезна и забавна вещ.

# 26
  • Мнения: 491
На 7 месеца.....много съм доволна,че си я хареса  веднага Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 336
сложих го на проходилка на 8м и две седмици и сега снове из целия апартамент и без проблеми си взема и завоите Laughing не е лазел а като го гледам няма и намерение опитва се да става

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Сложих го когато започна да си стъпва сам на крачетата - след 11-ия месец. При нас беше напълно излишна, почти не сме я ползвали, не му харесваше, предпочиташе да пълзи.

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
След 7мия месец, но и при нас проходилката не свърши никаква работа, просто бебката не я хареса и си проходи, когато му дойде времето сама Peace

Общи условия

Активация на акаунт