Нормално ли е?

  • 1 402
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 296
Нормално е.Дотогава може и два пъти да се обърне  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 237
Има време,не се притеснявай.

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Нормално е, Георги се обърна в 9 месец.

# 18
  • Мнения: 770
Нормално е,не се притеснявай,има време.
Peace

# 19
  • Мнения: 1 080
Заставай "на четири крака" на пода с глава опряна в дланите и спи предимно на ляво - чуала съм, че това помага!!!

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нормално е,не се притеснявай,има време.
Peace
Моя се обърно 10тина дни преди термина някъде  Wink та така че нямаш място за притесниние  Hug



Леко раждане ти желая   bouquet

# 21
  • Мнения: 4 362
Нормално е ,леко раждане.

 Peace  Hug

# 22
  • Мнения: 476
Може да се обърне в последния момент, не се притеснявай! (аз съм родена на 14ти април  Hug )- леко раждане ти желая!

# 23
  • Мнения: 842
Не се притеснявай, има време, ще се обърне.

# 24
  • Мнения: 961
Нормално е, има време да се обърне.
Но имай предвид все пак, че някои бебета не се обръщат и тогава се препоръчва секцио.

# 25
  • Мнения: 101
Не се притеснявай!!! Има време, може да се обърне и в последната седмица. Моята дъщеря се обърна 10-тина дни преди да излезе на бял свят  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 172
Нормално е,моя син се обърна около седмица преди раждането.Желая ти безпроблемно раждане.

# 27
понякога бебчетата се обращат във последната седмица преде термина така че по спокоино......късмет

# 28
  • Варна
  • Мнения: 912
спокойно, има време  Peace
вчера на "Горещо" Алена каза, че е родила нормално 5 килограмово седалищно бебе и то без шевове, така, че щом държиш на нормалното, има начин  Laughing
не се шашкай важното е да си спокойна, в една от бременелските си книги бях чела за един начин, как да се накара бебето да се завърти и аз мислех да го пробвам, но в последствие реших, че искам секцио и само се молех да не се завърти в последния момент и доктора да размисли  Laughing

# 29
  • Мнения: 20
Благодаря на всички за утехата,наистина се надявам всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт