френски маникюр

  • 2 746
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Сигурно слагаш много лак и той се напъхва под лентичката и ..става мазало, нали? Laughing
Опитай с по-тънка четчица и по-малко лак, ще стане.

# 16
  • Мнения: 201
Белият лак е хубаво да е по-течен. Аз от години си правя сама френски и вече съм спец. Не ползвам ленти, нещо не ми се получава, но по принцип често сменям точно белият, защото докато е нов е по течен и лесно се нанася. Иначе съветите на арт мама са много добри.
Успех, с практиката ще се получи !

# 17
  • Мнения: 2 229
Аз си го правя с хартиено тиксо, защото лентичките, които продават ми се отлепят. Сама не мисля, че ще се справя. newsm78

# 18
  • Мнения: 1 234
Аз го правя без лентички.Много зле става с тях.Направо с четката.После минавам с розов или светло бежов цвят и накрая слагам по една тънка линийка сребърен брокат м/у бялото и розовото-точно на границата,като така се прикрива евентуалното неточно нанасяне на белия лак Peace

# 19
  • Мнения: 743
По пронцип сама, но понякога ми се е случвало и с лепенки да си помогна. Но идеята за хартиеното тиксо е добра - ще пробвам.

# 20
  • Мнения: 179
Леле,леле... запалих се и аз,до сега ходех все на маникюристка,ако исках френски маникюр. По ми се отдава да си нарисувам нещо на ноктите.Но сега ще опитам и аз сама  Naughty

# 21
  • Мнения: 222
Сама,без лепенки и винаги с различен цвят на основния лак-ту млечно розово,ту безцветно,ту с розов оттенък...

# 22
  • Мнения: 1 010
хайде да предложите и хубави сетчета лакове за френски. Аз съм чувала, че на Ланком е добър, в момента ползвам Орли, имам Лореал и Аркансил...

# 23
  • Мнения: 4 496
Аз не мърдам четката, а си завъртам пръста. Идеята за брокат на границата я видях в една тема тук, във форума. С лепенките и на мен ми е трудно, в края на нокътя все ми се разлепят.

# 24
  • Мнения: 256

прави се много лесно с малко опит като грънци така:
1. пръст поставен на маса или друга стабилна основа
2, четката с умерено количество лак се поставя в края на бъдещата бяла линия
3."рисувания" пръст се завърта настрани, без четката да се мести

Важното е да  да поставите пръстта върху масата така, че да ви е удобно, да установите как ви е удобно  да го залюлете около дължината му
дали нещо стана ясно изобщо Wink
иначе е лесно наистина, иска се само стабилна ръка.


Стан супер тъкмо пробвах и много по бързо и по лесно с малко тренинг ще стане перфектно
мерси за съвета не знаех че така става
СУПЕР СИ  Hug   bouquet

# 25
  • Мнения: 256
абе как си го правите тва нещо?!!?
 дайте идея?!!?а лепенки и тн,..

Ето....

http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=602

# 26
  • София
  • Мнения: 650
Аз го правя без лентички.Много зле става с тях.Направо с четката.После минавам с розов или светло бежов цвят и накрая слагам по една тънка линийка сребърен брокат м/у бялото и розовото-точно на границата,като така се прикрива евентуалното неточно нанасяне на белия лак Peace
И аз така си го правя - резултата е перфектен Grinning

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Купи си лак за декорация. Неговата четка е много тънка и прави страхотна лентичката за френския без да се налага да слагаш хартиени лентички. Следвай точно извивката на пръста ти. Върти пръста така че да не се налага да мърдаш много четката ако не ти е сигурна ръката. Голден роуз имат страхотен розов заздравител който е много подходящ за целта. Нанасяи първо заздравителя, после лентичката и после още един пласт заздравител. След това може да сложиш и топ лак.
Също страхотно розово за френски имат лаковете на абалико. Седи изключително естествено.
За лентичката ако не намираш или не искаш да купуваш лак за декорация си купи от малките лакчета на голден роуз. Техните четки също са по-тънки от нормалните и правят хубава линия.

# 28
  • Мнения: 410
"тва нещо" си го правя винаги сама, вкъщи, без да използвам лентички. Много съм добра и прецизна, колежките ми все се чудят, откъде намирам толкова време, че да се глезя по козметични салони и маникюристки, без да подозират, че аз съм му майстор.   Peace

# 29
  • Мнения: 961
Цитат
Става, става. Аз само с лепенки си го правя и става пИрфектен.
А колкото до слагането им и правенето на супер френски маникюр си иска тренинг и читава ръка. За това съм съгласна.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт