Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Айде пак се хванах в сметаната и меда. Сега ще кажа че уж ми е от МЦ-то за оправдание... Нищо подобно, лакомията ми няма граници понякога за разлика от дисциплината. Срам.
Дани,основно правило е да не с смесва въглехидрат с мазнина-сметана и мед, но те разбирам,понеже тоя бъркоч,особено и с холандското какао и 5-6 ореха е много вкусен "течен шоколад".
Моя съвет-бъркай го с цедено мляко,или още по-малкото зло, гъсто мляко(но много малко като количество-100-150гр) и пак мед, и каквото там си му слагаш
Една кофичка Роса сметана е към 600кал, като сложиш и меда, а и трудно и устояваш да я ядеш на 3 пъти,така че много калория на един път,направо се засрелваш.
Пробвай с цедено мляко Grinning

Щъки много съжалявам за кучето ви, Мерцедес и за вашата баба, тъжно ми е на мен, но живот-един се ражда, сто умират...

# 16
  • Мнения: 720
Добро утро момичета и честит празник.
Мерцедес, съжалявам за загубата ти.   Sad
Щък, съжалявам за кучо.   Sad
Отчета ми за вчера:
Мляко с лен;
Сирене, масло, моркови;
Мусака, на която изчоплих картофите  Crazy,  салата зеле, моркови и зехтин;
Сирене, масло, моркови;
Домашна наденица, сирене и масло, салата зеле, моркови и зехтин.
 Hug

# 17
  • Мнения: 5 873
записвам се и бягам по задачи. ooooh!


Мерцедес, съжалявам за загубата ти.   Sad
Щък, съжалявам за кучо.   Sad


 Hug


# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мерцедес, и аз скоро загубих баба си и затова знам, че сигурно не ти е леко....  Hug

Тони, най-големият ми яд е че го знам това и сякаш си го правя напук, като щерка ми когато се инати... Какво да ти разправям, нивото ми на волята отива на много ниски граници понякога. Абе казах си го вчера... срам. Иначе давам акъли на Ели.......


Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 11:25 от Danielka1

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Закуската беше няколко лъжици макарони. Разпускам напоследък, че от Сряда до следващата година не знам какви ше ги ям.
Обедът се състоя от телешко варено.  Но то е много слабовато, гладен съм още и идеята за сметан с какао и мед много ми харесва.
Вечерята е незнайна.

Прегръд на всички нещастни бамбини. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 789

Събудих се с ужасни коремни болки..направо не мога да стана от леглото...тоя цикъл...нямам желание за никакво ядене направо ми е зле и ми се повръща...

# 21
  • Мнения: 3 219
Благодаря за подкрепата на всички, наистина цяла седмица не съм на себе си.
Щък,  и на мен са ми умирали животинки, голям рев съм ревала, съжалявам, мила  Hug, ние затова вече имаме едно коте, и то е на двора. Не, че и него не го мисля де....

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
гладен съм още и идеята за сметан с какао и мед много ми харесва.

Въй, Небесна, не правете като мен - с тая идея качих 3 килограма вече.  Embarassed

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нема са пуашиш, Даниелк! Аз съм полудиетичен, направо осмичен, поддържам килата, почесвам тумбята. Пък скоро ще почвам да се намалявам и всички у норма ще задоволявам.
Сметанът разбърках с какао Нестле, озахаросано. Мауей, каква благинка.. Имаше само 100гр сметан. Ами ако беше кофа? Ами ако беше буре? Ой, на дядя, течното счеколадченцей.! ooooh!
Тоз месец съм в сесия. Има да учи много лекция, отсега сей паникьосал, отива да пуши и да чете, да чете и да пуши. Понеже си сменям режима тази седмица, чудех се къде да пиша, но като му дойде времето за споделя, ще намеря мястото. Щото да ви говоря за въглехидрати точно тука не е най-подходящата пролука.
Хади, да отслабвати успешно! Heart Eyes

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Понеже си сменям режима тази седмица, чудех се къде да пиша, но като му дойде времето за споделя, ще намеря мястото. Щото да ви говоря за въглехидрати точно тука не е най-подходящата пролука.


Ела в Рицарската тема..... там режими каквито щеш и като гледам всеки на индивидуализъм го е ударил....да не кажа през просото  Grinning.  Пък и ще си ни по-наблизо. 

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 193
. Понеже си сменям режима тази седмица, чудех се къде да пиша, но като му дойде времето за споделя, ще намеря мястото. Щото да ви говоря за въглехидрати точно тука не е най-подходящата пролука.
Хади, да отслабвати успешно! Heart Eyes
Не вярвам да се чувствувате тъй удобно и домашно,както в нашто теме
За туй не вярвам да са нагнездити в никоя друга диетарна дискусия
Пък и в наше село бобови,оризови,картофени и грахове не са забрана доживотна,
Ъх,просто ще ми бъде крайно нерадостно да бродите неосъзнато-въглехидратно някъде другаде,да губите душата си мазнинна и здравословна, да търсите разбирачи на качествена храна и отричащи подсладителя. Така де-един изгубен човек,ще ни виси на врата като примка
обич голям за вашия промян Heart Eyes


а мойта храна е много пръсната,но и тоз момент ще си отиде
пилешко бутче на грил и краставица белена без грим, туй ядох в никой час,въпреки че манджа наготвих в захлас

# 26
  • Мнения: 2 897
Менюто за последните 2 дни:

- мляко с нес кафе
- 10 гр масло, 2 яйца, 40 гр пилешки дробчета, 20 гр сирене, броколи, карфиол
- 6 гр масло, 50 гр мазно пуешко бутче, 10 гр сирене, краставица
- 10 гр зехтин, 110 гр свинска пържола, борколи, кардиол, домати
- 10 гр масло, 25 гр пилешки дробчета, 25 гр мазно пуешко бутче, 10 гр синьо сирене, краставица
- 2 средни пилешки плешки с кожа, моркови

Калории 1542
Мазнини 61%
Белтъчини 30%
Въглехидрати 8%

-------------------------

- мляко с кафе
- 10 гр масло, 2 яйца, 20 гр сирене, карфиол
- 10 гр зехтин, риба тон, 10 гр синьо сирене, 1 яйце, зелена салата
- 5 гр зехтин, 110 гр свинска пържола, 20 гр свински ребра, броколи, домати
- 15 гр зехтин, риба тон, 10 гр синьо сирене, зелена салата, броколи, 20 гр свински ребра

Калории 1392
Мазнини 65%
Белтъчини 30%
Въглехидрати 6%

# 27
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 418
Добро утро  Hug
Щък  Cry за животинката
Мерцедес  Hug Направо не знам аз как ще се чуствам , че моятат баба ми е като майка  Confused
Небесна , снощи Ви сънувах като принцеса - с една бална рокля в цвят " старо злато ", една тънко кръстче ...  Heart Eyes После не помня  Embarassed
Искам да е м.май ...
Килцата са ми ОК, но една мисъл ме спохожда за зелева супа ( без бананите и картофите )... много я обичам , дали да не изкарам 4-5 дена ...  newsm78 Нещо ми се ще пролетно прочистване , но не само на плод
Кога ще се виждаме ?
 Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 720
Добро утро.  Hug
Вчера скитосвах цял ден и никак не ядох. Сутринта изядох половин наденичка и така се получи, че до 16 часа не бях яла нищо друго. Чудих се какво сега да правя, а апетитът ми някъде незнайно беше изчезнал, та реших да го пиша воден ден. И така стана някак. Това ми е първият ден, в който не ям (като изключим преди и след секциото). Ми то не било толкова страшно.  Mr. Green
Дани, моля ти се, не спирай да ми даваш акъл, искам го, пък дано взема да попия малко от него.  Hug Като ти гледам лентичката ми се завива свят.  newsm20

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ей ме на и мен. Mr. Green
 Тези дни що пържоли и яйца изядох,ще загрухтя и закудкудякам скоро.
 Вчера ходих на прошки при мама и не издържах...,хапнах половин парче торта. Blush Rolling Eyes
 Тази сутрин хапнах кашкавалче,бекон и малко кислео мляко.
 За обяд надявам се пак да има пържолка.Ще ми се да хапна дроб,ама в заведеноята наоколо таквоз чудо няма. Crazy
 Сега си пия кафенцето.

Общи условия

Активация на акаунт