А как сте със сухата храна?

  • 704
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Моят дивак все пове4е се мръщи на манджите и супите Rolling Eyes  Imp За какво готвя-и аз не знам Close Ина4е туй пържени картофи,крокети,или пържолки(когато тати ги прави на барбито)хи4 не му се опират #Crazy Какво да го правя Confused:
Вие имате ли подобен проблем?

# 1
  • Мнения: 1 393
И ние сме така от известо време.В началото я насилвах с готвени специално за нея манджи,но не постигнах нищо и се отказах.Сега сме само на твърда храна иначе,ако се ядоса по 1-2 дена прави гладни стачки.Ех,деца... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 562
И ние сме фенове на пържените картофки, мажем филийки с маргарин, пържените филийки също си ги хапваме. За сега се успокоявам, че поне веднъж на ден яде манджа или супичка, а то от другото оттърване няма  Rolling Eyes

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Малкият все още не е мераклия за суха храна. Мисля си, че не е кой знае какъв проблем това. Само, че винаги трябва да имам манджа за него, а понякога правенето на 1 филия отнема 2-3 мин. Ще се научи, но за сега не иска.
Иначе пържени картофи обича, но не повече от 3-4-5 изяжда.
Пробвала съм да му дам кашкавал, месце и топ. сиренце на парченца - бута ги и извърта главата си.

# 4
  • Мнения: 2 195
Цитат на: Шани
Малкият все още не е мераклия за суха храна. Мисля си, че не е кой знае какъв проблем това. Само, че винаги трябва да имам манджа за него, а понякога правенето на 1 филия отнема 2-3 мин. Ще се научи, но за сега не иска.
Иначе пържени картофи обича, но не повече от 3-4-5 изяжда.
Пробвала съм да му дам кашкавал, месце и топ. сиренце на парченца - бута ги и извърта главата си.

 smile3501 Моя си върти глават на супите smile3516 ,4е като прекали със сухото се запи4а Arrow масаж на корем4ето,Активия...Но не от това ме е страх,а от гастрити и др. #Shocked

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Запек е непозната за моето  family   дума!
Няма значение с какво се храним и дали се храним...редовно се разписваме в smile3550 (без да сменяме цветовете на обрАзите си Wink )  Laughing  Laughing  Laughing

# 6
  • Мнения: 6 472
А стига бе! Grinning  Онуй мойто с това огрооооомно количество храна дето изяжда, се разписва макс 3 пъти в седмицата Cry
Иначе доста си пада по сандвичи и пържени картофи. На манджи определено се мръщи, ако не е боб:)

# 7
  • Мнения: X
Аз да ви кажа до ден днешен съм си по сухото eat ...супа обичам,но като хапна малко и ми става зле  Sick

# 8
  • Мнения: 4 244
Шани ме е изпреварила - синковеца си пада по сосчета, супички.
Не че не си хапва и картофки, ама нещо не му арадисва и си иска манджичката.
Ако ме мързи да готвя набързо им спрятам от малките макаронки дето са като буквички или звездички и с малко топено сирене ама от тия на триъгълничетата и ела да видиш какви уши плющат
За редовния стомах - редовен, че и по 2 пъти на ден (всичките сме така), ама наблягаме много на плодове и салати

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
При нас пък обратното - манджа и супа яде много по-охотно, отколкото сухоежбина.
А ако множественото число,  което питаш, включва и мамките - то и аз предпочитам манджа и супа пред сандвич. Виж, за кюфтетата съм мор - ям не до наяждане, а до изяждане.

# 10
  • Мнения: 2 195
Цитат на: luluto
А стига бе! Grinning  Онуй мойто с това огрооооомно количество храна дето изяжда, се разписва макс 3 пъти в седмицата Cry
Иначе доста си пада по сандвичи и пържени картофи. На манджи определено се мръщи, ако не е боб:)

Е зна4и не сме само ние Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 7 831
Обожават сухата храна, особено големия. Ако може само салами и кренвирши ще набива  Embarassed  Sad .

# 12
  • Мнения: 215
Ммммммм, много обича сухичко- луканките и саламите / и въобще месцето/ как им налита....едва успявам да го опазя- то е рев и писъци, а е още малък за тези храни...
Манджите преди много ги обичаше, но от 1-2 месеца пълен завой- днес му пробутвах тиквички с ориз/  Confused много вкусно, честно/, ама не би- яде кренвирш, домати и хляб.
Иначе стомаха му е редовен, да чукам на дърво.
Обаче за сладкото съм непоклатима- единственото сладко, което яде са млекцата на Danette и то рядко- другото са плодове.
Абе да са живи и здрави! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 698
Моето човече нищо сухо не яде, само манджички. Супите обаче не можеш го накара да опита. Странна работа, общо взето...

Аз пък предпочитам сандвич пред всичко останало.  #Milti

Общи условия

Активация на акаунт