Хигиената - за и против

  • 7 086
  • 108
  •   1
Отговори
Не се смятам за прекалено гнуслива, но ето какво ми се случи, което яко ме отврати.

Бебешки рожден ден.
Гостите са други бебета с родители и баба и дядовци, не задължително роднини.
На масата са сервирани разни неща, салати в общи чинии и има и отворена кофичка кисело мляко.
Понеже едно от бебетата вече пие кисело мляко, баба му му отсипва от кофичката в шишето му, след което плези един език и облизва хубаво кофичката по края и я връща на масата за обща консумация.

# 1
  • Мнения: 474
Простотията ходи по хората, не по животните!

# 2
  • Мнения: 2 401
 Laughing Laughing това не го вярвам  Laughing

# 3
  • Мнения: 577
Не се смятам за прекалено гнуслива, но ето какво ми се случи, което яко ме отврати.

Бебешки рожден ден.
Гостите са други бебета с родители и баба и дядовци, не задължително роднини.
На масата са сервирани разни неща, салати в общи чинии и има и отворена кофичка кисело мляко.
Понеже едно от бебетата вече пие кисело мляко, баба му му отсипва от кофичката в шишето му, след което плези един език и облизва хубаво кофичката по края и я връща на масата за обща консумация.
Ти си ядосана ,но ме разсмя истински.И аз също обръщам внимание на тези неща.Просто не консумирам в такива ситуации.Колкото до бабата-и ние имаме една такава хубавица,която докато разпределя порциите/примерно пиле/си хапва,облизва си пръстите по ред на номерата,след това продължава да разпределя порциите...........и т.н.близо половин час за 6 човека!Накрая понеже вече е похапнала порядъчно си сипва детска порциика и обяснява,че не е гладна./Е как ``аджаба``ще е гладна,като е похапнала над тавата  SlyА най-обичам обща салата и да си топкат вътре хляба с пръсти..........Айде-Бон апетииииииии eat

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 19:25 от barboranova

# 4
  • Мнения: 227
Смени заглавието,защото звучи абсурдно.

# 5
  • Мнения: 804
Тук не става въпрос за хигиена, а за чиста проба гнусотия и простотия.

# 6
  • Мнения: 872
И аз,но ако все пак е вярно,повече не ходи на гости у тях  Peace

# 7
  • Мнения: 61
Ужассс!!!
Аз,че съм си по-гнуслива,ама това направо си отврат. Добре,че не съм била аз там, щях да умра от гняс. newsm78

# 8
  • Мнения: 606
 Ха ха ха ха. Това беше гнусен виц. И аз знам един подобен.

# 9
  • Мнения: 2 978
На това му се казва култура и възпитание!

Честито на следващият облизал я! Twisted Evil

# 10
# 11
  • Мнения: 1 226
Нямам думи.

# 12
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ами трябваше най-кротко и нежно да я попиташ тая бабка, смята ли че след този акт, някой ще си вземе от олигавеното мляко. Те тия хора май, освен че са невъзпитани, до голяма степен им помага и това, че хората се шашват и никой не им казва, че се държат гнусно.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 079
Веднага след този жест ще сложа софичката пред бабката с думите: "Смяташ ли, че всички могат да ядат от това след този език, който тегли на кофичката?", или нещо подобно ще измисля, но няма да пропусна да й покажа, че не е приятен жестът й.  newsm78
Не съм от гнусливите, но има правила и норми на поведение на масата, при хранене, които не бих пропуснала в никакъв случай.  Naughty
Но ...
Простотията по хората ходи!  Tired

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не знам, ама аз лично съм виждала майки, които облизват биберона на бебето Shocked

Общи условия

Активация на акаунт