Сватбена рокля - къде?

  • 65 751
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 679
И аз подкрепям идеята за Асеновград  Peace Ще ти ушият каквото искаш по поръчка, а ще намериш и всичко необходима за цялата сватба. Успех Hug

# 31
  • Мнения: 49
Мила,искам да споделя,че абсолютно навсякаде освен в някои частни фирми ,роклите са от Асеновград.Там има каквото поискаш и определено е доста по-евтино.

# 32
  • Мнения: 3 034
ами и аз мисля, че масово са ужасни роклите в Асеновград, съжалявам, но това е  Crossing Arms моята рокля я шиха в Милениум на Солунска, в София. нямам забележки. моделът беше доста капризен, справиха се супер с две проби, като на първата ги накарах да преработят доста неща - просто не беше лесно за изпълнение. платовете също избрах по каталог, за да избегна блестящи десени, доставиха навреме всичко. но за такава поръчка трябва малко повече време, в моя случай - 3 месеца. цената беше изненадващо прилична за това, което исках  Peace

# 33
  • Мнения: 4 970
Аз препоръчвам сватбен салон Лита Peace.Имат магазин на ъгъла на Мадрид и Евл.Георгиев и още един  на Сливница .Направиха  ми  2 прекрасни рокли Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 6 060
velmar, радвам се за теб, те наистина имат хубави модели (и аз се бях спряла на една-две техни), но има и доста недоволни - мотаели ги с проби и срокове;сега не помня подробности, но в сватбените форуми може да се намери... А на една обща наша позната Wink на братовчедка ́и за малко да провалят абитуриентската рокля, трябвало момичето в последния момент да търчи да си търси плат... Имам предвид, че с тях е малко на късмет Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 4 970
 Rolling EyesУчудва ме това мнение.Имам още 2 познати, които са си шили при тях- без проблем.Дори едната е оперна певица и доста тоалета има от тях Wink
Както и да е.Аз споделих моето мнение.Останах супер доволна( това се случи преди 3 години, може сега да са влошили нивото на обслужване newsm78).За мен  си остава най-приятната и лесна покупка- роклите Grinning.А си мислех че с това ще имам най-много  ядове

# 36
  • Мнения: 1 322
Сватбен салон "Арети"!!!

# 37
Здарвейте! Дайте съвет от къде мога да си купя прилична сватбена рокля и на прилична цена!

# 38
  • Мнения: 118
Що не си вземете под наем?

# 39
  • Мнения: 690
ами и аз мисля, че масово са ужасни роклите в Асеновград, съжалявам, но това е  Crossing Arms моята рокля я шиха в Милениум на Солунска, в София. нямам забележки. моделът беше доста капризен, справиха се супер с две проби, като на първата ги накарах да преработят доста неща - просто не беше лесно за изпълнение. платовете също избрах по каталог, за да избегна блестящи десени, доставиха навреме всичко. но за такава поръчка трябва малко повече време, в моя случай - 3 месеца. цената беше изненадващо прилична за това, което исках  Peace

Съгласна съм с теб  Hug И аз си ших там и останах супер доволна. Принципно обаче, където и да се поръча рокля около април-май все ще я бавят. Акцентът на фирмите по това време са абитуриенските рокли.

# 40
  • Мнения: 3 034
вероятно  newsm78 аз я поръчах юни, тъй че нямам представа как е в този момент  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 228
Виргиния Здравкова!  Wink

# 42
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Отиваш в Асенов град-на площада има магазин"СИЯНА" роклите не са много скъпи.Могат да те консултират наистина добре.Има готови,а шият и по поръчка.Изпратих една приятелка и си взе за 330лв.Сватбата й е на 8 март.
и моята сватбена рокля е от там и много съм доволна.Цените са много по добри от тези в София.

# 43
  • Мнения: 1 196
И аз съм за Асеновград - сестра ми си купи миналата година от там рокля за 200 и нещо лева!Всички на сватбата си мислеха,че е дала поне хилядарка!!!Беше страхотна!
УСПЕХ!  bouquet
И много ЩАСТИЕ! Heart Eyes

# 44
Що не си вземете под наем?


Това е един уникален спомен....не е същото,ако си вземеш под наем.Имам една приятелка,която взе и сега много съжалява cry.Пак плати доста... smile3517

Общи условия

Активация на акаунт