Габрово

  • 22 653
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 336
Щерката ходи на градина на Варовник. Значи само да се стопли и среща на механотехникума! Grinning

# 16
  • Мнения: 252
няма проблем моного ще се радвам да се срещнем имам и едно въпросче за тези които ходят на ясла или гтрадина. искам да пусна щерка си на ясла май месец но от градината "Дъга" тази на варовник ми казаха че нямало да приемат  деца до септември месец наистинали е така или да настоявам посъветвай те ме. живея в кооперацията точно под детската градина не виждам логика и смисъл да я водя другаде.няма кой да ми я гледа а искам да се върна на работа вече кажете ми мога ли да направя нещо или трябва да се примиря

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 336
Ами сигурно е вярно, защото тази година има много деца в градината. Обаче не съм 100% сигурна. Освен това имай в предвид, че лятото градината почива около 1 месец и ще се налага да я водиш на друго място. Ако не ти е спешно изчакай септември, а и съм чувала, че децата тръгнали през есента на ясла, боледуват по-малко от тези, тръгнали през пролетта.

п.с. Да не би да взехте апартамента на 1ия етаж с таванската стая и големия гараж?

п.с.2 Чакаме и другите габровки да се обадят в тази темичка!

# 18
  • Мнения: 252
за единият месец ксогато почиват - мидсля че е август (поне в търново е така) съм си намерила кой да ми я гледа, а и трябва да се върна на работа защото трябва да стягам апартамента за следващата зима #Crazy така че ще търся някакъв вариант - дори да е друга ясла въпреки че не ми се иска newsm78

а жшвея в кооперацията на 3-те етажа точно под детската градина, самата кооперация има гаражи и площадка над гаражите - незнам как да го обясня по друг начин Embarassed

# 19
  • Мнения: 5 299
Аз съм габровска снаха Grinning
И аз , и аз Mr. Green

# 20
  • Мнения: 15
Съседка:-) аз съм на Баждар
И аз  Simple Smile

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 336
Здравейте!
Как сте? ralid, оправи ли се за яслата? Как върви бременеето на бъдещите мами?
При кои лекари сте се записали?

# 22
  • Мнения: 252
здравейте! за яслите още търча като хамава и на всякъде ми казват че местата са заети ама да си подам молбата можело нещо да се освободи.не мога да разбера само в габрово ли го има този проблем или навсякъде е така - ще взема да пусна една темичка по въпроса.
как ви се отразява затоплянето - голям кеф нали по цял ден сме навън не мога да му се нарадвам Joy

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 336
И ние направихме по-дълги разходки! Търсих и количка, ама не можах да си харесам. Дано в ТСМ докарат пак. Разгледах и козметиката на Мустела, дето я хвалят мамите, ама скъпичка наистина.
Ох, ralid, явно има повечко дечица в тези ясли. Доколкото знам в този район тук са само две и те не са достатъчни. Дано да ви приемат.

# 24
  • Мнения: 252
Здрасти Nusha каква количка си търсиш лятна или нещо по стабилно не видях лентичката на каква възраст те но ние сме на 1 годинка и направо и купихме от тези колелета с дръжката отзад и май вече ще изоставяме ТСМ-та (и ние сме с такава)

# 25
  • Мнения: 109
Здравейте!
Как сте? ralid, оправи ли се за яслата? Как върви бременеето на бъдещите мами?
При кои лекари сте се записали?
Здравейте габровски мами!
Относно моята  бременност - такава пожелавам на всички жени(без гадене, с нормален апетит, нямам пегментация или пъпки по кожата и т.н.)
До момента съм +4кг., но не съм сигурна, че дълго ще се задържа в нормата Mr. Green.
А за лекарите - първият преглед беше при Анчев, защото Ангелов не беше в БГ, но вече съм при него. Не сме говорили подробно за самото раждане, но неговото мнение е чрез секцио, защото съм много тясна. Спирам за сега!  bouquet

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 336
Здравейте!
ralid, търся комбинирана количка. Да е с големи колелета, предните да се въртят, да има покривало и дръжката да се обръща. Май имало такава в Дима4, но не съм сигурна. Тия дни ще ходя пак да разгледам.
noneto, Ангелов е страхотен, ама ти сигурно си го знаеш това, щом си при него. Grinning И аз бях при него и двата пъти - секцио, първото по спешност, второто заради първото по мое желание. Доволна съм!

# 27
  • Мнения: 109
Нуше, какво плати за секцио по твое желание? Не съм питала други момичета, които са раждали при него, но се носят слухове за 600 лв. Rolling EyesАко това е неговата цена, аз се отказвам!!!

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Здравейте момичета!!!!Ей,най-сетне да попадна на Габровската тема,от кога я търся.Аз също съм кореняк габровец,но от 3 години живея в София.Мъжът ми също е габровец,както и сина ни/нищо че е роден в София  Mr. Green/.Не сме си ходили от юли месец и вече Габрово много ми липсва.
В Габрово живея в Лъката,срещу 11 СОУ"Райчо Каролев".
Много се радвам че ще мога да си говоря с още габровски майки/в квартала,в който живея сега има само още една мама от Гб/.

# 29
  • Мнения: 1 382
Нушинка, в Плевен е пълно с колички ТСМ за около 100 100 и нещо лева.След около месец имам работа по Габрово и бих ти взела,само да не ти е късно.
Сори за намесата мами   bouquet,ама съм ви комшийка,а и 5 години зубках в Габрово  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт