ОТ КОЙ ОПИТ ИНВИТРО ЗАБРЕМЕНЯХТЕ

  • 17 724
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте момичета. Незнам дали такава анкета е правена преди,но според мен е много необходима.
Тези, които са минали по дългия път на мъките, ще дадат някаква насока в очакванията на тези, които сега започват.

# 1
  • Мнения: 4 324
aevin има тема за ин-витрото на първа страница и е закована. Разгледай я, ще ти е полезна.

# 2
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Тани,
аз за съжаление все още не мога да се разпиша в тази анкета, но резултатите ме вълнуват. В момента сън на стимулация след един неуспешен опит - инвитро/икси и както всеки път надеждите за успех са голчми, но все пак и статистиката ще помогне.

# 3
  • Мнения: 1 951
Може да разгледате тази тема, ако още не сте я виждали:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3198.0

Аз лично забременях от втория опит. Желая ви успех  Praynig

# 4
Tani, благодаря ти засъвета, разгледах темата за инвитро. Наистина има някои интересни неща, но повечето е от рода "момичета, стискам палци",  "и момичета, стискаите ми палци."
 Честно да ти кажа , надявах се повече хора да отговорят, но явно не е на подходящото място.
  Мисля че тази анкета ще е много полезна за всички които са тръгнли по пътя, или са минали веднъж.
 Аз минах по този път, неуспешно. Всички които бяха с мен, също бяна неуспешни, 13 момичета. smile3518
 Как да вярваш, и на какво да се надяваш ... Не само аз, а и всички като мен  имат нужда от отговора на тази анкета, да ни вдъхне малко надежда и оптимизъм.

# 5
  • Мнения: 4 324
Темата си е на  правилното място, но за съжаление успелите момичета от ин-витро опити, не са много Sad
Наистина можем да включим анкетата към закованата тема за ин-витро/икси.

# 6
  • Мнения: 1 062
Аз не знам с какво би могла да помогне тази анкета.  Rolling Eyes
Личните ми наблюдения са, че някои забременяват от първия опит,
някои от втория, а има хора при които след 4-тото следва 5-то....
Всичко е индивидуално, съвкупност от точни условия, време, място.....
Дори ако трябва да кажем и .... късмет.
Аз минах по този път два пъти.
Първия път успешно, но за кратко.
В групата имаше само две неуспели, ако броим мен - три.
Вторият път успешно отново, продължава вече 28 седмици.....
Този път само няколко момичета бяхме с положителни резултати.
Всичко е относително, няма точна рецепта, няма сигурни проценти,
няма статистика която да помогне, няма гаранции........
Понякога дори няма отговори защо не става.....
Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
втори  Peace

# 8
  • Мнения: 120
Това ми беше първи опит,  ин-витрото беше успешно, но вчера, в 8с.и 6 ден, ме кюртираха. Беше спряло да се развива. Cry

# 9
  • Мнения: 4 324
legeo толкова ми е мъчно за теб Sad

# 10
  • Мнения: 1 284
Легео,много съжалявам мила! Cry

# 11
  • Мнения: 1 165
Забременях от втори опит ИКСИ. Клиника "Надежда", д-р Г. Стаменов.

legeo, съжалявам за това, което си преживяла Cry. Пожелавам ти от сърце сили да продължиш и късмет, да сбъднеш мечтата си!  Hug

# 12
  • Мнения: 2 259
Не е ли по добре въпросът да бъде:

ОТ КОЙ ОПИТ ИНВИТРО РОДИХТЕ?






# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз успях от първи опит.Анкетата ще е полезна за момичета на които им предстои и ще им вдъхва кураж.

# 14
  • Мнения: 9
Здравейте на всички !За първи път се включвам във форума.Забременях от  първия път инвитро и родих преди 5години.  Желая на вси4ки много късмет!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт