Гледате ли Лили Иванова по БиТиВи?

  • 3 386
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 589
много си я обичам лилито Simple Smile
за мен няма втора като нея -толкова години номер едно newsm51

# 31
  • Мнения: 1 797
Изобщо не я обичам даже, стерилна ми е някак, без живец ми е някак, но е професионалист до мозъка на костите си и да се говори, че пеела на плейбек е пълна глупост. Относно текстовете, стативите, столовете и прочие... Мисля, че всичко това е някакво подражание или желание за арт-вид.

# 32
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Довечера от 18.15 в "Отечествен фронт" по Нова ще има интервю с нея! Peace

# 33
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами страхотно се държа, напук на душманите си?  bouquet

# 34
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Страхотно прадаване/интервю с Лилито  Peace ..... ще чакам с нетърпение втората част

Лили си е Лили каквото и да говорят "злите езици"  Wink

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Довечера от 18.15 в "Отечествен фронт" по Нова ще има интервю с нея! Peace

Има ли го някъде качено, че не успях да го гледам?

# 36
# 37
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И на мен не ми харесва Лилито  Tired Не ми харесва как пее, не ми харесват превземките, не мога да я слушам как говори... Загледах малко от предаването на Карбовски и не издържах дълго, превключих канала (не на чалга  Mr. Green) Гледала съм и разни черно-бели изпълнения от архивите на БНТ, там ми звучи добре. И не е вярно, че винаги си е била слаба, като млада е била пълничка. Нищо лошо, нямам нищо против пластичните корекции и желанието на възрастните жени да се правят на млади, но да е направено като хората. Херсвам например Шер  Mr. Green Колкото до тоалетите и, дори и на по-млад човек да ги видя изтопосани пак няма да ми се понравят, голям кич... Но жената си има фенове, нека и се радват, вкусове-различни, не можем всички да харесваме едно и също!

# 38
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Никога не е била пълничка, освен вероятно в отделенията! Винаги е била дребничка, слаба певица!А е била черна, червена, къдрава, права и т.н., но не и пълничка! В това отношение е желязна-има изключителна воля , за да си поддържа фигурата, такава, каквато я виждате десетки години!Евала!!!  bouquet

# 39
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мрън, мерси!   bouquet Сега ще си го сваля и ще го гледам.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт