Помощ за превод

  • 2 581
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 740
Здравейте. Лечението от наркотична зависимост в нашата клиника е комплексно и включва лекарства,терапия на главния мозък със специални апарати и авторски терапевтични методики.
То си състои от няколко етапа:
1.Безболезнена детоксикация със запазване на апетита, нощния сън и нормално настроение.
2.Комплексно лечение на главния мозък, в резултат на което изчезват натрапчивите мисли ,напомнящи за наркотиците. Изчезва желанието за състояние на опиянение.
3.Създава отвращение към наркотиците и проверка на резултатите от лечението.
4.Дванадесетмесечна поддържаща амбулаторна терапия.
 Продължителност на стационарния етап 21дни. Базова стойност на програмата 230 хил. Рубли.
Прадължителността и стойността могат да се променят спрямо индивидуалните потребности и възможности на всеки пациент. Индивидуална програма се съставя след третия ден на диагностиката.
Всички лекарски консултации са безплатни.
По ваша молба превоза от Аерогарата или Жпгарата  безплатен.


След това са телефоните за контакт.
Надявам се да съм ти била полезна. Успех!

# 16
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Здравейте нарко
Стискам Ви палци да успеете да се откажете.Най - трудно е даже не самата абстиненция, а след това, когато стига какато казвате да мернеш някой познат и пак да си почнеш старата песен на нов глас.
На хероин не съм била.С други боклуци съм се тъпкала.Когато реших, че ми е време да спирам, започнах да отлагам надрусването.Всеки път, когато ми се додрусваше си казвах "Айде следващия пъ.Може пък тогава да е по - зле".И така отлагах, отлагах и неусетно започнах да позабравям вкуса на дрогата.Това бих Ви посъветвала - отлагайте надрусването за следващият път.Аз отлагам за следващият път вече пета година и се чувствам добре, въпреки, че понякога глупости миминават през главата.Обърнете се към религията(каквато и да е) - това също дава стимул да продължите напред.
Стискам палци да успеете да се измъкнете от гадната дупка на дрогата.То за спиране спира се - или доброволно или по - вторият начин.Надявам се за Вас да е дошло времето за доброволното спиране  bouquet

# 17
  • Мнения: 340
Нарко, понеже цената е много важна, да допълня, 4е за 21 дена ле4ение ще платиш поне 230,000 рубли, което е равно на 12,000 лева.  Тъй като това е базова цена, предполагам, 4е реалната цена ще е малко пове4е.

Успех  Hug Hug

Защо не потърсиш и някаква виртуална група за взаимопомощ?  Де да знам, може да ти помогне сам да се справиш...

# 18
Благодаря ви за превода.Само не разбрах тази цена е за 21 дни или 12 месечно лечение както го е превела Eona.?12 000 не са малко,аз ги нямам тия пари,родителите ми биха дали,стига наистина да има ефект.Даже майка ми е разбрала за този доктор и ме накара да ровя.Но как да съм 100% сигурен,че наистина ще забравя що е това хероин?Вече съм обезнадежден.... Tired

# 19
Сиси Боата,вярвай ми пробвал съм вече по всякакъв начин да спра,спирам за няколко месеца и пак започвам.Лежал съм в психиатрии,ходил съм в комуни,нищо не ми помогнало до момента...

# 20
  • Мнения: 340
Малко е двусмислено.  Но може би наистина цялата програма е 12 хил, а не само 3те седмици стационарно лечение.  21 дена ще си в клиниката, а 12 месеца после ще си си вкъщи, но може би ще трябва да ходиш на консултации или ще ти пращат лекарства, не знам.  Все пак ако ще трябва да ходиш на консултации до Белград, това също са разходи.  Трябва допълнително да се пита. 

Моят руски не е много добър, но ако няма някоя рускоговоряща мама да се включи, ще се опитам аз да ти го напиша имейла.

# 21
  • Мнения: 2 759
                      Я, чувствам се излишна - всичко сте разнищили вече... Нарко, само не губи надежда, виждала съм момичета, които са спрели и са чисти поне по 1-2-3 години... За съжаление отдавна им нямам координатите, но съм убедена, че ако имаш подходящите стимули и семейството те подкрепя - ще се справиш   Hug. Едната от мацките ги беше спряла заради детенцето си. Не знам какво се беше случило, но само като се сетеше за нещо и и се сменяше погледа. Беше твърда, че няма да го направи повече. Така и никога не посмях да я попитам...

# 22
  • Мнения: 2 082
нарко ,какво те кара да почваш пак с наркотиците.каква е причината за да не можеш да се откажеш при положение ,че виждам желание в теб.обясни как стоят нещата.защо започваш пак....?какво не достига-воля ли?това за религията също не  е лоша идея

# 23
  • Мнения: 740
От това ,което прочетох разбирам ,че стационарното лечение е 21 дни ,а целия курс на програмата е 12 месеца ,през които има лекарства, наблюдение и терапия. Не се споменава дали трябва да си там или може и вкъщи.

# 24
  • Мнения: 740
Определено съм на мнение ,че ако наистина искаш нещо силно то можеш и сам да го постигнеш и без някакви институции, лекари и т. н.
Успех! newsm10

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
Определено съм на мнение ,че ако наистина искаш нещо силно то можеш и сам да го постигнеш и без някакви институции, лекари и т. н.
Успех! newsm10

Страхувам се, че това при наркотичната зависимост не е възможно Sad

# 26
  • Мнения: 740
Всичко е възможно стига да искаш! yesЗнам го от личен опит!

# 27
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Страхувам се, че това при наркотичната зависимост не е възможно Sad
Всичко е възможно стига да искаш! yesЗнам го от личен опит!
И аз така Peace

# 28
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
От това ,което прочетох разбирам ,че стационарното лечение е 21 дни ,а целия курс на програмата е 12 месеца ,през които има лекарства, наблюдение и терапия. Не се споменава дали трябва да си там или може и вкъщи.

И според мен цената е за дванайсетте месеца, но наистина е написано малко двусмислено. Ако нещо искаш да ги питаш, пиши ни какво точно е и ще го преведем, та да те разберат.

Успех ти желая в борбата и не забравяй, че най-големият смисъл е заради детето! То има нужда от читав баща.

# 29
 :roll:injektiraj si buskolizin vav vencite mevdu zubite i nqma da si zavisim. Heroina e kato apetitna vuzbuda, kara òveka vse neshto da vkarva  v organizma, kato zapochne ot biberonata.

Общи условия

Активация на акаунт