Отговори
  • Мнения: 19 268
Вчера хванах репортажа към края и съм потресена какви неща са се случвали там.
Как може никой да не е забелязал и да не е взел мерки? Защо чак сега се разкриват случаите?
Децата, които са оцелели, явно са мълчали от страх.

# 1
  • Мнения: 642
Не съм гледала. За какво става въпрос? Някой от персонала ли е убивал или ... ?

# 2
  • Мнения: 19 268
В  дом за сираци в Джърси са се гаврили години наред с децата. Имало е някакво подземие, където са ги затваряли и тормозели. Децата са били системно изнасилвани от персонала и от други деца. Жената, която интервюирана в новините, каза, че е била упоявана и после изнасилвана. Казвали са й, че е сънувала. Преди години някакъв министър на здравеопазването е насочил вниманието към дома, но са го накарали да си подаде оставката.
Ето една статия на български http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1166922

# 3
  • Мнения: 1 111
 Значи имало и по-лошо от Могилино.
 В цял свят стават подобни неща, не съм изненадана, нито шокирана.

# 4
  • Мнения: 1 045
Гледах и направо останах потресена  Shocked Как толкова време никой не се е усъмнил при факта , че толкова деца са изчезвали просто недоумявам  Rolling Eyes Дано е останал някой от тия изроди жив , че да си изтърпи някакво наказание макар и 100 годишен  Close

# 5
  • Мнения: 2 563
Значи имало и по-лошо от Могилино.
 В цял свят стават подобни неща, не съм изненадана, нито шокирана.

О, сексуалното насилие в Могилино просто още не е излязло наяве.

Сега в Англия ще има разследване, съд, обезщетение. Което в случая Могилино няма да има.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 402
Настръхнах като четох статията в интернет и адски много ми напомни за един филм с Робърт Дениро в който той беше пастор и 4 момчета бяха тормозени сексуално и психически и т.н. ... лошото в случая е че това си е реалност.... ПОТРЕСЕНА съм, в такива моменти се питам, как може да сме толкова жестокии хората, що за изверги са се гаврили с децата????

# 7
  • Мнения: 6 991
Настръхнах като четох статията в интернет и адски много ми напомни за един филм с Робърт Дениро в който той беше пастор и 4 момчета бяха тормозени сексуално и психически и т.н. ... лошото в случая е че това си е реалност.... ПОТРЕСЕНА съм, в такива моменти се питам, как може да сме толкова жестокии хората, що за изверги са се гаврили с децата????
Слийпърс.
И на мен това ми беше първата мисъл.
А от това, което Хиър Ъгейн споменава, направо...не знам как да реагирам, ако се окаже истина ...

# 8
  • Мнения: 3 622
Направо цялата настръхвам  Confused
Егати ужаса

Общи условия

Активация на акаунт