БЕБЕТА ЮНИ 22 :-)

  • 11 055
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Добро утро момичета!!! Hug
Бързам да пиша,че да излезна навън.Това хубаво време ме зарежда с положитлни емоции, въпреки нервната ми бременност Confused.То съм чувала,че каквато бременност караш,после такова бебче ще имаш.Много се надявам това да не е вярно или поне да има изключения Praynig,че иначе здраво съм го закъсала... ooooh!

За шофирането.Винаги съм била с колан.Дори когато се возя си го слагам.Моето коремче още не е толкова колямо.За сега не ми пречи,рядко ми стяга колана!Хубавото е ,че аз живея в центара и работата ми е на 10 мин пеш по Раковска.Всичко ми е на близо и колата я паля рядко.Като ми се наложи да свърша някаква работа по далеч или почивните дни. Peace

samimami мерси за темичката!
Отивам да разгледам албумчето Sunglasses

# 16
  • Мнения: 15
Ей...забравих да ви питам дали пиете още фолиева коселина newsm78?Защото моята свърши и незнам дали да си взема от аптеката пак??? newsm78

# 17
  • Мнения: 212
MISHAa   аз лично пих фолиевата киселина до 3 месец и нещо, след това лекарката ми каза че вече няма смисъл и мога да я спра.

# 18
  • Мнения: 588
Здравейте, здравейте още един страхотен ден е навън Mr. Green
Незнам как сте вие но аз имам ужасно проблеми с дишането, почти не ми стига въздух и спя нощем на три възглавници Confused а коремчето ми все още не е кой знае колко голямо. Много се притеснявам как ще се изкарат следващите два месеца  Confused
Иначе гаденето ми напоследък пак взе да се появява Sick вечер и сутрин  Twisted Evil аман тъкмо се бях обнадждила последните два месеца Sunglasses
Не знам за вас но колкото по-малко време остава толкова по-нетърпелива ставам и вече ми се иска да си видя бебчето Grinning
MISHAa аз фолиевата киселина я спрях още 4-тия месец, когато започнах витамините
Хайде всички на разходка, че времето е страхотно -приятен ден  bouquet

# 19
  • по света
  • Мнения: 1 587
здравейте и от мен,
благодаря за новата тема   bouquet
Днес ще правя ехокардиография на бебето за всеки случай да видим и сърцето и после ще пиша Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 2 381
juliana,у спех!  Praynig  Hug
Аз си мислех, че не сте писали цяла сутрин, а вие... Нова тема сте отворили.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 148
 Blushмеслех да напиша "пу, първа" в новата темичка, ама на... спала съм се Hug Здравейте на всички и честита нова темичка, аз да се запиша, че излизам и после ще споделя за мойте прищлючения с бебчо и баткото.
Слънчев и весел, изпълнен с емоции ден ви желая... smile3525

# 22
  • Мнения: 24
ВИКИ127,и аз съм така с дишането мила,направо се задушавам Sad а корема ми е не е кой знае колко голям...
И на мен нещо започна да ми се гади от някой миризми и храни Sad
Блазе ви че излизате момичета,малката е болна и сме си вкъщи.Така ми се иска да я изведа но и аз нещо не съм добре днес.Мотае ми се главата и нямам сили да стоя.Дори сега пия малко кафенце,а тооолкова мразя кафе  Sick
Хайде весел и усмихнат ден и приятна разходка на вси4киии

# 23
  • Мнения: 63
Аз не съм се включвала от петък, но сега ще си наваксам  Mr. Green В събота нали бях на сватба  Joy Много хубаво си изкарахме, само дето много ми се доспа накрая. Хем вечерна сватбата, ама ние станахме в 8 часа  #Crazy и към края вече едва си държах очите отворени. Добре че кумът се представи на ниво и никой не обръщаше внимание на мързеливата кума  hahaha Е, не че не станах да друсна няколко хорца, ама гледах да я давам по-полека да не направя нещо на бебка  Crazy Само се притеснявах за нея, че музиката беше много висока, ама след това като си се прибрахме и тя така щастливо се разигра, че явно и на малката сватбарка й е било весело  Joy

Здравейте момичета!  bouquet

tanita_83 може ли да те попитам как беше облечена на сватбата, защото и на мен ми предстои да съм кума след 20-тина дни и искам да съм с рокля. Но ми е интересно какво е било твоето решение. Предварително ти благодаря!   bouquet Ако има и някоя друга снимка... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 12
  Здравейте момичета! Току що се връщам от преглед и разбрах, че ще имаме момиче  newsm44 . Така че слагайте ми розови гащи. На госпожичката всичко си и е наред и съм много щастлива. Взеха ми кръв и за антитела, защото съм RH(-). В петък ще чакам резултати.
  Сега отивам да дочета какво сте писали!

# 25
  • Мнения: 616
bunnie аз съм навита за водната гимнастика... само че ще е явно от април, понеже засега не ми се очертава нито една събота в София... а и трябва да получа потвърждение от доки че е ок да ходя на басейн с онез неща, дет си ги разкарвам ... аз съм виждала басейна в болницата на Мазнейкова - малък е, плитък е, няма много хора, вероятно ще е и по-чистичък... би трябвало, все пак там ходят хора основно за някакви профилактики...

Катенце, чуден е коланът! Къде го намери? то може и с шал да се направят разни вариации, но коланчето е врЪхтА! хехехе

Мерси самимами за темичките, които пускаш Simple Smile   bouquet

# 26
  • Мнения: 17
Хей, хей, хей, ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и ЧЕСТИТ 3-ТИ МАРТ  на патерици bg
Живи и здрави, много усмихнати и щастливи, с много късмет и здрави, весели бебоци през месец ЮНИ!  thumbsup
samimami, благодарим от сърце за темичката!   bouquet
Аз малко се поизгубих, ама с това хубаво време... отдадохме се със съпругът ми на разходки и покупки...  coolcool (offioly, разбирам те за тези харчелъци... и ние така набъркахме в касичката на една кредитна карта  Mr. Green...)
Ама какво да направя като с мъжо сме си едни авантюристи и като нещо ни хареса и хайде, хоп - купуваме си го, защото ни е кеф!  dance  hugА после - аууу, ми нямаме парички... Голяма работа, все ще се оправим някак си.  thumbsup
Иначе вчера си купих страшно сладка рокличка за горещо време и по-голямо тумбаче...  pregnantЩе я снимам и ще я кача в албума. Само дето е само в черно и бяло, де,  не е някакви летни цветове, но много ми хареса. Една ретро такава се бара, много сладка. Но и тя без пари си беше де, как да не я купя.  Whistling
Сега чакаме да ни дойде новото канапе (ние спим на едно адски удобно и запазено от времето на баба ми  Mr. Green) и сега нямам търпение да дойде, защото ще е по-голямо, по-сладко и по-удобно за порастналото ми тумбаче.  yesyes Иначе ние не правим кой знае какви ремонти, просто защото живеем на квартира.  smile3502 Но ще сложим след 10 дни дограма на едната стая, където ще спим живот и здраве с бебонка, просто защото иначе е много шумно и прашно.
За щастие, вече се сдобихме със столче за кола от едни приятели, кенгуру също ще ни дадат, майка ми е купила количката (практична и евтина) а пък сестрата на мъжо имат  адски много неща (и парички де  Laughing) от двете си дъщери и ще ни дадат много хубаво детско легло почти неизползвано, както и много много дрешки.  coolcool
Аааа, да ви кажа  -  то новото ни канапе още не е дошло, но ние вчера му купихме стенна нощна лампа, която много му отива.  newsm24 Еееей такива, импровизирани на момента покупки обичаме много и двамата със съпругът ми.  yesyes sohappy Сега само си представям как ще светкам с нея през нощта на бебка и ще си я гледам на тази нежна светлина. Ще ви я снимам и нея (че много и се кефя - много е сладурска) и ще я сложа и нея в албумчето.  tongue

Момичета, относно коланите - слагайте си ги (освен пък ако наистина не ви пречат адкси много)! Тези колани не са за красота, а за вашата сигурност. Особено се дразня когато видя как някое дете на задната седалка се мятка от единия прозорец до другия или виси между предните две седалки, а отпред родителите се возят с колани.  #Crazy Те изобщо замислят ли се за сигурността на детето си, или само за своята? Е, моето дете живот и здраве ВИНАГИ ще се вози с колан! Sleeping Beauty, абсолютно права си! Смятам, че както е при вас, така трябва да бъде навсякъде - колани и отпред, и отзад!  smile3513За съжаление тук в България има много идиоти, които изобщо не могат да разберат за какво аджеба са измислени тези колани.   #2gunfire

Честити розови гащи на daniela nikolovaHug

tanita_83, чакаме да сложиш снимки от сватбата! И особено in4oka! Grinning

Хубав и усмихнат ден, момичета!   bouquet

П.С. малИИИИИИИ, извинете мЪ за дългия пост...   Blush

# 27
  • Мнения: 616
 Mr. Green   хехехех, in4oka не се е появила още, значи се възплозва от почивка след първата брачна нощ  Heart Eyes

Айде че да гледаме снимки...  Peace

Аз намислих когато финално купим апартамента (което трябваше вече да е станало!!!) да направя снимки "преди" и "след", за да се раздвам после на промяната... сега в момента наистина изглежда окаяно горкия, но има голям потенциал! зависи само доколко бюджетът ще позволи да го разкрием този потенциал...  Crazy
Харесала съм един бамбуков паркет... ама ще видим.
Хайде, приятна разходка на слънце!

# 28
  • Мнения: 318
Как са вашите изследвания на кръвната захар,защото моя лекар ми пуска някакви изследвания защото уж ми е повишена,моята кр.захар е 5.28ммол/л. При вас как е и някой знае ли колко трябва да е нормалното?
Също са ми завишени и левкоцитите,при вас как е?

# 29
  • Мнения: 24
Рони според мен твоята кръвна захар въобще не е висока.Аз сега незная колко ,но доктора казва 4е ако има нещо обезпокоително ще ми се обади Simple Smile За сега само хемоглобина  ми е нисък.Спомням си ,че при  първата  бременност,захарта ми беше 5,5.
А на теб доктора каво ти казва ,за тея левкоците,по принцип ако са високи говори за някакво възпаление,но може би при бременните да е нормално това .Попитай го.
Но щом не ти е казал нищо,смятам 4е няма за какво да се тервожиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт