първият пост на Елина във форумчето....:)

  • 1 311
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
smile3507  smile3514  smile3534  smile3532  smile3510  newsm68  smile3529  smile3542  newsm63  smile3513  newsm64  newsm74  smile3530  smile3529


е това е...разбирайте го кой както може....аз още го разкодирам...Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 458
smile3501  smile3501  smile3501  newsm10
все добри ги е подбрала Simple Smile
Аз разбирам, че май и се ядат палачинки  Grinning  я пробвай да направиш  Wink
  love001

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ох...и аз искам палачинки...Simple Smile
може да се реша...Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 792
Разбрах го аз детето, от теб се оплаква, то иска да си чете книжки и яде торти, а ти все му пречиш, гредам чак във форума е пуснало оплакване Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 320
Че какъв е проблемът с разкодирането, то е ясно:

Ако съм уморена[smilie=smile3507.gif]  или ядосана smile3514, ако ми се подиграват[smilie=smile3534.gif] или надсмиват[smilie=smile3532.gif], а аз искам да хапна нещо сладко smile3510 и да се забавлявам  newsm68  , научете се[smilie=smile3529.gif]  да не ме безпокоите[smilie=smile3542.gif] !
Не ме строявайте, newsm63   не ме наказвайте smile3513 !
Направете ми палачинки  newsm64  и аз ще съм супер  newsm74  !
Ако не сте го разгадали досега smile3530  - научете го    smile3529!

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хихихиииииии:))) не бееее:)))))
ето какво значи:)

сутрин като ме будят немоем да отлепим.smile3507  след 20-тина минути ми просветва и се протягам[smilie=smile3514.gif]  после започвам да ги правя нашите на маймуни докато ме обличат...особено мама smile3534 голям смях пада... smile3532 в градината все някой има РД и раздават торти...ама аз не обичам и не ги ям...мама неможе да го разбере това, иска да и нося мойте парчета вкъщи...ама не стаа, както си го мисли тя...нищо не разбира тази жена, възрастна е вече..разбираемо е  smile3510 после в градианта правим гимнастика newsm68  учим букви и цифри[smilie=smile3529.gif]  и спим...smile3542  като се приберем в къщи вечер си е лудница  newsm63 нема, нема и току някой ми се скара  smile3513 мнооого обичам палачинки, но мама изяжда повече...после се чуди кантара ли се е развалил или е въпрос на лично отношение това, че не иска да си мръдне стрлката към по-малките цифри... newsm64 абе....готино си живееме newsm74 после идва време за лягане и се преследваме из цялата ни огромна къща като стражари и апаши докато си облека пижамата...но мама винаги ме хваща, щото е чела много за Шерлок като малка......smile3530  пък аз имам цяла купчина любими книжки и ще види тя, като порастна....smile3529


Simple Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))

# 6
  • Мнения: 3 562
Наистина много съдържателно  Laughing
Поздравления  Laughing
Преводите на Мама и Реза са просто супер  Laughing

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Добре, де никое дете ли няма да и отговори, егати....Simple Smile)))
хайде, моля ви....ДЕЦА...изритайте майките си от компутерите...да отидат да сготвят нещо....Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 562
smile3555  smile3531  smile3549  smile3549  smile3549  smile3549  newsm10  newsm06   bigdance2   bigdance2   bigdance2   bigdance2   bigdance2   umbrella   umbrella   food010

# 9
  • Мнения: 3 562
Отговора на Ради в предния пост  Laughing

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
така като гледам живот си живее:) мацки и купони....Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 212
Хе-хе, сладурковци Simple Smile
Рошалче, аз Ради много добре я разбрах... Детето просто иска да ви каже с нейния тати да отидете на дълго, романтично пътешсетвие и да се върнете със специален подарък за нея - две сестрички близначки, че явно му е скучно на детето, иска си другарчета... И тогава вече, след като това стане - тя ви гарантира, че ще настане голям купон вкъщи.... Laughing  Laughing  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 562
Цитат на: ester
Хе-хе, сладурковци Simple Smile
Рошалче, аз Ради много добре я разбрах... Детето просто иска да ви каже с нейния тати да отидете на дълго, романтично пътешсетвие и да се върнете със специален подарък за нея - две сестрички близначки, че явно му е скучно на детето, иска си другарчета... И тогава вече, след като това стане - тя ви гарантира, че ще настане голям купон вкъщи.... Laughing  Laughing  Laughing

Супер превод  Laughing само малко ме притеснява надписа на корабчето - TITANIC  newsm12

# 13
  • Мнения: 2 212
Цитат на: Roshalche

Супер превод  Laughing само малко ме притеснява надписа на корабчето - TITANIC  newsm12

 Grinning Да, ама то това е символично, не трябва да се приема буквално, защото детето сега не е запознато с историята на Титаник... Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 210
Много сте сладки и готини вси4ки. А Reza, нямаш представа колко ти се възхищавам за вси4ко. Стискам ти палци и на цялото семество и най-ве4е на мили4ката Дианка! ЦЕЛУВКИ!!

# 15
  • Мнения: 3 663
ох, много ме развеселихте Simple Smile
чудни сладури с чудни мами Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт