До колко пъти на ден може да ака бебе хранено с АМ ?

  • 2 348
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Та това ми е въпроса.Нормално ли е бебето ми хранено с АМ да ака на почти всяко ядене? newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 Педиатърката още при първото посещение, ми обясни, че веднъж на 3 дни до 10 пъти на ден е нормално, но нека и другите мами да кажат   bouquet

# 2
  • Мнения: 6 029
Моя син беше на АМ и акаше след всяко хранене Mr. Green

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Другите ми дечица също хранени с АМ акаха само по веднъж на ден.А бебо сега ака доста често,е не винаги след всяко хранене,но по няколко пъти на ден.Вече занесохме ако на изследване ,но докато стане готов резултата ми е едно такова свито.

# 4
  • Мнения: 27 524
Педиатърката още при първото посещение, ми обясни, че веднъж на 3 дни до 10 пъти на ден е нормално

Добре го е казала  Peace Моят често стигаше до 8  Grinning

# 5
  • Мнения: 6 029
А на акото има ли му нещо  Grinning В смисъл трябва да е златисто не твърде течно, но не и твърдо.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами мисля,че е нормално.Златисто на цвят.Няма кръв и слуз.Понякога е по-гъсто като каша,понякога е малко по-рядко . newsm78

# 7
  • Мнения: 6 029
Ми според мен няма никакъв проблем  Grinning

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мерси момичета.  Hug Дано. Praynig

# 9
  • Варна
  • Мнения: 366
И моето педи каза ,че трябва до 2 пъти да ака на ден, но моят син си ака по 3-4 пъти на ден. И аз се притеснявам малко, но иначе е "добре" акото .Правихме изследване и всичко е о.к. 

# 10
  • Мнения: 46 492
София акаше преди и след всяко хранене  Crazy т.е. около 14 пъти на ден, едва смогвахме на памперси  Mr. Green
Всичко беше наред иначе.

# 11
  • Мнения: 814
Абсолютно нормално е  Peace!

# 12
  • София
  • Мнения: 572
Та това ми е въпроса.Нормално ли е бебето ми хранено с АМ да ака на почти всяко ядене? newsm78


Емо беше на абсолютно всяко,така дакато не го захраних в 3 мес.

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ние го правим по 1-2 пъти

# 14
  • Мнения: 161
Таня е стигала до 7-8 пъти на ден,нормално е. Peace

# 15
  • Мнения: 1 032
И моето педи каза ,че трябва до 2 пъти да ака на ден...

Брей и как точно ги изчисляват тез работи. До средата на втория месец и мойта дъщеря акаше след всяко ядене, направо ми взимаше огъня особено с нощните преобувания.

# 16
  • София
  • Мнения: 672
Ами то е идеално бебето да ака след всяко хранене. Не го гледай колко често ака, а какво ака - т.е. каква е консистенцията. Следи да няма разстройство.

Иначе мойто бебе ака по 1-2 пъти на ден, ама е акал и 3 и 4 (ние сме на 5 хранения и ака по-честичко като е похапнал повечко). След 1-вия и до 2-рия месец акаше веднъж на 3 дни - тогава побелях вече...

# 17
  • Мнения: 2 149
Преди да захраня си ходеше по веднъж на ден,но сега от 3 до 5 пъти Laughing

# 18
  • Мнения: 74
моя бепчо ака по 2-3 пъти на ден но се е случвало и след всяко хранене

# 19
  • Мнения: 514
Когато беше само на Ам си имаше постоянен запек и на ден по един път !Сега като включихме по разнообразна храна ака по 2 пъти  понякога и по 3! Peace

# 20
  • Мнения: 76
моят син до към 3м акаше повече от 3 пъти на ден.сега е на 5 и вече е като голям човек след първото хранене ака всеки ден:)

# 21
  • Мнения: 9 973
бебе на 1 мес.-да

пп:ние сме на 6 мес. и акаме на почти всяко ядене

# 22
  • Мнения: 1 049
При нас е стигало до 3-4 пьти на ден, повече не.  Wink

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
в началото през ден, после по 1 път, а сега се случва и по 2 пъти, важна е консистенцията и цвета

# 24
  • Мнения: 4 447
Нормално е разбира се .

 Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 5 709
Нормално е!

Общи условия

Активация на акаунт