Бременност и солариум

  • 3 991
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 555
Че то кое ли в днешно време не е вредно?  newsm78
Като се замислиш... телевизорът, микровълновата, компютърът, какво ли не! Не можем да се предпазим от всичко, нали така?
Пък и учените не знаят от какво се причинява рака, иначе да са му намерили цаката до сега (бисер номер едно на всички времена).
Бременните също трябва да са хубави, нали така. Все пак не може от всичко да се лишаваме, заради някаква си бременност.

# 31
  • Мнения: 1 464
НЕ ми се вярва че има майки за които бремеността е "някаква си" ooooh!а други биха дали живота си за детенце Tired

# 32
Все пак не може от всичко да се лишаваме, заради някаква си бременност.
Искрено те съжалявам..! no

# 33
  • Мнения: 4 555
Сори, ама не можах да се въздържа.
Дано все пак някой да ме разбере правилно, ама като гледам...  Confused

# 34
  • Мнения: 232
Не бих ходила! Naughty

 Все пак не може от всичко да се лишаваме, заради някаква си бременност.
Колко жалко,мила че мислиш така!!!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
по препоръка на лекаря спрях солариума като забременях - не съм чела нищо по темата, просто я послушах  Peace
и аз така  Peace

# 36
  • Мнения: 2 132
Че той си е вреден и без да си бременна..

# 37
  • Мнения: 2 674
За съжаление трябва да се лишим от някои разкрасителни процедури през този период Cry колкото и да е тъжно,но е за добро!Не рискувай-това е моя съвет!Успех  Peace
!

от кои разкрасителни процедури трябва да се лишиме? би ли конкретизирала?
и не ми казвай,че не може да се постригваш и боядисваш, щото това са глупости!

 Рязане на нокти(суеверие),постригване(суеверие),боядисване(химикали),солариум(облъчване).

# 38
  • Мнения: 363


 Рязане на нокти(суеверие),постригване(суеверие),боядисване(химикали),солариум(облъчване).

ноктите не си режа - имам прекрасен маникюр, на който смятам да се радвам докато родя
подстригването също не си го спестявам - ужасна е гледката на цъфтящата коса
косата ми е сиворуса, нали се сещаш, ако не се боядисвам 9 месеца, на какво ше заприличам
и така се чувствам ужасно от разплутото си тяло, макар че съм качила само 4кг
остава и като удовище да ес понеса по улиците

# 39
  • Мнения: 65
Аз определено бих се въздържала да ходя на солариум, ако искаш тен има козметика с която да постигнеш този ефект. Е, не е същото, но ще ти свърши работа Peace Здравето на бебчо е НАЙ-ВАЖНОТО и най-малко съмнение да има че е вредно, а за солариума не са едно и две, кой би рискувал, аз лично никога.

# 40
  • София
  • Мнения: 928
Не бих ходила на солариум  Naughty

Бременните също трябва да са хубави, нали така. Все пак не може от всичко да се лишаваме, заради някаква си бременност.
Все пак става въпрос за 9 месеца.

# 41
  • Мнения: 514
Това че си бременна те прави хубава!!! Heart Eyes Heart Eyes
Ходенето на солариум не е кой знае какво за да рискуваш здравето на собственото си дете!!!Лично аз никога не бих отишла в такова положение!!!!!!!!!!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз ходех преди да забременея, но когато забременях реших, че няма да поема риска и спрях - все пак са си лъчи!  Thinking

# 43
  • Мнения: 3 695
Не съм ходила през бремеността и не бих.  Peace
Като се замисля и като не бременна не бих ходила вече.  Naughty

# 44
  • Мнения: 173
Че той си е вреден и без да си бременна..
Никога не съм ходила на солариум,няма и да отида.

Общи условия

Активация на акаунт