Добър кардиолог за възрастен във Варна???

  • 236 580
  • 232
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 777
Д-р Ели Колева преди 3г разполагаше с ехокардиограф, предполагам и сега работи с него. Не знам дали работи със ЗК, а и телефоните ги затрих някъде, а сега ми трябват...

# 136
  • Мнения: 17
здравейте интересуваме колко струва преглед, ехография е ЕКК при доктор Явор Пейчев в Света Марина, казани, че цените са съгласно ценоразписа на клиниката но никаде не открих такъв на страницата им.

# 137
  • Мнения: 46
Идете и питайите направо на регистратурата на болницата.  Simple Smile

# 138
  • Варна
  • Мнения: 631
Здравейте,
само да отбележа, че МЦ "Хипократ" се намира в офис сграда на ул.Тролейна №2. Срещу цирковата площадка. Посока кварталите, като се слезе на спирката на "Тих труд" трябва да се върнете около 50 метра назад. Няма начин да не намерите сграда. На фасадата и има надпис "Чернев клима".

А телефон 500-030 актуален ли е?

# 139
  • Мнения: 2 898
МЦ Хипократ не е ли в Дом Mладост? Точно това беше телефонът там.

# 140
  • Мнения: X
МЦ Хипократ не е ли в Дом Mладост? Точно това беше телефонът там.
Не вече, от известно време се премести, където ilka е обяснила  Peace
 А ти си писала на предната стрница, че Кардиологията в Окръжна болница е на светлинни години, от тази в Терапията, но не разбирам в чия полза? Извинявай за глупавия въпрос, но коя е по-добра-тази в Окръжна или в Терапията  Embarassed?

# 141
  • Мнения: 2 898
Емма, благодаря. Откакто мъжът ми е опериран не сме ходили в този център. Колкото до другото, изказването ми е в полза на терапията. Ако те интересува, мога да се обоснова.

# 142
  • Мнения: X
Да, би ми било полезно да споделиш мнението си (стига да имаш време), въпреки, че поне за сега не ни се налага да ползваме услугите на която и да е Кардиология. Баща ми има сърдечна операция и покрай него се интересувам от всичко в тази област, че не се знае кога от къде ще ти дойде  Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 2 898
Писах ти на лични.

# 144
  • Мнения: 0
Здравейте!На 23 юни д-р Панайотов и екипа му направиха  байпас на майка ми ,но вече месец и 1 седмица и все още е в кардиохирургия на 8 етаж .Понеже е диабетичка и от раната и изтича някаква течност сложиха и апарат,който източва течността .След две седмици д- р Панайотов обработи раната и заши ,но на третия ден пак почна да тече!Пак ще и слагат този апарат !Милата ми майчица има ужасни болки,а аз не мога да се срещна с д-р Панайотов ни на живо ,ни по телефона !Като го потърся по служебния телефон ми казват че е на операция ,а като поискам GSM не ми дават номера му !А аз нямам възможност да чакам пред операционната ,защото не съм от Варненски окръг и се движа с патерица!А искам да направя всичко  за майка ми ,дори ако трябва да не е по силите ми !Какво да направя да спя пред операционната ли за да се срещна с д-р Панайотов и  той да ми даде нужните обяснения на,които мисля ,че имам право !?

# 145
  • Мнения: 2 898
Здравейте! Д-р Панайотов оперира мъжа ми и смея да твърдя, че е много кадърен и отговорен човек. Но и много зает, знам от личен опит. Няма опция да чакате пред операционната, защото нямате достъп до там. Единственото място, където може да бъде открит е пред вратата на старшата сетра и неговият кабинет. Но той рядко седи там. А кой е лекуващ лекар на майка Ви? Той би трябвало ежедневно да ви дава информация. При нас не е имало никакъв проблем с това. На входа на кардиохирургията имаше посочени часове за даване на информация. Ако това ще Ви помогне, ето имейла на д-р Панайотов:

pl.panayotov@gmail.com

Ето и няколко телефона:
Ст. мед. сестра Йовка Икономова - тел.: ( 052 ) 978 527
- Сектор по реанимация - тел.: ( 052 ) 978 694
- Д-р Георги Попов, началник на операционния и реанимационен сектор - тел.: ( 052 ) 978 691
- Д-р Пламен Панайотов, началник на Клиниката по кардиохирургия - тел.: ( 052 ) 978 600

# 146
  • Мнения: 2 898
viliboss, как се развиха нещата?

# 147
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте, момичета,

Имам направление за кардиолог поради високо кръвно и пулс. Личната ми препоръча Д-р Таня Христова от МЦ Хелиос, в двора на окръжна... Честно казано бях доста ошашкана и не съм много сигурна за името на докторката и името на МЦ... Ще се радвам да чуя всякакви отзиви за нея /аа, и не съм бременна/  Mr. Green

  bouquet

# 148
  • Мнения: 928
Здравейте,
Налага ми се да ползвам услугите на кардиолог и реших да сравня мнения за специалистите, но като видях пост, в който пише за Ели Колева реших да споделя - сестра ми преди време я посещава и да ви кажа че тя не спря да я ползва като опитно зайче.Сестра ми е с хипертония и тя й даваше някакви лекарства, които бяха мостри.Казваше й-пий ги да видим как ще се чувстваш.После й изписа някакви от групата на Берлиприл, от които имаше суха кашлица,а Колева беше изрично уведомена, че някоя съставка й го причинява, но....... и така  докато сестра ми не се отказа да се тормози и да си губи времето.

# 149
  • Варна
  • Мнения: 188
Здравейте!Направо не знам от къде да започна! Sad
Благодаря на всички ви за информацията и съпричастността!  bouquet

Моля ви за актуални координати на доц.Св.Георгиев и на д-р Пенев.
Баба ми лежи с два инсулта и белодробна емболия в Добрич /няма да се впускам в подробности за безхаберието на докторите там/ в неврологично отделение, като само си я препращат от кардиология в неврология и обратно. Кардиология отказва да я приеме защото си "били свършили работата", а от неврология искат да я изписват защото не била за тях, а за кардиология.  #2gunfire
Най-накрая се намери един лекар от неврология, който е посъветвал нашите да се "вдигат" и да тръгват за Варна /защото като цяло била здрав организъм и с един байпас щяло да се оправи положението/ при един от тези двама лекари. Вече направо незнам .. почвам да си мисля че при който и кардиолог да се доберем ще е добре, нямаме никакво време.  newsm45 Моля ви дайте съвети или насоки някакви, направо всичко ми е каша в главата ...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт