бременна съм , а прокървих-помоощ!

  • 6 742
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте,не съм писала скоро.Слава на бога пак съм бременна след аборта,който бях принудена да направя края на лятото с диагноза "мисед аборшън" .До тук всичко е добре, докато отново не прокървих, в момента ми бият Прегнил и пия Дуфастан и лежа по цял ден, правиме възможното за да задържа детето си , но съм много уплашена.Не съм казала на никой,знаем само аз и мъжа ми ,даже и родителите ми не -не смея да им кажа и да се радвам, да не се повтори пак кошмара ми !
моля , ако някой го е преживал да ми пише,имам нужда да споделя с някого ,молете се за мен и детето ми ! baby_neutral

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Моля се, дано да износиш живо и здраво бебче.
 Hug

# 2
  • Мнения: 104
Най-важното е да лежиш, ставай само до тоалетна. Но не трябва ли да си в болница? Аз също имах такъв проблем в началото на бременността, но лежах в болница. Там със сигурност се лежи и си под наблюдение. Биеха ми и папаверин инжекции. Напълно те разбирам какво ти е и ти съчувствам. Моли се. И ти стискам палци. newsm10 newsm10 newsm10

# 3
  • Мнения: 279
Патенце, само трябва да си спокойна и да не се притесняваш Hug
Аз имах мисед преди година и сега съм бременна пак. Точно като теб прокървих. В самото начало, даже кръвоизлив си беше...3 дена лежах в болницата и после в къщи. Много е важно да има кой да ти помага. Аз от страх не ставах от леглото, само до тоалетната..
Сега съм вече 6ти месец и се разхождам по малко. Пази се много и аз вярвам,че всичко ще е наред WinkНе се притеснявай този път...  bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Силно се моля нещата да се оправят възможно най-скоро. Подкрепям казаното дотук - ставай единствено до тоалетна.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мисли позитивно , почивай си  Hug

Моля за теб и бъдещата ти рожба  Praynig

# 6
  • Мнения: 32
Катенце , а тебе къде и кой лекар те гледа.Аз ходя в болницата на д-р Щерев при ТИМЕВА;Но въобще не ми казаха за оставане в болница !

# 7
  • Мнения: 4 406
повече почивка! стискам палци всичко да е наред!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 706
Почивай повече! Praynig Hug

# 9
  • Мнения: 279
Катенце , а тебе къде и кой лекар те гледа.Аз ходя в болницата на д-р Щерев при ТИМЕВА;Но въобще не ми казаха за оставане в болница !
Аз съм от Бургас, Пате! Ама нека се включат и други мами да те посъветват по специално за София.
Иначе аз съм много доволна от моят лекар, защото той е и специалист по патологичната бременност и много ми помогна...

П.П Не е задължително да оставаш в болница.Там само лежиш и ти бият по 2 инжекции но-шпа. Лежи си в къщи, ако има нещо звънкай на лекаря си...

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Миличка, искренно се надявам този път всички да се оправи и да гушнеш така желаното бебче Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Почивай много, мисли позитивно.
Ние сме с теб Hug

# 11
  • Мнения: 5 228
Първо се успокой и се опитай да мислиш позитивно, колкото и да ти е трудно. Аз имам един аборт, след него почти веднага забременях и в началото на четвъртия месец прокървих. Много се бях шашнала, пих разни неща, не си ги спомням вече всичките, но едно от тях беше Магнезий. До края на бременността много се пазех, основно почивка, хубави емоции и всичко беше наред.
През цялото време бях с контракции и когато влязох в деветия месец и се успокоих, че вече няма проблеми, спряха и контракции, и чудо.  Laughing Тогава разбрах колко важно е наистина да бъдеш спокойна, да мислиш хубави неща и да не се притесняваш твърде много.
Аз съм много благодарна на д-р Велев, благодарение на него запазих бебето ми. Тогава той беше шеф на отделението Патологична бремененност в Шейново, но вече не работи там, май само в частния си кабинет. Ако искаш, ще ти изпратя телефона му. 

# 12
  • Мнения: 434
Катенце , а тебе къде и кой лекар те гледа.Аз ходя в болницата на д-р Щерев при ТИМЕВА;Но въобще не ми казаха за оставане в болница !

След първият ми мисед смених лекаря си и отидох при д-р Тимева. Аз лично съм много доволна от нея от Щерев и от клиниката. Силно вярвам на тази докторка и тя ми помогна да родя едно здраво и красиво бебче:)

Дано имаш същият успех Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Моля се за теб и малкото съкровище! Дано всичко бъде наред!!!  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 50
Мисли позитивно , почивай си  Hug

Моля за теб и бъдещата ти рожба  Praynig
newsm10 Почивка!!!

Общи условия

Активация на акаунт