Изумена съм от отношението на свекърва ми ...

  • 5 856
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Човек трябва да бъде достатъчно голям,за да признае грешките си,достатъчно умен,за да спечели от тях,и достатъчно силен,за да ги поправи!

sibille -Ето ти си си отговорила но въпроса който задаваш.
На празници просто и кажи едно благодаря и обичам те.По хубав подарък не може да и поднесеш от този.Даже и дума няма да може да каже .
Снощи прочетох в темата "Благодаря ти мамо"какво е написала дъщеря ми там.Вярвате ли че плаках 1ч от щастие и радост.Това е най -хубавият подарък който съм получавала някога.
А представяш ли си това да ти го каже снаха.
Най скъпият подарък да и подариш не струва нищо пред искрените и мили думи.

# 46
  • Мнения: 409
Не си спомням къде бях чела, че да подаряваш нечакани подаръци е удоволствие, но да приемаш такива е изкуство. Радвай се на добрите ви отношения и отмини инцидента с подаръка, като една истинска дама.
newsm10
Аз престанах да обръщам внимание на родата и приятелите, кой ми е благодарил и кой се е зарадвал на подаръка ми. Подаръци правя заради емоциите в себе си, не заради реакциите на другите - не всички умеят да се радват на подаръци както аз очаквам Peace Ето пример за реакции:  Правя дигитални сладурски рамки и за приятелки, съседки и роднини, едни се обаждат щастливи веднага, други са трогнати и плачат по телефона, а други си мълчат все едно нищо не са получили по mail-a. Разни хора, разни характери  Wink  Важното е да се уважаваме Peace
За другите дреболии е прекалено кратък живота да се занимаваме, по-добре да отделим още време и да си поиграем с децата Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 6 167
Нямам идея какво може да е провокирало такова държание,но съм много засегната. #Cussing out[/b]

Може да няма пари да ти върне жеста, затова е реагирала бурно.
Ако преди това си е смятала сметката за парно си й дошла в повечко.
Сигурно има намесени и хормони.

# 48
  • Мнения: 408
Навлизането й в критическата, най-вероятно.
Не се ядосвай, най-вероятно ще се обади, за да ти се извини, след като казваш, че иначе е свестна.


и аз така мисля Hug

# 49
  • Мнения: 474
Очаквах да прочета поредното оплюване на създанието свакърва.  Това са бели кахъри, не търси под вола теле.Може просто жената да е в цикъл или да я тресе критическата, може да е била ядосана и неволно да си го е изкарала върху вас.Когато се успокои просто я попитай защо е реагирала така.
Peace Peace Peace Peace

# 50
  • Мнения: 1 243
На жената просто може да и е станало неудобно,ако тя не се е подготвила с подарък за теб и затова да е реагирала така - като самозащита! Не я съдете толкова строго,още повече, че досега сте имали доколкото разбирам нормални взаимоотношения. Продължавай да и купуваш подаръци,ако реагира така и занапред, тогава му мисли Wink

Общи условия

Активация на акаунт