Осми март наближава, през АПРИЛ ще стана горда мама!!!

  • 15 117
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 912
Момичета, здравейте, виждам че държите фронта, браво-а кои са родилите?  bouquet

# 31
  • Мнения: 4 302
а иначе гледам, че ги няма имената на бебетата на мама Слончетка - момченцето се казва Панайот, а момиченцето се казва Михаела като мене Simple Smile



Ей, голямо сте ЦРУ!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

msbilt, вчера те мислих и се надявам да си се възстановила поне физически Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 242
Поздрави за Aquariel  Hug   bouquet и за хубавата темичка.
 Теди честит ти рожденник да ти е жив и здрав и много много да се обичате и да се слушате.
 Тия доктори явно са се побъркали нещо,ама малко ни остана .
И добре дошла на новата мама  Hug
 Аз пък днес такава разходка си спретнах,че едвам дишах накрая ,ама сега отивам и аз да готвяяяя-най -трудно ми е да измислям какво иначе не ми е проблем,ама с измислянетоооо-страшна работа  newsm78
 За срещата аз съм за,както винаги ,ама давайте да се организираме най-накрая!

# 33
  • Мнения: 200
Барби готово, написах че чакаш първо и имената на първите ни близначета  Heart Eyes
msbilt радвам се че ни следиш, и аз си мисля за теб и се надявам да си добре  Hug
Родилите са СЛАДКА МАМА и Слончетка, на първата страничка има подробности  Grinning

# 34
  • Мнения: 54
Дидмора - давай да огласяваме среща с ден и час и да пуснем запитване колко мами ще дойдат!
Може би просто някой трябва да вземе инициативата в свои ръце и срещата ще се получи.

# 35
  • Мнения: 912
Благодаря, държа се, втурнала съм се през глава в хиляди други ангажименти...но с наближаването на месец април болката ми отново се засилва.... Както и да е, да не ви натъжавам, че е неуместно-радвам се на моето момиченце и в малкото моменти, които имаме заедно.
Значи Дари на Сладка Мама се държи, браво на малкото геройче и на мама Слончетка, която я е сполетяло двойното щастие- близанци момче и момиче. Да сте живи и здрави и възможно най-леко бремнеене докрая. Днес се роди момченцето и на една моя колежка и съм много щастлива за нея!!!! Hug  bouquet Heart Eyes

# 36
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
roska_ps стискай още малко, ти видя хубавите условия при вас и бебчо иска да излиза вече. И аз съм като теб, но от доста време - едвам се помръдвам от постоянни контракции и гледам колкото се може повече да лежа, ама с инат ще дочакаме нашите бебчовци да са рогати овнета.

arodoet2 честит ти рожденник  newsm59

msbilt радвам се, че ни навестяваш, много силни  Hug

Добре дошла на новата мама Prenerova

# 37
  • Мнения: 479
Привет в новата темичка!

И аз само наминавам с отчет: днес посетих доки за запис на тоновете, които, слава богу, бяха нормални. Но пък от известно време съм ужасно подута - ръцете и краката ми са неузнаваеми, особено стъпалата, които и сутрин, и обед, и вечер, независимо в каква поза съм била, са огромни. Вече в обувките ми не се побират  Sick Казах аз на док и той ми назначи изследване на кръв (алб. и белтък), макар аз да мислех, че е редно урина да дам???  Thinking Утре резултатите ще са готови (дано всичко е наред ooooh!).

А инак все още се чувствам много добре, като се разхождам. Всъщност май така се чувствам единствено добре, защото в леглото вече не мога да си намеря място.

Аз поизпрах вече дрешоците, ама ги прибрах негладени  Embarassed. Ще трябва да се накарам тия дни да ги изгладя. Но все още ме чакат прозорците   Tired, а толкова се чувсвам без сили напоследък, че не знам...

# 38
  • Мнения: 269
msbilt, често си мисля за теб.
чакам скоро хубави новини.  УСПЕХ    Hug

# 39
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честита ни нова темичка Aquariel Браво Hug  bouquet
Много ви благодаря за сърдечните пожелания  Hug
Браво за хубавите новини от прегледите на Барби и Верчо. Барби аз като съм в София живея в Овча купел , а иначе уча в НБУ , но късно се разбрахме аз вече не си ходя ooooh!

# 40
  • Мнения: 60
Здравейте и от мен Simple Smile
И аз да се запиша в новата темичка, която отново е супер   bouquet

ася20, и аз цял ден имах проблеми с форума - написах един дълъг пост и ме изхвърли като исках да го публикувам и се отказах  Confused
днес прекарах самоооо в сън - тая нощ не знам какво ще правя Simple Smile ще ви чета , то е ясно , че вие вечер сте доста активни.

Да ви споделя за моята приятелка, която вчера сложиха на системи заради тоновете на бебето - тая сутрин в 6 ч са я сложили под упойка и със секцио се е сдобила със здраво момченце Мартин  Hug 

това е засега....
много прегръдки от мен  Hug

# 41
  • Мнения: 3 116
Честита двойна радост на Слончетка   bouquet Hug  bouquet

Да са ви живи и здрави бебоците и скоро да си ги приберете вкъщи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Кали, честит ти племенник Simple Smile Да ви е жив и здрав бебо Максим Simple Smile

Момичета, аз тези дни прекалих с чистенето (то не беше двор, не беше апартамент, не бяха пустите му прозорци) и днес си докарах едни прекрасни контракции с болки. Седя си аз сега вкъщи и чакам да видя какво ще се случва, но дано бебо остане още десетина дни в коремчето че да вляза в 9 месец.

Много много целувки и нека постоят бебоците още малко на топло в коремчетата  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 242
И така първо предложение ЗА СРЕЩА В СОФИЯ:
  ВТОРНИК- 11.03 - 13.00 Часа - МЯСТО площад СЛАВЕЙКОВ (да кажем фонтана)и след това да отидем в Уго или Дивака
 Всичко търпи корекция,стига да дойдат възможно повече мами  Hug
 Чакам други предложения или потвърждение за присъствие  Hug
Тодоранче на мен ми иска само урина,според мен само там може да се види ако има проблем с отоците,аз от месец и нещо забравих как ми изглеждаха глезените,а за обувките някой ваобще не ги закопчавам ,а другите са много широки ботущи в горната част.Питай все пак,защото ако има албумин ще се види в пикото,ама то си ни тежи вече няма как да не отичаме,а и вчера в този саит на кенгуру(някой го беше пуснал )пишеше ,че преди раждане така или иначе ще се освободим от вода,която задържаме.  Simple Smile

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееех, как ме е яд, че няма да мога да дойда на срещата в София........  Sad
Тогава май ще работя все още........  Cry

# 44
  • Мнения: 100
Олееееееее,аз пак съм изтървала!!! ooooh!
Слончетка,честито за голямата новина!Да са ти живи и здрави малките бебоци и много,много радост да ти носят!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт