Дали да се смени името на форума?!

  • 2 989
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мисля, че не ме разбирате - неговоря за засягане. Иначе нямаше изобщо да идвам във форума на бГ мама. Става въпрос, че има страхотни идеи тук в този форум. Ето на аз се заинтригувах от тези за целулита и за НВД, и за още куп други идеи.
Просто защото съм споделяла съветите от тук с момичета от Проблемно и установявам, че никоя не е влизала тук. И си помислих, че ако не пише конкретно че е за бременни и майки, може да има по-голяма посещаемост!!!

Съжалявам много за тази тема!

Всичко съм направила с добри намерения!!!

Ще съм благодарна, ако някоя не е съгласна с мен - да го каже кротко, но не да ме изкарва едва ли не малоумна и всяваща смут тук!!!

# 31
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: wassilena

Съжалявам много за тази тема!

Всичко съм направила с добри намерения!!!

Ще съм благодарна, ако някоя не е съгласна с мен - да го каже кротко, но не да ме изкарва едва ли не малоумна и всяваща смут тук!!!

Ей Василена,недей да се засягаШ. Никой не казва ,4е си пуснала анкетата с лоШи намерения Wink Моми4етата просто си казаха мнението и в по голямата 4аст от слу4аите беШе разли4но от твоето Neutral Face Може би някои от тях реагираха малко по_остро,но това не е насо4ено към теб самата. Аз ли4но мисля,4е името на форума не бива да бъде своего рода"забрана" за посеЩаването му. Аз например не съм нито Татко нито Самотен родител,но това не ме възпира да влизам,4ета и пиШа. Не бива да се изолирате,има моми4ета,които живеят в Бг и пиШат и в Родители в 4ужбина. Simple Smile
Бъдете по смели и влизайте безпроблем навсякъде,никой няма да ви изпъди Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Shocked  #Crazy  Shocked Някои хора имат твърде много свободно време да разсъждават по безпредметни казуси.Е, опцията с отделния форум вече оканчателно ме разби Laughing

# 33
  • Мнения: 411
Мисля че името на форума си е много добро и няма нужда да се сменя. Пък и мисля че няма огранияния на това кои да влиза в него и кой да не влиза.
Гласувах с НЕ.

# 34
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Цитат на: Desani
Мисля че името на форума си е много добро и няма нужда да се сменя. Пък и мисля че няма огранияния на това кои да влиза в него и кой да не влиза.
Гласувах с НЕ.


 Абсолютно съм съгласна с Desani ,затова гласувах с Не!

# 35
  • Мнения: 356
Много си е хубаво името на форума. Аз гласувах с НЕ

# 36
  • Мнения: 3 927
Цитат на: wassilena
Просто защото съм споделяла съветите от тук с момичета от Проблемно и установявам, че никоя не е влизала тук. И си помислих, че ако не пише конкретно че е за бременни и майки, може да има по-голяма посещаемост!!!


Ами защо не прелисти малко темите, да видиш, че не става дума само за кореми и стрии Wink  Simple Smile
Нали форумът към бг-мамма беше създаден за взаимопомощ между майки - бъдещи или настоящи?! А я виж сега.....от два-три форумите станаха хиляда и два-три....

Името си е много хубаво. А аз всъщност хич не се имам за красива, ама пак влизам по малко и тук Wink

# 37
  • Мнения: 3 562
Не Sign Exclamation

Цитат на: Зъхи
... Не мисля, че името би попречило на някой да влиза тук!  Rolling Eyes

Точно Sign Exclamation

# 38
  • Мнения: 7 186
Против!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много си е хубаво името. Гласувах с "не". Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 781
Това е нелепо - освен да се смени и името на целия сайт, защото е "БГ мама" Mr. Green

# 41
  • Мнения: 5 468
Аз съм от нямащите претенции... Както и да се казва, пак сме същите образи и така.

# 42
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И според мен няма смисъл.

# 43
  • Мнения: 1 734
Не виждам защо трябва да се сменя. Против!!

# 44
  • Мнения: 177
Цитат на: Valery
Гласувах с Не
намирам го за абсолютно безпредметно.



и аз така

Общи условия

Активация на акаунт