Ще занесете ли цветя на госпожите на 7-ми?

  • 1 710
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 508
Последните седмици мъжът ми я прибира от градина и нищо не са му казвали за тържество  newsm78

Утре няма да носим цветя или бонбони, събрахме пари за подаръци общо от родителите на всички деца - за госпожите и лелята, смятам, че е достатъчно.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Като чета тук по форумите за почти всеки празник се правят тържества. В градината на дъщеря ми се прави един път в годината тържество през пролетта и се приключва с тържествата.

# 32
  • Мнения: 2 865
А смятате ли че поздравителни картички са подходящи вместо цветя, защото и аз съм в размисъл дали да подарявам цветя на 7 -ми. Тържество няма да има.

# 33
  • Мнения: 2 232
Като чета тук по форумите за почти всеки празник се правят тържества. В градината на дъщеря ми се прави един път в годината тържество през пролетта и се приключва с тържествата.

И в нашата, много рядко правят тържества Rolling EyesЗа 8ми Март не са ми казали, че ще имат.На баткото в градината няма да нося нищо  утре.на малкият в градината в която ходи два пъти в седмицата мисля да занеса по един малък подарък на две госпожи, които се занимават с него...

# 34
  • Мнения: 81
При нас ще има тържество ,събра ли сме пари за общи букети и по едно малко подаръци на двете госпожи

# 35
  • софия
  • Мнения: 376
тържество няма да има при нас,все пак утре не е празник,ще помисля още малко,но май и аз няма да взема цветя

Общи условия

Активация на акаунт