Конкурс за грим- 10! Гласувайте!

  • 10 588
  • 237
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Вече е факт и поредният ни конкурс!

Темата е грим  "Синьо кадифе"

Позволено е използването на всички нюанси на синьото, както и използването  на спирала, черен молив, очна линия и бели сенки.
Конкурса този път е анонимен, за да опитаме да избегнем доколкото е възможно пристрастното гласуване Wink

Ето и нашите участнички...

1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

8-

9-

10-

11-

Подкрепете своя фаворит сега!!!

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 18:40 от valkata78

# 1
# 2
  • Мнения: 35 951
подкрепям Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 617
Харесах си три учаснички.Отдавам се на размисъл   Thinking

# 4
  • Мнения: 10 758
само си правя записче, после ще гласувам, че сега отивам да го ям Mr. Green

# 5
  • Мнения: 472
Гласувах  Hug

# 6
  • Мнения: 2 229
5 ми харесва най-много!  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 152
НОМЕР 5
страхотен грим и очи Heart Eyes

номер 6 също много ми хареса Simple Smile

# 8
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
От пръв поглед харесах 10 Crazy Ще викам милото да помага.

ПП. Вале, поздравления за чудесното оформление  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 282
Номер 5 е моят фаворит. Много красив грим!  Hug

# 10
  • Мнения: 1 027
Номер 5 и 6, но най-вече 5 и веждите са прекрасни  Wink

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 08:42 от Nadeto

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
За сега само ще се запиша

# 12
  • Мнения: 2 172
Позволен ли е Фотошопа?Защото ми се струва,че номер 11 определено е използвал такъв във втората снимка,не е особено честно според мен  Thinking

# 13
  • Мнения: 374
много ме е яд понеже не можах да гласувам за №9 тъй като гримът е страхотно нанесен обаче спиралата е много зле натрупана особено долу.надявам се да не ми се разсърди гримът и е много добър
а при номер 5 много ми хареса прецезността на нанасянето на очната линия

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Гласувах! Hug
Но все пак се разбира кои очи на кого са! Hug

# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Позволен ли е Фотошопа?Защото ми се струва,че номер 11 определено е използвал такъв във втората снимка,не е особено честно според мен  Thinking

Номер 11 е предупредена лично от мен още когато качи предните снимки, че използването на програми не е позволено, но тя каза, че просто апарата й прави такива ярки снимки Rolling Eyes

# 16
Позволен ли е Фотошопа?Защото ми се струва,че номер 11 определено е използвал такъв във втората снимка,не е особено честно според мен  Thinking

Не виждам да е ползван фотошоп.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 172
Е..сега..позволете ми да разбирам малко от фотошоп,мъжът ми работи с тази програма и мнгоо добре знае какво може и как изглейда една обработвана снимка  ooooh! Да не говорим,че вече е прибягвала до подобна техника  Thinking

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Е..сега..позволете ми да разбирам малко от фотошоп,мъжът ми работи с тази програма и мнгоо добре знае какво може и как изглейда една обработвана снимка  ooooh! Да не говорим,че вече е прибягвала до подобна техника  Thinking

Позволи ми и аз да разбирам и то не малко от фотошоп и повярвай ми ако се нагримираш с фотошоп стои като нарисувано, колкото и да го изпипваш така, че участничката трябва да е факир за да се е гримирала така. В най-лошият случай може да е пипала контраста, но само тя си знае...

# 19
  • Мнения: 3 459
5 и 10 номер ми харесват най-много  Peace

# 20
  • Мнения: X
Доста е трудно да се твърди със сигурност дали е ползван фотошоп, да не говорим, че снимката е малка и е само на едно око.
Аз мисля, че в този случай няма фотошоп.   Peace

Забравих да кажа, гласувах за номера 9 и 11, страхотни сте.    bouquet 

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 12:52 от Анонимен

# 21
  • София
  • Мнения: 114
 И аз гласувах, но не казвам за кой!smile3534

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Нека да не почваме пак с караниците
Не минава конкурс без това  Sick

# 23
  • Мнения: 487
Гласувах за номер 5 и още някой........ Mr. Green

# 24
  • Мнения: 573
номер 8 и 9 най- ми допаднаха Peace

# 25
  • Мнения: 893
5 и 11...
Чудех се за 9, ама ужасно спластени мигли...и не ми казвайте, че било кукленски ефект...кукленския е, гъсти, дълги, подредени...не слепени!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 480
2 и 10.

# 27
  • Мнения: 2 152
5 и 11...
Чудех се за 9, ама ужасно спластени мигли...и не ми казвайте, че било кукленски ефект...кукленския е, гъсти, дълги, подредени...не слепени!


Напълно те подкрепям, точно заради това не гласувах и за номер 11, също са доста сплъстени миглите според мен и спиралата е в повечко

# 28
# 29
  • Мнения: 893
5 и 11...
Чудех се за 9, ама ужасно спластени мигли...и не ми казвайте, че било кукленски ефект...кукленския е, гъсти, дълги, подредени...не слепени!


Напълно те подкрепям, точно заради това не гласувах и за номер 11, също са доста сплъстени миглите според мен и спиралата е в повечко

Да, права си, но 11 е по - добре..а и само тез ми допаднаха... Peace

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Гласувах за............ Peace

# 31
  • Мнения: 210
9 и 10, въпреки че на 9 спиралата наистина е в повече и стои много неприятно..  Confused но тя май така си я слаго по принцип Wink

# 32
  • Мнения: 2 829
гласувах Peace

# 33
  • Мнения: 1 432
Номер 6

# 34
  • Мнения: 19 289
номер 5 и 9 са моите фаворити  Heart Eyes

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
След дълги колебания, гласувах за 9 и 11 Peace
На 9 наистина спиралата й е в повече, но пък сенките са толкова добре нанесени, че не можах да го пренебрегна.

Точно тези двете мацки не ги познах, но ако 11 е тази, за която си мисля, вече сме виждали, че апаратът й наистина прави такива ярки снимки. Wink  Не виждам ФШ Naughty

Харесват ми още 1, 5, 6, 8 и 10. Flutter
Браво, момичета! Peace

# 36
  • Мнения: 2 172
Мне,Маги,просто този път ми е доста стара спиралата и не можаха да станат както трябва  Sad ,може би трябваше да си взема нова,но нямах излизане,съжалявам.Но все пак гримът е "синьо кадефе" и акцента си пада върху способността за нюансиране на синия цвят,умението за преливане на цветовете и разбира се оформление на сенките.Мисля,че в конкретната тема миглите не са решаващ фактор,те са просто за рамка,но не би трябвало да влияят върху  заглавието на темата  Thinking

# 37
  • Мнения: 210
elfi4ka, както казах въпреки миглите гласувах.. НО не съм съгласна,че миглите не са от значение..те винаги са. И другите конкурси,както и да са се казвали пак се е имало предвид начина на нанасяне и на сенките и на пудри и т.н., но  и на спиралата.
Съгласи се,че е така Peace

# 38
аз гласувам за 11 тои е супер.

# 39
  • Мнения: 893
Мне,Маги,просто този път ми е доста стара спиралата и не можаха да станат както трябва  Sad ,може би трябваше да си взема нова,но нямах излизане,съжалявам.Но все пак гримът е "синьо кадефе" и акцента си пада върху способността за нюансиране на синия цвят,умението за преливане на цветовете и разбира се оформление на сенките.Мисля,че в конкретната тема миглите не са решаващ фактор,те са просто за рамка,но не би трябвало да влияят върху  заглавието на темата  Thinking

Това беше нагло...Конкурса се опитва да наложи анонимност! ooooh!

# 40
  • Мнения: 1 668
5 и 9  Heart Eyes
Успех!!!  bouquet

# 41
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Мисля,че в конкретната тема миглите не са решаващ фактор,те са просто за рамка,но не би трябвало да влияят върху  заглавието на темата  Thinking
Не би трябвало, но влияят Confused
Влияят цветът и формата на очите, веждите, кожата, качеството на снимките дори Peace Всичко влияе и е добре участничките да го знаят и да го имат предвид.
От скромния си опит го знам Wink

# 42
  • Мнения: 2 152
аз гласувам за 11 тои е супер.

aми това Grinning

явно номер 11  се е регистрирал и гласувал за себе си -  Joy

щом всички искахте толкова много анонимност, нека да я спазвате  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 668
Номер 11 определено е минал с пилота Laughing

# 44
  • Мнения: 2 152
определено Laughing

# 45
# 46
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
От мен по един глас  за №5 и №9

# 47
  • Мнения: 1 941
Гласувах за номер 5, въпреки, че 9 ми харесва повече. Но, ми се искаше да видя и двете очи  Naughty Иначе спиралата не ме притеснява, на мен точно такава ми харесва ...
И на номер 7 да кажа - първо сенките, после очната линия и накрая спирала. А не в обратния ред  Joy

# 48
# 49
# 50
  • Мнения: 3 050
Гласувам за номер 9, много се колебах защото не харесвам такъв тип гримиране на миглите, независимо причината Peace можеше дори да се сложи само един пласт, извити преди това и да стои много по-добре Peace Но след като прегледах всички снимки се върнах пак на този номер, защото самото гримиране на очите-преливането на сенките и цветовете много ми хареса. Браво!! Това си е мое мнение, не разбирам много но пък гласувам  Mr. Green
за номер 11 не мога да кажа 100 % дали е с ФШ, но щом имам малки съмнения и аз -предпочитам да не гласувам  Peace

# 51
  • Мнения: 163
Гласувах за номер 6 и 8 smile3525
Номер 9 и 11 са ми някак неестествени.

# 52
  • София
  • Мнения: 202
Гласувах за 6 и 8,определено те ми харесаха като грим и изразителност на погледа.Всичко останало е натрапчиво като цвят и на повечето не им отива на очите  ,поне за мен не харесвам тежък грим  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 4 966
Исках да гласувам за номер 5,но в по-близък план видях,че са използвани изкуствени мигли,и не са сложени добре,ами направо са откъснати и това дразни окото.
За това няма да гласувам за нея,въпреки,че на нейните очи много подхожда грима,но все пак и миглите влизат в цялостния облик.

Хареса ми много и номер 9.Много добре преливащи цветове и е по-различен и интересен грима.Но пък ми дразни преееекалено напластената спирала.Ще се почудя дали д агласувам за нея.

Общо взето очаквах повече.Няма някой който да се е справил блестящо.
Ще мисля още.  Thinking

# 54
  • Мнения: 1 224
На номера 9 и 11 сенките са сложени много добре, въпреки спиралата ,гримът е хубав за това гласувах за тях  Peace

# 55
# 56
# 57
  • Мнения: 165
9 ми хареса най-много и дадох своя глас за нея newsm18 Flutter

# 58
  • Мнения: 10 758
Позволен ли е Фотошопа?Защото ми се струва,че номер 11 определено е използвал такъв във втората снимка,не е особено честно според мен  Thinking
аха, определено е ползвана програмка Wink

# 59
  • Мнения: 10 758
Позволен ли е Фотошопа?Защото ми се струва,че номер 11 определено е използвал такъв във втората снимка,не е особено честно според мен  Thinking

Номер 11 е предупредена лично от мен още когато качи предните снимки, че използването на програми не е позволено, но тя каза, че просто апарата й прави такива ярки снимки Rolling Eyes
Бе, Вале, вгледай се бе, мило.Виж и очите.Колкото и да е светкавицата, има разлика Peace

# 60
  • Мнения: 10 758
До тук видях трички, дето са се регнали само за да гласуват Joy
Баси простотията, не е истина Joy

# 61
  • Мнения: 1 668
До тук видях трички, дето са се регнали само за да гласуват Joy
Баси простотията, не е истина Joy

 Joy Joy Joy

# 62
На номера 9 и 11 сенките са сложени много добре, въпреки спиралата ,гримът е хубав за това гласувах за тях  Peace

Аз също гласувах за 9 и 11, страхотен грим.  Heart Eyes

Защо пък ако някой се е регистрирал скоро веднага заподозрявате измама, забелязах от последните конкурси, защото и аз съм сравнително от скоро, че все стават едни скандали, не може ли да се забавлявате и да бъдете по-широко скроени?
Но явно всеки конкурс ще протича в такава обстановка, скоро сигурно няма да има нови участнички и доста ще се откажат, и ще се гримират едни и същи. Само не ми се нахвърляйте, не искам да се заяждам, просто това ми направи впечатление.  Peace

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 00:14 от Tawny

# 63
  • Мнения: 1 224
До тук видях трички, дето са се регнали само за да гласуват Joy
Баси простотията, не е истина Joy
Мда, поне да не бяха писали коментари  Tired

# 64
  • Мнения: 2 015
И аз съм за 11 Peace.Миглите ми идват малко спластени, но иначе идеално Peace!

# 65
  • Мнения: 4 275
Ммм...хайде и аз да пусна един глас! Гласувах за N9 - страхотен грим!  Heart Eyes  Поздравления! Утре ще пробвам и аз ... дано само ми се получи, та да не се налага да чистя и да се гримирам наново  ooooh!

П.С. И ако може едно ЛС да драснеш да ми кажеш какъв черен молив си използвала, че нали конкурса е анонимен ... май  newsm78

# 66
  • Мнения: 636
 newsm78Абе що са само в синичко тия гримове Rolling Eyes На мен ми са еднакви Confused

# 67
  • Варна
  • Мнения: 563
номер 5 много ми харесва  Peace

# 68
  • Мнения: 7 723
Въпреки, че е анонимно, доста от очичките ги познах Whistling
Тези, които се регват само,за да глусат не играят честно. Close
Моите фаворити са №5 И №11  Crazy

п.п.....в някои от фотографиите няма ли елементи на ФШ? Thinking

# 69
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
newsm78Абе що са само в синичко тия гримове Rolling Eyes На мен ми са еднакви Confused

Защото такава е темата  Simple Smile

# 70
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Гласувах Wink

# 71
  • Мнения: 2 936
гласувах  Peace труден избор...

номер 9 -страхотен грим,но наистина спиралата е в пове4е !

номер 5   bouquet

# 72
  • London, baby
  • Мнения: 800
Гласувах .

# 73
  • Мнения: 1 418
И аз подадох своя глас.Повечето ми харесаха,с маааалки
изключения.

# 74
  • Мнения: 6 617
 Гласувах-№5 и  №8.
№9 и № 11 също ми харесаха ,но спиралата и на мен ми идва в повечко.

# 75
  • Мнения: 7 430

труден избор newsm78
6 и 11 Hug

# 76
  • Мнения: 2 152
Исайкова, как видя, че номер 5 има изкуствени мигли newsm78
Знам кое е момичето и то си има наистина дълги мигли Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 5 539
6 и 4.
Не можах да се абстрахирам от факта, че на някои очи просто не отива син грим. Както и от миглите тип 'паяшки крак' на една от снимките.

# 78
  • Мнения: 35 951
Исках да гласувам за номер .... но в по-близък план видях,че ...

наистина, момичета, вчера забравих да пиша - гледайте големите снимки, малките подвеждат! съвсем различно се гласува, когато са гледани и двата размера  Wink

# 79
  • Мнения: 757
харесаха ми само три участнички,които са се справели добре с задачата,това са № 11,9,5
на №9 не ми харесва как е нанесена спиралата за мигли,стои на топчета,сенките са много добре поставени,но спиралата разваля така добре поставения грим.

# 80
  • Мнения: 957
И аз гласувах. Всички сте прекрасни и за всяка имам забележки. По късно за всеки по отделно ще напиша какви са те.

# 81
  • Мнения: 3 782
Гласувах, беше ми трудно. Избрах да дам гласа си за №5 Hug
Двуомях се между него и номер 9, страхотен е грима,но това с миглите не мога да го възприема...

# 82
  • Мнения: 946
Здравейте момичета!
Отдавна надниквам в темичката,да се любувам на гримирането ви.Сега гласувах и аз за 6 и 8.
И аз уж се гримирвам понякога ама нещо май не ми се отдава  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 666
Незнам какво сте влагали в заглавието на темата "Синьо кадифе", но на някои гримът им изобщо не е кадифен, поне по моите разбирания за кадифе...
Гласувах за 2 и 6.

И, да, повечето участнички се разпознават, нищо че няма имена...

# 84
# 85
  • Мнения: 165
До тук видях трички, дето са се регнали само за да гласуват Joy
Баси простотията, не е истина Joy

а всъщност кои са те ? newsm78 не че ме интересува кои знае колко,но ми е любопитно   Shocked

# 86
  • Мнения: 1 280
         И аз гласувах. Скоро попаднах на темичката, дори това е първият конкурс който следя, така че гласуването ми е абсолютно безпристрастно тъй като никой не познавам  Grinning

# 87
  • Варна
  • Мнения: 672
Номер 8 и номер 10  Peace

# 88
  • Мнения: 1 202
5 и 11   bouquet

# 89
  • Мнения: 526
Точно по слабото ми място-грима (освен обувки, бельо и чанти).
Фаворити 5 и 8. Заради сините очи  Peace

# 90
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Точно по слабото ми място-грима (освен обувки, бельо и чанти).
Фаворити 5 и 8. Заради сините очи  Peace

О, да на 5-ти номер страшно синеят очите Joy

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 14:34 от valkata78

# 91
# 92
  • Мнения: 19 289
Исках да гласувам за номер 5,но в по-близък план видях,че са използвани изкуствени мигли,и не са сложени добре,ами направо са откъснати и това дразни окото.
За това няма да гласувам за нея,въпреки,че на нейните очи много подхожда грима,но все пак и миглите влизат в цялостния облик.

Хареса ми много и номер 9.Много добре преливащи цветове и е по-различен и интересен грима.Но пък ми дразни преееекалено напластената спирала.Ще се почудя дали д агласувам за нея.

Общо взето очаквах повече.Няма някой който да се е справил блестящо.
Ще мисля още.  Thinking
На номер това са истинските мигли ако не се лъжа.

# 93
  • София
  • Мнения: 4 966
Не зная.Вижте на тази снимка вляво как стоят миглите,поне на мен ми се вижда ...
http://good-times.webshots.com/photo/2407711330103023196SHWvqp



Може и да бъркам,но...
Все пак номер 5 не може ли д а се включи да каже,поставяла ли е,ако съм в грешка искам да гласувам за нея.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 12:30 от Исайкова

# 94
  • Мнения: 2 152
Исайкова, ами незнам
Не съм си слагала изкустени мигли и много,много не разбирам
Но си спомням,че и друг път сме я питали как ги прави тия дълги мигли и тя е казвала, само със спирала,че са си нейни

Номер 5 да кажееее Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 4 966
На мен ми се виждат на два реда,вглеждам се,вглеждам се и си ги виждам.
Явно съм луднала. Thinking Crazy

# 96
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И аз гласувах
Мнението ми е ,че снимките трябваше да са в еднакъв формат , защото ефекта сега е различен

# 97
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Номер 8 и номер11 са моят избор.

# 98
  • Мнения: 6 155
№5 и 9.  Peace
Не виждам изкуствени мигли на №5  newsm78

# 99
  • Мнения: 35 951
На мен ми се виждат на два реда,вглеждам се,вглеждам се и си ги виждам.
Явно съм луднала. Thinking Crazy

може би не на всички миглички е еднакво добре сложена спиралата  newsm78

# 100
записче,аз познах Аничка и Касис,другите не

# 101
# 102
  • Мнения: 912
5 и 11...
Чудех се за 9, ама ужасно спластени мигли...и не ми казвайте, че било кукленски ефект...кукленския е, гъсти, дълги, подредени...не слепени!

Peace Моето мнение е, че малко хора в темата си правят миглите като хората.

# 103
  • Мнения: 957
1.   на отворено око гримът много ми харесва, но на затворено, мисля че трябваше под веждите да бъде малко по светличко
2.   Нямам забележки ,само се чудя как да направиш,че да не ти седи окото така нацупено в крайните ъглища
3.   Интересна линия ,но не мисля ,че подхожда на твоето оченце И би било подходящо да има повече спиралка
4.   този грим също ми допада, но на втората снимка изглежда леко не-изпипано във външния край
5.   Харесва ми, единствено забележка за лекото зацапване от спиралката
6.   Не виждам много на тази снимка ,иначе цялостно ми харесва
7.   Оххх тези апарати, големи проблеми създават,сигурна съм ,че на живо е изглеждало много по различно, единствено, може би е било хубаво да си потъмниш малко веждите.
8.   Малко беличко във вътрешния ъгъл няма да бъде лошо, И малко черно моливче
9.   Красота, с изключение на долните мигли. Горните бих ги преживяла. ( Това се дъфка И предишната тема,но знаем ,че просто това ти е техниката И няма как).Хубаво е да се види И как седи грима на отворено око
10.   Много красиво пак, само ФДТ сме го позабравили

Нищо от което съм написала е с лошо чуство,даже напротив. Нали се стараем да си помагаме и да даваме добри съвети.

# 104
  • Мнения: 19 289
А какво се има предвид под синьо кадифе?
Мен при никой сините сенки не ми изглеждат кадифени, освен може би при номер 5.

# 105
  • Мнения: 256
супер са всичките Peace

# 106
  • Мнения: 7 474
А какво се има предвид под синьо кадифе?
Мен при никой сините сенки не ми изглеждат кадифени, освен може би при номер 5.

Аз дадох това за ориентир http://lauren624.mypicgallery.com/myworkLNS/copy-of-10-16-06-003.jpg, но по принцип се имаше предвид грим в синьо  Flutter

# 107
  • Мнения: 1 432
Аз пък искам да знам кои са у4астничките. Моля накрая да ги напишете,искам да знам за кого гласувах!!  Wink Някой ако знае ,да ми пи6е на ли4ни ,4е ме тресе любопитство.Дадох вoт за  N.6

# 108
  • Мнения: 3 782
Този грим наистина е много красив Лео, но ми се струва,че сенките а и не само те, са професионални  Peace

# 109
  • Мнения: 957
Те не само са професионални ами и тя си е професионален гримьор. Гледах и целия профил в myspace.com, има уникални неща. И просто момичетата не искаха да се нарича конкурса \"син грим\" ами да е по цветно заглавието

# 110
  • Мнения: 19 289
Ефи, дай линкче да разгледаме и ние.

# 111
# 112
  • Мнения: 957
По- късно ще ги кача снимките защото трябва регистрация.

# 113
  • Мнения: 1 802
Номер 9 и номер 11 УСПЕХ!  Peace

# 114
  • Мнения: 10 758
1.   на отворено око гримът много ми харесва, но на затворено, мисля че трябваше под веждите да бъде малко по светличко
2.   Нямам забележки ,само се чудя как да направиш,че да не ти седи окото така нацупено в крайните ъглища
3.   Интересна линия ,но не мисля ,че подхожда на твоето оченце И би било подходящо да има повече спиралка
4.   този грим също ми допада, но на втората снимка изглежда леко не-изпипано във външния край
5.   Харесва ми, единствено забележка за лекото зацапване от спиралката
6.   Не виждам много на тази снимка ,иначе цялостно ми харесва
7.   Оххх тези апарати, големи проблеми създават,сигурна съм ,че на живо е изглеждало много по различно, единствено, може би е било хубаво да си потъмниш малко веждите.
8.   Малко беличко във вътрешния ъгъл няма да бъде лошо, И малко черно моливче
9.   Красота, с изключение на долните мигли. Горните бих ги преживяла. ( Това се дъфка И предишната тема,но знаем ,че просто това ти е техниката И няма как).Хубаво е да се види И как седи грима на отворено око
10.   Много красиво пак, само ФДТ сме го позабравили

Нищо от което съм написала е с лошо чуство,даже напротив. Нали се стараем да си помагаме и да даваме добри съвети.

Нищо не каза за №11 Whistling

# 115
  • Мнения: 14 486
Номер 9 и номер 11 УСПЕХ!  Peace

и аз така гласувах.
не познах кой кой е освен кармен и касис, защото последната така и не се научи как трябва да се поставят сенки на паднал клепач. в една от предишните теми много внимателно и тактично ти бяха обяснили, ти си караш по-старому.
не си правиш услуга, да знаеш

# 116
  • Мнения: 2 388
И аз гласувах Simple SmileТрябва ли да кажа за кой? newsm78или то си се отчита?

# 117
  • Мнения: 99
Гласувах за номер 5.

# 118
  • Мнения: 957
Оппаа извинявам се ама Кредора сигурно не ми го е хванал .
Хубав грим е определено, спиралката е пак малко в повече (ама то като си си свикнал така да си ги правиш,знам че няма друг вариант)
малко ми се струва пипната снимката с някоя програмка,зашото има разлика в цвета на кожата.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 779
Номер 9 и номер 11 УСПЕХ!  Peace

и аз така гласувах.
не познах кой кой е освен кармен и касис, защото последната така и не се научи как трябва да се поставят сенки на паднал клепач. в една от предишните теми много внимателно и тактично ти бяха обяснили, ти си караш по-старому.
не си правиш услуга, да знаеш

Е хайде сега... точно пък в този конкурс се опитах да не слагам сенки настрани. Айде моля те отвори ми снимката на затворени очи с Пейнт и ми нарувай с една линия докъде трябва и не трябва и как да си нанасям сенките.
Предният път бях помолила за снимка някаква, защото не ми стана особено ясно, но никой не ми даде. Не съм го повдигала повече на въпрос. Но недей така остро да се изказваш "така и не съм се научила". Ми опитвам се, ама явно не става.

# 120
  • Мнения: 10 758
малко ми се струва пипната снимката с някоя програмка,зашото има разлика в цвета на кожата.

абе и аз го казах това, ама никой ме не чува Whistling

# 121
  • Мнения: 14 486
kaSsisS  това дето ме караш да го направя е много сложно, мога да ти кажа само, че такава форма на окото има кейт мос и в още по-утежнен вариант катрин зита джоунс. за кейт мос не си предполагала нали?  Grinning много добре й тушират тази особеност.

# 122
  • Мнения: 19
 Гласувах за номер 5 и номер 9  Peace
Много ми допадна и грима на номер 11.

# 123
  • Мнения: 751
Гласувах-5 и 6 Peace

# 124
  • Мнения: 160
Всички са страхотни Simple Smile Най- за мен са 5 и 11!

# 125
  • Мнения: 3 294
Много добре изглеждат всички , но моя фаворит е № 5  Peace гласувам

# 126
  • Мнения: 5 478
Харесах си номер 2 - няма нищо излишно, допадна ми и нюанса на синьото.
Другата снимка, за която гласувах е номер 5  - изкуствени или не, миглите й са стахотни. Преливането също ми хареса.

Всички сте се справили добре според моето непрофесионално мнение. Това, което не ми хареса при повечето е, че задължително сенките ви стигат от миглите до веждата... а е някак си много трудно да се постигне ненатруфен ефект по този начин. Лично мнение, моля без обидени  Peace



EDIT: Разгледах онзи профил в Май Спейс и си харесах няколко снимки  Crazy

http://b4.ac-images.myspacecdn.com/00637/47/82/637402874_l.jpg
http://b0.ac-images.myspacecdn.com/01002/06/33/1002923360_l.jpg
http://a594.ac-images.myspacecdn.com/images01/12/l_d2c296f5e43e2 … 982b9ebd6e0a9.jpg
http://a61.ac-images.myspacecdn.com/images01/33/l_0898c5520c8f16 … adbb0bca0f10c.jpg

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 18:20 от AraBesqUe

# 127
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз пък искам да знам кои са у4астничките. Моля накрая да ги напишете,искам да знам за кого гласувах!!  Wink Някой ако знае ,да ми пи6е на ли4ни ,4е ме тресе любопитство.Дадох вoт за  N.6

На финала ще напиша имената на участничките, имай търпение Wink

# 128
  • Мнения: 19 289
Не мога да разбера какво не е точно в грима на Касис. Според мен  е много добре.
Опитах се с Пилота да променя грима, но не мисля, че постигнах кой знае каква разлика.

Упс, забравих, че конкурса е анонимен. Ще пусна снимката след това.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 19:08 от В_и_В_и

# 129
  • Мнения: 70
айде и аз се включих

# 130
Много ми харесват всичките  Wink

# 131
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Касис се е справила най добре със спиралата и за това гласувах за нея.

# 132
  • София
  • Мнения: 4 966
Най-накрая гласувах.Номер 5 ! Hug

# 133
  • Мнения: 10 758
Най-накрая гласувах.Номер 5 ! Hug
Е крайно време беше Joy

# 134
  • Мнения: 2 910
Гласувах за № 6, грабна ме от раз Peace

# 135
  • варна
  • Мнения: 1 830
Гласувах за 5 и 7 Peace

# 136
  • Мнения: 201
И аз гласувах, ама няма да кажа за кого  Mr. Green

Формата на очите на Касис, е доста по-различна от тези на Кейт Мос и Катрин Зита Джоунс. Имат "паднал" клепач, но формата и ъгълчето на очите е много различно.
Касис, този път си се справила много по-добре  Wink

# 137
  • Враца
  • Мнения: 173
5 и 9  Peace Grinning

# 138
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Гласувах за 5 най много ми хареса

# 139
  • Мнения: 148
Айде и аз. Нямам търпение на видя целите снимки.

# 140
  • Мнения: 3 782
Няма цели снимки,това са Peace Просто конкурсът е анонимен, иначе снимките са си тези Peace

# 141
  • Мнения: 110
Няма цели снимки,това са Peace Просто конкурсът е анонимен, иначе снимките са си тези Peace

Анонимен, ама аз познах повече от половината Joy
Дори 7-ми номер Whistling

# 142
  • Мнения: 6 441
Гласувано за номер 11.  Peace

# 143
  • Мнения: 3 782
Няма цели снимки,това са Peace Просто конкурсът е анонимен, иначе снимките са си тези Peace

Анонимен, ама аз познах повече от половината Joy
Дори 7-ми номер Whistling

E, ние дето сме си постоянни се знаем и аз познах всичките, май Mr. Green

# 144
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Формата на очите на Касис, е доста по-различна от тези на Кейт Мос и Катрин Зита Джоунс. Имат "паднал" клепач, но формата и ъгълчето на очите е много различно.
Касис, този път си се справила много по-добре  Wink
Така е Peace
Сега гледах техни снимки. Очите им са по-скоро като моите. И аз имам паднал клепач, но пък формата на очите ми е обикновена.

# 145
  • Мнения: 110
Формата на очите на Касис, е доста по-различна от тези на Кейт Мос и Катрин Зита Джоунс. Имат "паднал" клепач, но формата и ъгълчето на очите е много различно.
Касис, този път си се справила много по-добре  Wink
Така е Peace
Сега гледах техни снимки. Очите им са по-скоро като моите. И аз имам паднал клепач, но пък формата на очите ми е обикновена.

Нан-че, а теб защо те няма в конкурса?
Гледала съм ти всички изяви Peace Много добре се гримираш, но не мога да отрека че ти трябва ново апаратче,
сигурна съм че ще изглежда много по-добре.

# 146
  • Мнения: 3 050
И аз познах всички, но и защото чета темата и съм в течение с инфото Laughing
Мисля, че касис се е постарала и се е гримирала добре Peace

# 147
  • Мнения: 27 524
Много ситни снимки, бре, едвам избрах. За 5 и 6 гласувах, които и да са те.  Simple Smile

Винаги ми е било адски дразнещо отчитеното с  Peace на всякакви конкурси и номинации. Демек - обичайте ме всички, не знаете кого съм пренебрегнала  Laughing (лично мнение, не ми се карайте, моля  Rolling Eyes наплашила съм се вече от тоя форум, не дай Боже да имаш мнение, различно от масата  Tired)

# 148
  • Мнения: 35 951
Блонди, малките снимки са линкове към по-големи Simple Smile

# 149
  • Мнения: 27 524
Блонди, малките снимки са линкове към по-големи Simple Smile

Ааа, мерси, отивам да видя дали ще имам корекции  Mr. Green

# 150
  • Мнения: 27 524
5 и 6 си ми остават. 11 също е хубаво станало, но въпреки, че и аз се гримирам (в черно) в същия заострено-триъгълен стил, не ми допада като за професионален грим.
9 ми хареса, но трябваше една от двете снимки да е с отворено око, така с две затворени не мога да добия представа.
Хареса ми и 2, като грим и изпълнение, но не отива на веждите.
Успех занапред, добри сте всички  Hug

# 151
  • Мнения: 1 227
Гласувах Peace

# 152
Да ви кажа честно, при други обстоятелства бих гласувала, за 6и7
N-6, какъв поглед само...красота. Flutter
N-7-като видя сини очи и направо полудявам, толкова ми се иска да бях синеока.
А, с грима са се справили повече от чудесно.

# 153
  • Мнения: 2 152


Винаги ми е било адски дразнещо отчитеното с  Peace на всякакви конкурси и номинации. Демек - обичайте ме всички, не знаете кого съм пренебрегнала  Laughing (лично мнение, не ми се карайте, моля  Rolling Eyes наплашила съм се вече от тоя форум, не дай Боже да имаш мнение, различно от масата  Tired)

Не бой се и моето мнение е такова Simple Smile

винаги съм казвала за кого гласувам.Такъв е изборът ми и няма нищо лошо
та пак да си кажа за мен на първо място номер 5, на второ номер 6 Grinning

# 154
# 155
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Участвам за първи път и не познавам никого, така че съм абсолютно непредубедена. Гласувах за № 6, това е класа над другите   bouquet

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Всички са с много хубав грим!
Гласувах за 5 и 9   Peace

# 157
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Да ви кажа честно, при други обстоятелства бих гласувала, за 6и7
.

А какви са сегашните обстоятелства newsm78

Сори,ако съм пропуснала нещо

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 214
Най-много ми харесаха 6 и 11.

# 159
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Винаги ми е било адски дразнещо отчитеното с  Peace на всякакви конкурси и номинации. Демек - обичайте ме всички, не знаете кого съм пренебрегнала  Laughing

 Joy Hug

# 160
  • Мнения: 402
Аз си харесах 6!

# 161
  • Варна
  • Мнения: 1 817
5 и 11  Peace

# 162
  • Мнения: 6 617
Много оспорвана борба май ще имаме две победителки. Laughing

# 163
  • Мнения: 111
Гласувах за 5 и 9.

# 164
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
6 и 8 браво момичета!
Мили дами, не знам какви точно са условията
на конурса ви, но една от фаворитките не се
е справила особено.
гримът е цялостна визия, а не преливане на нюанси.
спирала е част от грима и трябва да е правилно поставена.
Надявам се да не обиждам никого, просто мнение  Hug

# 165
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
На мен 11 тия много ми хареса.

# 166
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Mного оспорвано лидерство бе ooooh!

По случай празника, предлагам да дадем две първи места Peace

# 167
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Може ли някой след час някъде като свърши анкетата да обяви победителите и да напише коя участничка под кой номер е била, защото аз май няма да съм тук Wink Praynig

# 168
  • Мнения: 7 474
Валка, прати ми ги на ЛС, че не знам кой кой е и ще ги пусна  Hug

# 169
  • Мнения: 7 474
Честито на победителките!   bouquet  bouquet


 А това са участниците, ако някой сме объркали да ни поправи  Hug

1 номер- Leo
2 номер- kaSsisS
3 номер- annabelka
4 номер- Dominika
5 номер- MaGi
6 номер- Karmen
7 номер- Аni_4ka
8 номер- bebe_efi
9 номер- elfi4ka
10 номер- bp78
11 номер- raisi

# 170
  • Мнения: 1 418
Ай честито!

# 171
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Моите фаворитки са в тройката Party

Честито на победителките и браво на всички участнички!  bouquet

/Сега може да си кажете, каквото имате Wink/

# 172
  • Мнения: 1 418
Моите не са. CryНомер 1 и 7.

# 173
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Честито на победителките!!!

# 174
  • Мнения: 1 668
Честито на победителките!!!

# 175
  • Мнения: 110
Благодаря Ви, момичета.
Честито на всички участнички!  bouquet
Някой държеше да види кой стои зад това око ето една снимчица, надявам се да задоволя любопитството ви. Hug


# 176
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Айде, честито на победителките!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 177
  • Мнения: 7 723
Честито и от мен!    bouquet

Райси, ти ми беше фаворит  Hug
...ама я кажи честно, има ли ФШ в снимката? Thinking

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 22:40 от Руска

# 178
  • Мнения: 110
Честито и от мен!    bouquet

Райси, ти ми беше фаворит  Hug
...ама я кажи честно, има ФШ в снимката? Thinking

Аз, нямам такава програма, а и не мога да боравя с нея.
Имах една снимка, която приятелка се опита да "поокраси". С лед като видях резултата реших че е станала хубава и я пратих на съфорумка да я качи. Тя естествено се познаваше от самолет че е с фш. И ми каза че е забранено (до този момент не знаех).
Тогава реших че мога да се справя без чужда помощ. Все пак съм на 33г. Crazy а се гримирам от  :flutter:20годишна. Нямаше да си позволя да пратя снимките да ги качи във сайта, на същият този човек който ми каза че е забранен. Настина снимката стана много добра, но всичко е в цветовете, апарата ми има функция за исветляване, това е. Много пъти се обясних чак ми е неудобно вече, стана като "гузен негонен бяга" но в случая съм гонена няколко пъти. Hug Hug Hug
МЪЧНО МИ Е ЧЕ ТАКА ИЗГЛЕЖДА, НО ЩЕ ГО ДОКАЖА ПО-НАТАМ Peace

# 179
  • Мнения: 7 723
Рейси, извинявай! Hug
Не съм чела цялата тема. Дори и да намеря време,
нямам подобно желание.  Wink
Просто се усъмних и те попитах Това е! Wink
А, между другото съмненията ми за ФШ
не са за грима. На него му личи, че е готин.
Имах съмнения за цвета на очите ти.
Доста тъмно кафяви са. Черни направо  Crazy

И верно ли си на 33? ooooh!

п.п....победата ти е напълно заслужена.
На подгласничките ти- също  Hug

# 180
  • Мнения: 110
Рейси, извинявай! Hug
Не съм чела цялата тема. Дори и да намеря време,
нямам подобно желание.  Wink
Просто се усъмних и те попитах Това е! Wink
А, между другото съмненията ми за ФШ
не са за грима. На него му личи, че е готин.
Имах съмнения за цвета на очите ти.
Доста тъмно кафяви са. Черни направо  Crazy

И верно ли си на 33? ooooh!

п.п....победата ти е напълно заслужена.
На подгласничките ти- също  Hug
Да найстина са тъмни, но на някой снимки са по-тъмни, на други не толкова.
Имам снимки на който са черни.
Да, найстина съм на 33г. Ужас, времето как лети Thinking

# 181
  • Мнения: 7 723
...Да, найстина съм на 33г. Ужас, времето как лети Thinking

Лети я!  Crazy
Набори сме, ама на мен по- ми личат  Crossing Arms

# 182
  • Мнения: 6 441
Честито на победителките!
Моят фаворит спечели!!! Hug Sunglasses

# 183
  • Мнения: 110
...Да, найстина съм на 33г. Ужас, времето как лети Thinking

Лети я!  Crazy
Набори сме, ама на мен по- ми личат  Crossing Arms
Еее, стига де личат ти. Важното е да почувстваш че си по-млада, тогава ефектът е поразителен. Flutter


БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ДАЛИ ГЛАСА СИ ЗА МЕН Hug Hug Hug

# 184
  • Мнения: 2 172


Това пък съм аз,ако някой се интересува....Номер 9

  bouquet

# 185
  • Мнения: 110
Еее, младото си е младо Heart Eyes
Честито!  bouquet

# 186
  • Мнения: 2 172
ХЕ...младо младо,ама женено и с дете  smile3534

Честито raisi  newsm51

# 187
  • Мнения: 2 152
Честито на победителките newsm51

Доста оспорвана борба беше Party

# 188
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Честито на победителките   bouquet


ХЕ...младо младо

Честито raisi  newsm51


Мдааа голяма симпатяга е  Hug

# 189
  • Мнения: 2 897


Това пък съм аз,ако някой се интересува....Номер 9

  bouquet

Много си хубава!Ти беше един от моите фаворити.
Поздравления,момичета,много сте добри Peace
Честито на победителката   bouquet

# 190
  • Мнения: 957
Честито и от мен.Аз качих снимки на моя приятелка която гримирах. http://images24.snimka.bg/005270391-big.jpg

# 191
  • Мнения: 110
ХЕ...младо младо,ама женено и с дете  smile3534

Честито raisi  newsm51


Еее, ти да не помисли, че аз нямам дете  bouquet

http://images23.snimka.bg/005220199.jpg

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 10:40 от raisi

# 192
  • Мнения: 210
Е айде щом сме почнали да се показваме Laughing това съм аз ( № 5 )



# 193
  • Мнения: 2 172
Ееееее,raisi,не това предвид бе.Много е сладка дъщеричката ти.Исках да  кажа,че съм на 23 (уж млада,както казвате),ама вече съм омъжена и дете си имам,тъй че от тази "младост и красота"  newsm03 не мога да се възползвам кой знае колко,само памперси и ревове за мен  smile3515

# 194
  • Мнения: 110
Ееееее,raisi,не това предвид бе.Много е сладка дъщеричката ти.Исках да  кажа,че съм на 23 (уж млада,както казвате),ама вече съм омъжена и дете си имам,тъй че от тази "младост и красота"  newsm03 не мога да се възползвам кой знае колко,само памперси и ревове за мен  smile3515

Аз, за това поизчаках Wink
Толкова чаках и лудувах че, чак закъснях.
Вече не чакам, но още лудувам Flutter

# 195
  • Мнения: 811
Честито и от мен на победителките  Hug  bouquet

И благодаря на тези, които са ме харесали!
  bouquet

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 11:35 от Dominika

# 196
  • Мнения: 2 172
Ееееее,raisi,не това предвид бе.Много е сладка дъщеричката ти.Исках да  кажа,че съм на 23 (уж млада,както казвате),ама вече съм омъжена и дете си имам,тъй че от тази "младост и красота"  newsm03 не мога да се възползвам кой знае колко,само памперси и ревове за мен  smile3515

Аз, за това поизчаках Wink
Толкова чаках и лудувах че, чак закъснях.
Вече не чакам, но още лудувам Flutter

[/quote

Оо,аз колко съм лудувала,предиииии  newsm44  ,ама и сега не оставам мнгоо назад де,имам късмет,че мъжът ми е страхотен пич  newsm03

Ей го на:

# 197
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Малее , какви сте хубавици , че и мъжете ви  Laughing

# 198
  • Мнения: 2 152
 Joy
не се стърпях Joy

# 199
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

 newsm78 няма лошо , но сподели , та и аз да се посмея  Hug

# 200
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Мали, Рени, ти ли си raisi бе? ooooh!  Що не каза, че си сменила ника? Че ние се знаем отдавна, ама да бях умряла, нямаше да разбера, че ти си 11. Чак сега по снимките те познах Blush
Много си хубава, наистина Hug

# 201
  • Мнения: 6 155
Laughing Laughing Laughing  Mr. Green
И аз Blush

Честито на победтелките   bouquet

raisi, много си хубава. Изглеждаш на 23, а не на 33  Shocked

# 202
  • Мнения: 110
Мали, Рени, ти ли си raisi бе? ooooh!  Що не каза, че си сменила ника? Че ние се знаем отдавна, ама да бях умряла, нямаше да разбера, че ти си 11. Чак сега по снимките те познах Blush
Много си хубава, наистина Hug

Аз съм бе Нан-че,  Hug Ника смених поради ред причини. В другата тема писах. В тази тема щях да кажа по-късно, но нищо Heart Eyes Hug

# 203
  • Мнения: 110
Laughing Laughing Laughing  Mr. Green
И аз :blush
Честито на победтелките   bouquet

raisi, много си хубава. Изглеждаш на 23, а не на 33  Shocked
:Аз ще се стърпя, но трудно. Моя, няма да го показвам, за да няма влюбени Joy

Много си мила, благодаря ти Hug

# 204
  • Мнения: 3 782
Честито на победителките! Hug   bouquet  bouquet И на всички, които участваха  Hug

# 205
  • Мнения: 1 520
№6 ми харесва най-много, макар да не гласувах. Embarassed На печелившите честито!

# 206
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Честито на победителките!  bouquet
Много, много сте ми готини без значение на колко години сте Heart Eyes
Аз искам да видя Доминика ако може, че нея не съм я виждала досега Blush

# 207
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Е айде щом сме почнали да се показваме Laughing това съм аз ( № 5 )



Хайде и аз да не остана по назад  Grinning

# 208
  • Мнения: 1 802
Честито на победителките!   bouquet

# 209
  • Мнения: 472
Честито на победителките  smile3525
Въпреки, че гласувах за № 11 и № 9, за мен всички сте победителки   bouquet
Аз съм от тези, дето не умеят много много да се гримират и затова благородно ви завиждам  Wink

# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Номера 5,6 9!Яки са!

# 211
  • Мнения: 19 289
Честито на победителките!
Защо показвате снимки от толкова далечен план. Нищо не се вижда от грима ви, а нали това беше целта да видим как изглежда цялото лице. Само при  Анабелка и Ефи се вижда.

# 212
  • Мнения: 110
Честито на победителките!
Защо показвате снимки от толкова далечен план. Нищо не се вижда от грима ви, а нали това беше целта да видим как изглежда цялото лице. Само при  Анабелка и Ефи се вижда.
Аз специално, нямам снимка в близък план, на въпросния грим, по простата причина че не се бях нагримирала изцяло.
Прочетох че снимката може да е само на едното око, и гримирах буквално само окото, и то едното. За другите не знам.  Joy
Пуснах снимка в цял ръст, не за да покажа въпросният грим, а заради любопитството на съфорумка. Чудеше се кой стой зад снимката, а не какъв е цялостният грим.
Другият път ще го имам в предвид. Hug  bouquet

# 213
  • Мнения: 210
Дам, и аз така. Гримирах само едното око и само него снимах. И сложих снимка точно защото някой беше казал, че му е любопитно кой кой е Peace

# 214
  • Мнения: 2 172
Мдам и аз бях гримирала само едното око,защото видях,че Маги е сложила само едно око.Пускам снимки,за цялостен облик,на тези ,които не ни познават и им е интересно, пуснах мъжът си от фук-фук  newsm03 Съжалявам,ако сте се издразнили.Може да пусна направо тема.."Хайде да си покажем мъжете "  newsm62

# 215
  • Мнения: 957
То има такава тема.. за другия конкурс и двете очички трябва да ги има според мен

# 216
  • Мнения: 1 668
Мдам и аз бях гримирала само едното око,защото видях,че Маги е сложила само едно око.Пускам снимки,за цялостен облик,на тези ,които не ни познават и им е интересно, пуснах мъжът си от фук-фук  newsm03 Съжалявам,ако сте се издразнили.Може да пусна направо тема.."Хайде да си покажем мъжете "  newsm62

Къде са снимките аэ нищо не виждам Rolling Eyes

# 217
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Джес , това ти ли си  Rolling Eyes
Аз се чудех къде си изчезнала , а ти си сменила аватара .........или бъркам  newsm78

# 218
  • Мнения: 777
Ами и аз да се покажа, въпреки че не съм измежду победителките, все пак участвах..  Blush Момичета, честито! Дано и за в бъдеще има такива конкурси. Беше ми много интересно!   bouquet

# 219
  • Мнения: 2 897
Съжалявам,ако сте се издразнили.Може да пусна направо тема.."Хайде да си покажем мъжете "  newsm62

Има даже две Wink

# 220
Ето ме и мен в целия ми блясък Mr. Green

# 221
  • Мнения: 2 897
Кармен,ти кой номер беше?

# 222
  • Мнения: 811
валка, когато реших да участвам в конкурса тъкмо ми беше "разцъфнал" един "прекрасен" червен херпес под носа  Rolling Eyes Затова и не съм си показвала цялото лице ... Просто няма начин да кача такава "красива" снимка в нета  Mr. Green Но пък ако сте любопитни как изглеждам ще кача друга снимка, на която всичко си ми е наред.

А иначе всички участнички ме кефят! Кармен има страхотни очи! Елфичка е страшна мацка! На bp78 сребърните бижута подчертават красивите очи! Аннабелка ми прилича на Зара от Биг Брадър  Grinning Изобщо всички са супер!

# 223
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз се влюбих в бижутата на bp78 Heart Eyes
А raisi пък ми прилича на една актриса от един бразилски сериал, който гледах тук...

Dominika, покажи нкоя друга снимка ако искаш, не е речено да е точно с този грим Wink

# 224
# 225
  • Мнения: 777
Момичета, това на врата ми не е сребърно - не се заблуждавайте Simple Smile От прозрачни мъниста е, но на снимката човек може да се излъже. Аз много обичам разни мъниста по бижутата и най-вече по обиците... Имам някаква хинди слабост и като гледам тука из форума, май не съм само аз  Party

# 226
  • Мнения: 10 758
Честито на победителките Heart Eyes Hug

# 227
  • Мнения: 811
Ок
Ето ме  Blush



# 228
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Dominika, и на теб не ти личат годините- изглеждаш на 20 Grinning

# 229
  • Мнения: 777
Dominika, наистина имаш някаква прилика с Aishwarya Rai  Peace Нещо в очите...

# 230
  • Мнения: 1 418
Що не пуснете тема в КМ-"Покажете се"? newsm78И без това тая е вече
за заключване.

# 231
  • Мнения: 10 758
Що не пуснете тема в КМ-"Покажете се"? newsm78И без това тая е вече
за заключване.
Mr. Green

# 232
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711


Това пък съм аз,ако някой се интересува....Номер 9

  bouquet
Е много си хубава! Извинявай, но просто не се сдържах. А що се отнася до мъжа ти... я, по-добре сложи друга снимка, че тук не е излезнал много добре. Въпрос на вкус може би...  Wink

# 233
# 234
  • Мнения: 1 418
Ако тая тема скоро не се заключи,ше стане
като конкурс за красота... Whistling
Джезмин,много си хубава...и млада изглеждаш...

# 235
# 236
  • Мнения: 10 758
сама ли си пишеш Тутке Mr. Green

# 237
  • Мнения: 1 418
Малко да.Ми писна ми,колко си хубава,колко си млада...
Тук всички сме такива. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт