ДА ПОКАЖЕМ СНИМКИ НА ДОМА СИ!

  • 2 963
  • 12
  •   1
Отговори
нека всеки покаже снимки на стаите в дома.

# 1
# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
В посочения подфорум има отделни теми за кухните, за спалните, за баните, за детските, за холовете, за терасите... Може вече и за килерите да има, не съм влизала скоро  Grinning

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Нещо конкретно ли те интересува или просто трябва да се изфукаме ? Mr. Green

# 4
Нещо конкретно ли те интересува или просто трябва да се изфукаме ? Mr. Green
да изфукай се

# 5
  • Мнения: X
Да, и на мен ще ми е много интересно. Аз си харесвам къщата , но не обичам да я показвам, затова пък много обичам да зяпам другите и искрено се възхищавам. Влизала съм много пъти в темите от Нашият дом но ще е супер ако всеки накуп покаже снимки от цялата си къща, а не всяка различна снимка в отделна различна тема, както е там - банята. хола, детката и т.н........
Поздрави за хубавата темичка, ще следя с интерес, ако не я преместят или заключат.

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Нещо конкретно ли те интересува или просто трябва да се изфукаме ? Mr. Green
да изфукай се

ок,като свършим с ремонта,ще покажа,дотогава само ще зяпам и плагиатствам. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 013
Аз бях пускала такава тема преди година и кусур, имаше много показани къщи. Но даже не й помня името и не мога да я намеря сега в архивите.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ами ако те интересува вземи и намери списанието "100-идеи"година  IV,брой 4.Хол и спалня.И в същото списание брой 5" КУХНЯТА".Там има сниман целият ми дом.

# 9
  • Мнения: 636
Да бе да Thinking Адрес трябва ли ви?

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Освен адрес, на мен ми трябва и разписанието Ви за лятна почивка Mr. Green

# 11
Освен адрес, на мен ми трябва и разписанието Ви за лятна почивка Mr. Green
ЗАЩО ТИ Е??

# 12
  • Мнения: 7 831
Има вече теми по въпроса , пусни търсачка.

Общи условия

Активация на акаунт