Колко време след положителен тест трябва да отида на лекар

  • 14 927
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Аз отидох седмица след това. До третият месец бременността се следи най- добре с вагинален ехограф.Ако нямаш търпение можеш да идеш сега ,но иначе е най - добре да идеш когато вече се вижда сърчицето на бебчето- невероятно е  Grinning. Много се радвам за теб и ти желая лека бременност  newsm10.

Извинете ме за тъпия въпрос, но нещо не вдявам  newsm78
ГС значи седмицата в която си, като за начало се брои първият ден на последната М, нали така. Поне аз така разбрах. Т.е., ако на мен последната М ми е била на 02.02.08, сега би трябвало да съм в 5-та седмица, а както разбирам в 5-та седмица би трябвало да се види плоден сак. От друга страна още нямам и една седмица от закъснението, т.е ми е рано за лекар? Нещо се бъркам с тези "Г" седмици. Някой ако обясни, много ще съм благодарна  Hug

термина се изчислява като се вземе първият ден на последна м-я и се добавят седем дни - тоест 1-я ден на 1 гс е  осмия ден след като ти е дошло. Бременността е 40гс.  Peace

# 16
  • Мнения: 144
 Hug Hug Hug благодаря за разясненията  Flutter
Аз съм решила да изчакам още 2 седмици и тогава на лекар. И без това ми трябва време, за да преценя къде да отида. Успех на всички и лека бременност  Hug

# 17
  • Мнения: 317
Аз отидох на следващия ден след теста. Нямах търпение просто. Лекарят ми показа малката точица с обикновен ехограф. След това отидох, за да видим сърдечна дейност, но този път с вагинален, че с другия не се видя, някъде към 7-8 седмица. Успех момичета и лека бременност ви желая!

# 18
  • Мнения: 1 186
Аз отидох на следващия ден Peace
Успех ти желая Peace

# 19
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И аз отидох на следващия ден.Знам, че е хубаво по-рано, за да се установи да няма извънматочна бременност.Успех  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 751
тестът ми беще в четвъртък, аз отидох в понеделник на лекар и не се виждаше още нищо...следващият ми преглед беше в петък същата седмица и вече имаше точица...тоест 8 дни
успех и леко бременеене  Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 558
20тина дни след датата, на която е трабвало да ти дойде цикълът.
Peace
Дано е положителен и втория тест. Praynig И не забравяй да пиеш фолиевата киселина Peace

# 22
  • Мнения: 1 085
Ох как ми се иска да се присъединя към вас и аз да стана мама но.... има още време!Тайничко се надявам да стане някой гаф Wink

# 23
  • Мнения: 332
Аз веднага на другия ден отидох и се видя плодното сакче  Peace
Успех и лека бременност  Hug

# 24
и аз отидох при първа възможност - когато геникологът имаше прием. а тест си направих на първия ден след закъснението. значи били сме 2-3 седмица. прегледа ме с  вагинален трансдюсер и веднага се видя, тъй че отидох купих си фолиева киселина и витамини и така ...  Simple Smile

когато и да ришиш да отидеш - желая ти лека бременност и успех

  bouquet

# 25
  • Мнения: 378
Може и веднага след като си направила теста Simple Smile Peace
Все пак върви да видиш,така ще научиш в коя седмица си Peace,4ЕСТИТО!!!!

# 26
  • Мнения: 1 289
Аз си направих два теста и след три дни отидох и на лекар ,за да потвърди и тогава казахме и на родителите.

# 27
  • Мнения: 2 613
и двата пъти като забременях изчаках 20 дневно закъснение и тогава отидох на лекар

# 28
  • Мнения: 183
Аз пък отидох на следващия ден след като си направих теста и ми показа 2 чертички Peace

# 29
  • Мнения: 158
На мен днес теста ми показа 2 чертички и утре на обед съм на лекар, не мога да чакам аз 20 дни.. Rolling Eyes
Въпреки че ми е само първи ден от закъснението аз си усещах, че този месец нещо е по- различно Simple Smile
Нормално ли е да имам 37 градуса температура?

Общи условия

Активация на акаунт