Някой ползвал ли е помпа за кърма Дисни?

  • 580
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Искам да попитам някой ползвал ли е помпа за кърма Дисни - модела, който наподобява ръчната помпа на Авент? Мисля си, че трябва да си купя някаква, но за съжаление в момента изобщо не мога да си позволя да си купя помпа на Авент, знам че са по-хубави, но сега няма как да си взема такава. Та за това, ако някоя майка е ползвала тази на Дисни и има някакво впечатление моля да го сподели, защото не знам кого друг да попитам! Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
Здравей, дадоха ми назаем помпа Дисни за родилното, не ми свърши особена работа, с големи мъки успях да се поизцедя малко(10 гр). Мислех, че са ми запушени каналчетата, ама и след време се убедих , че просто не става или пък нещо аз не правя както трябва. Знаеш, казват, не сме толкова богати, че да си купуваме евтини неща. По-късно си купих Авент и съм много доволна, няма почти нищо общо с Дисни, освен дизайна. Според мен по-добре на старо Авент, отколкото каквото и да е било друго. Пробвала съм и на Чико с накрайника и на Камера обикновена, а бе... не става работата, поне при мен.

# 2
  • Мнения: 327
Не върши работа и толкоз сложно се сглобява,че сигурно трябва да си инж.  Close

# 3
  • София
  • Мнения: 267
Аз ползвам Авент постоянно вече 8 месеца, защото изцеждам и давам на бебчо със шише и съм много доволна....Лесно може да си намериш някоя  помпичка на Авент на старо, но е важно да ти дадат и гаранционната карта(дори и да е изтекла), защото с нея може да си закупиш отделните части от помпата от вносителя, ако искаш да си подмениш нещо или ако нещо се счупи...аз си счупих основната пластмасова част, която се завърта на шишето и е като фуния и ми дадоха нова за 9лв....

# 4
Здравей!Помпата на Аvent и Дисни имат еднаква форма!Не съм ползвала нито една от двете но ползвах на BERTONI която е едно към едно с тази на Дисни!струва 23,00лв някаде!Като бях в болницата едното моми4е имаше Дисни и и се с4упи още на същия ден!Аз си купих Бертони и я ползвах месец и половина,понеже толкова ми трябваше и бях много доволна!Имах и 4еста да пробвам и помпа спринцофка на Нук и ми се спря тока от болка!това мога само да кава!ако искаш пробвай!дано си доволна!!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт