Отзиви за 121 СОУ, 36 СОУ и 73-то ...

  • 7 202
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Има ли някой отзиви за това училище?
Сайтът ми се стори интересен http://www.121sou.org/,
но искам достоверна информация .
Благодаря  Hug

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 20:09 от L е о

# 1
  • Мнения: 2 829
и аз се интересувам

ще следя темата




# 2
  • Мнения: 100
Аз съм завършила там. Беше малко отдавна, преди 7 год. По принцип за малките ученици, до 4 кл. е хубаво- отделна сграда, допълнителни занимания. Но в гимназията беше много зле, никакви чужди езици и подобни работи.

# 3
  • Мнения: 2 829
Иремче--имаш предвид --след 7 клас ли?

# 4
  • Мнения: 23
Аз съм завършила там. Беше малко отдавна, преди 7 год. По принцип за малките ученици, до 4 кл. е хубаво- отделна сграда, допълнителни занимания. Но в гимназията беше много зле, никакви чужди езици и подобни работи.
Боже опази!!! ShockedБог да ви пази от това училище!!! PraynigНапълно съгласна с мнението на irem4e!До 4-ти клас,даже до 3-ти училището става,но след това... Twisted EvilАз учих там до миналата година,тази година се преместих-условията са нечовешки!Там едно нормално дете не може да вирее!Всички от класа ми се преместиха по други училища-останаха само хулиганите!Трябваше да послушам другите и да се махна оттам още след 4-ти клас,но... ooooh!Спомням си даже когато правиха "интересния"сайт... LaughingНаредиха дечицата нарочно,да ги снимат колко са щастливи... ConfusedВ "екологично чист"район... GrinningНай-големият майтап!Зад училището се намира елитният квартал Мотописта-това беше свърталището на всички наркомани от квартала!Учителите-Николова-по френски-тотална откачалка-драскаше си по панталоните с химикал сърчица и усмихнати човечета...Носеше мишки по джобовете си...Обличаше се с детски дрехи...Само да я видите-ще паднете! LaughingКогато се местех от класа,тя буквално ни молеше да останем-само да не се разформирова класат й!Минала е границата за пенсиониране-затова й трябваше клас!Фондацията по френски-какво да кажа за нея...Аз не ходех,но почти всички мои съученици ходеха,даваха луди пари и равносметката-аз бях най-добра от класа по френски,а вкъщи не си мръдвах и пръста по този език! Laughing Laughing LaughingХайде,повече няма,че това училище ми е болната тема и само вдигнах кръвното... #Cussing outТо просто не може да се опише целият този ужас,истински ад под небето! SickКолко сълзи съм проляла заради него! CryИ това не е само мое мнение!!!Моят съвет е да запишете децата си в 73-то(втора немска гимназия),точно до 121 е!Това вече е елитна гимназия! Wink(не уча и не съм учила,а няма и да уча там,но имам много приятели,които са там)

# 5
  • Мнения: 100
Иремче--имаш предвид --след 7 клас ли?
Не мога да разбера какво питаш  newsm78 Гимназия е след 8ми кл. а аз учих там от 1ви до 11ти кл.

# 6
  • Мнения: 2 829
Иремче--разбрах те Peace
благодаря за отговора  bouquet
реших, че си учила след 7 клас там


да
кофти че само до 4 клас е ок училището
моето детенце ще е първи клас там и заради това питам
интересувам се началния курс там как е положението


# 7
  • Мнения: 2 829
а за англ.език какво ще кажеш ,как са учителите там newsm78

# 8
  • Мнения: 7 474
Благодаря ви, това беше полезна информация  Peace

# 9
  • Мнения: 1 674
Аз съм завършила там. Беше малко отдавна, преди 7 год. По принцип за малките ученици, до 4 кл. е хубаво- отделна сграда, допълнителни занимания. Но в гимназията беше много зле, никакви чужди езици и подобни работи.
Боже опази!!! ShockedБог да ви пази от това училище!!! PraynigНапълно съгласна с мнението на irem4e!До 4-ти клас,даже до 3-ти училището става,но след това... Twisted EvilАз учих там до миналата година,тази година се преместих-условията са нечовешки!Там едно нормално дете не може да вирее!Всички от класа ми се преместиха по други училища-останаха само хулиганите!Трябваше да послушам другите и да се махна оттам още след 4-ти клас,но... ooooh!Спомням си даже когато правиха "интересния"сайт... LaughingНаредиха дечицата нарочно,да ги снимат колко са щастливи... ConfusedВ "екологично чист"район... GrinningНай-големият майтап!Зад училището се намира елитният квартал Мотописта-това беше свърталището на всички наркомани от квартала!Учителите-Николова-по френски-тотална откачалка-драскаше си по панталоните с химикал сърчица и усмихнати човечета...Носеше мишки по джобовете си...Обличаше се с детски дрехи...Само да я видите-ще паднете! LaughingКогато се местех от класа,тя буквално ни молеше да останем-само да не се разформирова класат й!Минала е границата за пенсиониране-затова й трябваше клас!Фондацията по френски-какво да кажа за нея...Аз не ходех,но почти всички мои съученици ходеха,даваха луди пари и равносметката-аз бях най-добра от класа по френски,а вкъщи не си мръдвах и пръста по този език! Laughing Laughing LaughingХайде,повече няма,че това училище ми е болната тема и само вдигнах кръвното... #Cussing outТо просто не може да се опише целият този ужас,истински ад под небето! SickКолко сълзи съм проляла заради него! CryИ това не е само мое мнение!!!Моят съвет е да запишете децата си в 73-то(втора немска гимназия),точно до 121 е!Това вече е елитна гимназия! Wink(не уча и не съм учила,а няма и да уча там,но имам много приятели,които са там)
Съжалявам, но не споделям това мнение. Wink
Началният и прогимназалният курс, където учат в момента и двете ми деца, е на достатъчно високо ниво. Съдя с моите критерии, които нескромно казано, са доста завишени. Не смятам да влизам в спор и да защитавам училището. Ваш избор е къде ще запишете детето си. Ако някой иска подробности за обучението , може да ми пише ЛС.
Все пак да вметна, че се надявам синовете ми да имат успех след 7ми клас и да не учат там. Повече от ясно е, че нивото в гимназията,  както във  всяка квартална, няма да е задоволително.
Докато пишех, се сетих за един проблем - в това училище трябва здраво да се УЧИ. Може би тук е проблема на някои. Peace

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 21:41 от paleto

# 10
  • Мнения: 2 829
благодаря ти Палето за инфото  bouquet



аз останах доволна от корпуса за началния курс,зам.директорката е много внимателна и предразполагаща
дъщеря ми вече започна да ходи там на англ език и е много възторжена

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
73-то сега е с голяма слава. Едно време - бивше руско, сега немско... Все квалитетно се води.
Лео, обмисли добре.

121-во по време на моето детство (въй, беше доста отдавна) беше най-западналото и пропаднало даскало в района.

Общи условия

Активация на акаунт