За столчето за кола

  • 708
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Здравейте, мами!
Интересува ме дали сте ползвали столче за кола Maxi-Cosi Priori SPS и дали сте доволни от него?
Предстои ни покупка на столче и все още се чудя на кое да се спра, а това доста ми допада.
Благодаря.   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 879
да, имаме точно такова, супер доволни сме.
имаме 2 столчета на Макси Кози и сме много доволни и от двете Peace взимай го без да се замисляш Wink

# 2
  • Мнения: 934
Има ли голяма разлика при 2-та модела Maxi Cosi SPS / 198 лв/ и XR / 255 лв/,
освен, че единия е по-нов?
И аз мисля да взема за моята девойка един от двата модела.
Мерси.

# 3
  • Мнения: 307
Благодаря, Aurora,   bouquet вече реших да взема това столче.

scorpios, ето сайта на Maxi-Cosi http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/productindex.aspx?cat=p там пише повече за столчетата, но според мен не е кой знае каква разликата.  Rolling Eyes

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 617
scorpios, Maxi-Cosi Priori SPS се върти окло 240-250лв, а ХР около 340-350лв.
Къде ги намери за по-малко, че искам да купувам един за подарък?


SPS беше сайд протекшън систем - система за странична защита. Като помисля малко, ще се сетя и какво беше ХР. Моето дете е с ХР от половин година. Нямам оплаквания, доволна съм. Само един съвет от мен - не вземайте с непромокаема калъфка, запарва повече. Памучната запарва по-малко, но пък остават петна по нея и не мога просто да я забърша с мокра кърпа, а трябва да я сваля за да я изпера.
Сега обмислям от къде да купя плота за игра и лятната калъфка. Някъде в бг-онлайн магазини дали ги има?
Сетих се ХР = екстра протекшън, ама какво имат предвид под това не знам. Mr. Green

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 10:52 от Янтра

# 5
  • Мнения: 307

Сега обмислям от къде да купя плота за игра и лятната калъфка. Някъде в бг-онлайн магазини дали ги има?

Има в Неделчев и Неделчев - www.nn-bg.com

Благодаря на всички за отговорите.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт