Прокървяване през първия триместър...какво се случи след това?

  • 8 406
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 019
аз 2 пъти прокървявах,пих през цялата бременност лекарства и лежах 20 дни в болница,но имам прекрасен син

# 31
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Всичко, Слава Богу, завърши успешно. Докато кървих, бях като залепена за леглото, но и аз си усещах, че като стана не ми ставаше добре на корема. Веднага ме приеха в болница - лежах месец, после още толкова внас.
Мързелувай искаш или не, това е най-доброто, което може да направиш. Измисли си развлечения, коиито да вършиш в легнало състояние - книги, списания, филми, гоблени, мечтай... Мисли положително! Не бъди гузна за несвършената домакинска и др. работа, сега тя не е приоритет, ще има време и за нея ...някой ден.
Стискам палци.

# 32
  • Мнения: 126
Пиех си лекарствата,почивах си и всичко беше ок.

# 33
  • Мнения: 89
Тази сутрин ме прегледаха в "Майчин дом",не се виждал ембриона и в понеделник-кюретаж....опитвам се да гледам философски на нещата и само сладкото ми,почти 3 годишно момченце ми дава сили..Бях болна в началото на седмицата и смятат,че вирусната инфекция може би също е изиграла своята роля..Бях се обнадеждила от случаите с успешен край,но явно моят няма да е от тях..

# 34
  • Мнения: 6 274
Не се ядосвай ! Явно така е трябвало да стане . Късмет ти желая и следващия път - ще стане !!! Успех !  Peace

# 35
  • Мнения: 200
толо съжелявам  Cry  Hug
И аз ти стискам палци скоро да си пак бременна и да нямаш проблеми  Peace

# 36
  • Мнения: 2 035
Не се ядосвай ! Явно така е трябвало да стане . Късмет ти желая и следващия път - ще стане !!! Успех !  Peace

Прегръдки и от мен миличка  Hug
И аз съм сигурна, че следващият път всичко ще е наред!!!   bouquet

# 37
  • Мнения: 3 219
Съжалявам, мила, нагушкай детенцето и гледай напред Hug

# 38
  • Мнения: 931
Наитина случилото се е много лошо.Но имай сили и продължи напред. И на теб ти казвам - Това което не ниубива ни прави по силни.Успех занапред и  Hug

# 39
  • Мнения: 143
Здравейте момичета,аз също прокървих в понеделник-09.06.В сряда отидох на лекар-каза че засега всичко е наред с ембриона,но от снощи пак кървя и този път не е кафяво,а чиста кръв...незнам да се обаждам ли пак на докторът....той каза да не му звъння постоянно...защото другата седмица ще се разбере дали има сърдечна дейност или не /май съм в 5 или 6 г.с./...Изписа ми но-шпа и дуфастон....
Възможно ли е от вчера сутринта /когато беше прегледа-и всичко беше ок/-до днес сутринта да се случи най-лошото?
Какво да правя?

# 40
  • Мнения: 540
на твое място бих отишла веднага на лекар друг

# 41
  • Мнения: 2 447
на твое място бих отишла веднага на лекар друг
Peace

# 42
  • Мнения: 931
не  искам да те плаша но и за 1 час нещата могат да се променят , така  че иди на лекар по възможнст друг.Стискам палци всичко да е ОК  Hug

# 43
# 44
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Съжалявам за бебчето ти...
 И аз изкарах една такава проблемна бременност,с кървене от първия триместър и с проблеми до самия край. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт