Ягодка и Саса-поръчка,доставка и обсъждане на проблемите.

  • 27 980
  • 684
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 789
Имам въпрос към вас - от САСА само директно ли се поръчва (с кредитна карта) или може и чрез някой от посредниците?

Няма посредници за Саса.  Confused

# 46
  • София
  • Мнения: 8 932
Недостатъкът на Саса е че трябва да се правят по-големи поръчки, за да е безплатна доставката. Иначе и мен ми е по-неподреден отколкото ягодката. Миниатюрите и мострите също са плюс, но пак опираме до стойността на поръчката. Peace

# 47
  • Мнения: 599
Така,значи, защо не са ми пратили мейл,след като са си дръпнали парите 2 дни след като съм направила поръчката.
Аз сега как да разбера дали ми е тръгнала пратката и до къде е стигнала.Какво се прави в такива случаи?
Помагайте Praynig

# 48
  • Мнения: 3 372
Най-сетне успях да попрегледам сайта на Саса и видях, че доставката не е чак толкова скъпа - 6$ Peace Харесах си някои неща, но пък нямам карта и не мога да си поръчам Tired С дебитна карта нали става? Да ходя да си извадя една на ПИБ, май за такава бяхте писали някъде Embarassed newsm78

# 49
  • Мнения: 4 202
Най-сетне успях да попрегледам сайта на Саса и видях, че доставката не е чак толкова скъпа - 6$ Peace Харесах си някои неща, но пък нямам карта и не мога да си поръчам Tired С дебитна карта нали става? Да ходя да си извадя една на ПИБ, май за такава бяхте писали някъде Embarassed newsm78

Би трябвало с Виза електрон на ПИБ да става.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 825
Най-сетне успях да попрегледам сайта на Саса и видях, че доставката не е чак толкова скъпа - 6$ Peace Харесах си някои неща, но пък нямам карта и не мога да си поръчам Tired С дебитна карта нали става? Да ходя да си извадя една на ПИБ, май за такава бяхте писали някъде Embarassed newsm78

И аз на няколко пъти си плащах доставка. Пускането на тестерите ме завари с празна кошница и бях принудена. Сега съм подготвена за всякакви ситуации. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 368
Цитат
Пускането на тестерите ме завари с празна кошница и бях принудена. Сега съм подготвена за всякакви ситуации.

О , и аз се изхитрих  Laughing! Във Фаворити съм си заредила каквото съм харесала, отделно съм посложила някой неща в Кошницата. И съм в очакване на най-изгодните оферти. Money

# 52
  • Мнения: X
Хаха, и аз така, ама онзи ден като пуснаха многото тестери само от тестери я докарах 75 долара. Поръчах по няколко бройки и се получи количество колкото нормален крем, само че на два пъти по-ниска цена:)

# 53
  • София
  • Мнения: 463
 Thinking Ще взема и аз да поразгледам САСА , нищо че са по-бавни . Като свикна от едно място да пазарувам и все от там ...крайно време е да престана newsm53

# 54
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, искам и аз да попитам дебитните Виза електрон от Пощенска банка или от Централна Кооперативна банка приемат ли ги? Има ли някой, който пазарува с такива?  Praynig

# 55
  • Мнения: X
САСА имат голямо разнообразие и на евтини брандове, които ги няма в БГ - например OLAY, NEUTROGENA - което също е предимство.

# 56
  • Мнения: 434
Здравейте,мацки,аз искам да попитам ако поръчката в Sasa е под 75$,колко пари е доставката до Б-я? Flushed

# 57
  • Мнения: X
Здравейте,мацки,аз искам да попитам ако поръчката в Sasa е под 75$,колко пари е доставката до Б-я? Flushed

6$.

# 58
  • Мнения: 434
Здравейте,мацки,аз искам да попитам ако поръчката в Sasa е под 75$,колко пари е доставката до Б-я? Flushed

6$.

Много ти благодаря за бързия отговор,мацка.  bouquet

# 59
  • Мнения: 3 372
Ходих да си взема поръчката от Ягодата и сега като отворих кашончето побеснях #Cussing out Бюх поръчала парфюм - Версаче Уомън. Беше си с целофан, неотваряна кутийката обаче самия парфюм изтекъл Tired От 30 мл 10 липсват Tired
Ето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135162&photo=6
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135162&photo=7
Писах на Фема, защото чрез тях съм поръчала, но все още не ми отговарят Tired 
До сега не съм имала проблеми

Общи условия

Активация на акаунт